• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pružiny - na zakázku

Výsledky hledání pro

Pružiny - na zakázku - Dovoz vývoz

 1. RÖHRS, DR. WERNER

  Německo

  Verified by europages badge

  Known worldwide as a specialist in highly stressed technical springs since 1919. The product range contains springs of every type and form. Its manufacturing program includes, in particular, compression springs made of round and flat wire, disc springs, helical disc springs, multi-wire springs and many other springs. Products: Leaf, flat and shaped springs, damping springs, compression springs, flat wire springs, multi-wire springs, levelling feet, helical springs, disc springs, torsion springs, vortexers and more.

 2. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  ZIMMERMANN Technische Federn is an expert development and series supplier of springs and assemblies for complex applications. ZIMMERMANN Technische Federn GmbH has its registered office in Leutersdorf, where the borders of three countries meet. The Zimmermanns have over 100 years' experience in developing and manufacturing complex spring systems. Over the years, a strong relationship of trust has been built up between customers, employees and the management. The product range spans from compression, draw and torsion springs to bent wire parts, bent strip parts, complex plate and spiral springs through to diverse assemblies. Nothing's impossible! ZIMMERMANN Technische Federn GmbH has very high expectations of itself and of the quality of its spring systems. Thanks to the excellent training of employees, ZIMMERMANN has developed extensive expertise in its specialist area.

 3. GUTEKUNST FEDERN

  Německo

  Verified by europages badge

  Gutekunst Federn se specializuje na vývoj a výrobu Tlakové pružiny, Napínací pružiny, Pružiny nohou stejně jako ohnuté části drátu z libovolného Drát z pružinové oceli specializované. Kromě rozsáhlých Skladový program s 12 603 velikostmi pružin , vyrábí Gutekunstovo peří libovolná jednotlivá kovová pružina do tloušťky drátu 12 mm v malých množstvích a velkých sériích. Rodinná společnost založená v roce 1964 s 320 zaměstnanci zásobuje přibližně 100 000 zákazníků ze všech průmyslových odvětví po celém světě. Certifikováno podle ISO 9001 a 14001 Gutekunst Federn dnes čítá pět Pobočky v Německu a ve Francii jeden z nejznámějších výrobců pružin v Evropě. na www.federnshop.com Gutekunst Federn nabízí vše, co potřebujete pro pružiny. S rozsáhlým Jarní katalog, jedinec Jarní výpočet WinFSB, do CAD generátor dat a početné Informace o kovových pružinách žádná otázka nezůstává nezodpovězena. Gutekunst nabízí také peří federn-forum.de a blog.federnshop.com Informační platformy na téma „kovové pružiny“.

 4. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny přesné, Pružiny - na zakázku, Pružiny drátové, springs to design, torsion springs, Pružiny přesné, s/steel springs, Pružiny - na zakázku, a precision springs. Sídlí v Selvazzano Dentro, Itálie.

 5. FEDERNFABRIK AUGUST HABIGHORST GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FEDERNFABRIK AUGUST HABIGHORST GMBH, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Sídlí v Hagen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FASTENERS AND SPRINGS

  Španělsko

  Společnost FASTENERS AND SPRINGS, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny - na zakázku, Pružiny - na zakázku, compression springs, extension springs, a torsion springs. Sídlí v Castelldefels, Španělsko.

 2. TFC LTD.

  Německo

  Společnost TFC LTD., je Velkoprodejce, která působí v Šrouby sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny - na zakázku, bolts - tie rods - screws - nuts - fasteners-, Pružiny - na zakázku, a threaded inserts. Sídlí v Bochum, Německo.

 3. KLEIDIS SPRINGS

  Řecko

  Společnost KLEIDIS SPRINGS, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny přesné, Pružiny - na zakázku, springs for industrial use, Pružiny přesné, Pružiny - na zakázku, a Stainless steels. Sídlí v Athens, Řecko.

 4. ISB SRL

  Itálie

  Společnost ISB SRL, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech compression springs, belleville spring washers, a circlips. Sídlí v Castel Maggiore, Itálie.

 5. OOO UKRPRUZHINA - PROIZVODSTVO PRUZHIN

  Ukrajina

  Společnost OOO UKRPRUZHINA - PROIZVODSTVO PRUZHIN, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Sídlí v Kyev, Ukrajina.

 1. MOLLIFICIO MODENESE

  Itálie

  Společnost MOLLIFICIO MODENESE, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech compression springs, extension springs, torsion springs, a springs in strips. Sídlí v Modena, Itálie.

 2. TVP VZMETNI INŽENIRING D.D.

  Slovinsko

  Společnost TVP VZMETNI INŽENIRING D.D., je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech springs for agricultural applications. Sídlí v Gorisnica, Slovinsko.

 1. EUROPEAN SPRINGS

  Spojené království

  Společnost EUROPEAN SPRINGS, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech spring manufacturer, compression springs, a gas springs. Sídlí v Huddlesfield, Spojené království.

 2. GLOBAL YAY MAKINE SAN. VE TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost GLOBAL YAY MAKINE SAN. VE TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech extension springs. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. BERNARD RESSORTS

  Francie

  Společnost BERNARD RESSORTS, je Výrobce, která působí v Pružiny přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny - na zakázku, Pružiny - na zakázku, fine sheet metalwork subcontracting, a flat springs. Sídlí v Villers-Cotterêts, Francie.

 4. LEE SPRING

  Spojené království

  Společnost LEE SPRING, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny závitové, Pružiny - na zakázku, torsion springs, precision springs, Pružiny závitové, a Pružiny - na zakázku. Sídlí v Wokingham, Spojené království.

 5. INEXAL

  Belgie

  Společnost INEXAL, je Velkoprodejce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech fountain pens, a gas springs. Sídlí v Lier, Belgie.

 6. MICHAEL SA SPRINGS & METAL PARTS MANUFACTURER

  Řecko

  Společnost MICHAEL SA SPRINGS & METAL PARTS MANUFACTURER, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Sídlí v Athens, Řecko.

 7. KAYATEL YAYLILAR IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost KAYATEL YAYLILAR IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Sídlí v Tuzla, Turecko.

 8. BRC BRC BAGLANTI ELEMANLARI LTD

  Turecko

  Společnost BRC BRC BAGLANTI ELEMANLARI LTD, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech fastening washers, a metal clips. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH

  Německo

  Společnost THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny drátové, Pružiny - na zakázku, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny drátové, a Pružiny - na zakázku. Sídlí v Hagen, Německo.

 2. LEE SPRING LTD

  Spojené království

  Společnost LEE SPRING LTD, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny - na zakázku, a Pružiny - na zakázku. Sídlí v Wokingham, Spojené království.

 3. INTEGRA TRADE URKRAINE

  Ukrajina

  Společnost INTEGRA TRADE URKRAINE, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech compression springs, pulling struts, a torsion springs. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 4. YAYKUL YAY VE KLIPS SAN.TIC.LTD.STI.

  Turecko

  Společnost YAYKUL YAY VE KLIPS SAN.TIC.LTD.STI., je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 5. NHOBO

  Španělsko

  Společnost NHOBO, je Poskytovatel služeb, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech design studio. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 6. ENEDOS ESTUDI LEICHT BARCELONA

  Španělsko

  Společnost ENEDOS ESTUDI LEICHT BARCELONA, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 7. PRUGINA

  Ukrajina

  Společnost PRUGINA, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech compression springs, a torsion springs. Sídlí v Kazatin, Ukrajina.

 8. SOHO DISEÑO

  Španělsko

  Společnost SOHO DISEÑO, je Poskytovatel služeb, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech graphic work, a design. Sídlí v Tarragona, Španělsko.

 9. ALCOMEX SPRINGS-POL

  Polsko

  Společnost ALCOMEX SPRINGS-POL, je Výrobce, která působí v Pružiny - na zakázku sektoru. Působí rovněž v sektorech wire springs, torsion springs, a special springs. Sídlí v Zielonka, Polsko.

 10. REIN FEDERN- UND METALLWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost REIN FEDERN- UND METALLWARENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby kovové, Pružiny drátové, Pružiny - na zakázku, Domácí potřeby kovové, Pružiny drátové, a Pružiny - na zakázku. Sídlí v Bodelshausen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma