• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • provádění turbínových vrtů

Výsledky hledání pro

Provádění turbínových vrtů - Dovoz vývoz

 1. ZW HYDRAULIK AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost ZW HYDRAULIK AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Provádění turbínových vrtů sektoru. Sídlí v Rümlingen, Švýcarsko.

 2. WERNER MITSCHELE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WERNER MITSCHELE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Provádění turbínových vrtů sektoru. Sídlí v Pleidelsheim, Německo.

 3. RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Provádění turbínových vrtů sektoru. Sídlí v Merkers, Německo.

 4. PFLEGHAR GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost PFLEGHAR GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Frézování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Frézování - obráběcí stroje, Pohyblivé vřeteníky, Provádění turbínových vrtů, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Frézování - obráběcí stroje, a Pohyblivé vřeteníky. Sídlí v Baienfurt, Německo.

 5. SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK

  Německo

  Společnost SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK, je Poskytovatel služeb, která působí v Provádění turbínových vrtů sektoru. Sídlí v Murr, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK

  Rakousko

  Společnost PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK, je Výrobce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Vystružování ocele a kovů, Brusky motorové přenosné, Provádění turbínových vrtů, Frézování ocele a kovů, Vystružování ocele a kovů, Brusky motorové přenosné, a Provádění turbínových vrtů. Sídlí v Wien, Rakousko.

 2. BOTTI ELIO

  Itálie

  Společnost BOTTI ELIO, je Výrobce, která působí v Studny - stavba sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Adria, Itálie.

 3. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Itálie

  Společnost TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Roma, Itálie.

 4. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  Itálie

  Společnost IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Lamezia Terme, Itálie.

 5. GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Konstrukční kanceláře průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Půdy - analýza, Provádění turbínových vrtů, Půdy - analýza, a Provádění turbínových vrtů. Sídlí v Chianciano Terme, Itálie.

 1. SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S.

  Itálie

  Společnost SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S., která působí v Studny - stavba sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Campagnola Emilia, Itálie.

 2. LUMA PERFORAZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost LUMA PERFORAZIONI S.R.L., je Výrobce, která působí v Zakládání staveb sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Montorio Al Vomano, Itálie.

 1. FERRARI SOIL S.R.L.

  Itálie

  Společnost FERRARI SOIL S.R.L., která působí v Demolice - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Menconico, Itálie.

 2. LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C., je Poskytovatel služeb, která působí v Studny - stavba sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Rio Saliceto, Itálie.

 3. VENTURA VINCENZO

  Itálie

  Společnost VENTURA VINCENZO, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Gela, Itálie.

 4. PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L., která působí v Studny - stavba sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Barletta, Itálie.

 5. MIRA SERVICE S.R.L.

  Itálie

  Společnost MIRA SERVICE S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Zakládání staveb sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Mogliano, Itálie.

 6. IMPRESA ING. GIUSEPPE FALCIOLA DI ALESSANDRO FALCIOLA S.A.S.

  Itálie

  Společnost IMPRESA ING. GIUSEPPE FALCIOLA DI ALESSANDRO FALCIOLA S.A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Studny - stavba sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Milano, Itálie.

 7. EUROSONDA 2 S.R.L.

  Itálie

  Společnost EUROSONDA 2 S.R.L., je Výrobce, která působí v Studny - stavba sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Spresiano, Itálie.

 8. DI PIETRO PERFORAZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost DI PIETRO PERFORAZIONI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Zakládání staveb sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Alba Adriatica, Itálie.

 1. M.C.S. S.R.L.

  Itálie

  Společnost M.C.S. S.R.L., která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Milano, Itálie.

 2. I.GE.M. S.R.L.

  Itálie

  Společnost I.GE.M. S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v San Prisco, Itálie.

 3. ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Sklápěcí korby sektoru. Působí rovněž v sektorech Bagry, Provádění turbínových vrtů, Bagry, a Provádění turbínových vrtů. Sídlí v Ripalimosani, Itálie.

 4. DELL'ORSO APPALTI S.R.L.

  Itálie

  Společnost DELL'ORSO APPALTI S.R.L., která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Camerano, Itálie.

 5. GEOCIPO S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEOCIPO S.R.L., je Výrobce, která působí v Zakládání staveb sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Solbiate Con Cagno, Itálie.

 6. FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Matera, Itálie.

 7. PILU PIETRINO

  Itálie

  Společnost PILU PIETRINO, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Studny - stavba, Provádění turbínových vrtů, Studny - stavba, a Provádění turbínových vrtů. Sídlí v Padru, Itálie.

 8. SOIL TEST S.R.L.

  Itálie

  Společnost SOIL TEST S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Arezzo, Itálie.

 9. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  Itálie

  Společnost G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Osimo, Itálie.

 10. OBERTO S.R.L.

  Itálie

  Společnost OBERTO S.R.L., která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Savigliano, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma