• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pružiny spirálové

Výsledky hledání pro

Pružiny spirálové - Dovoz vývoz

 1. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  ZIMMERMANN Technische Federn is an expert development and series supplier of springs and assemblies for complex applications. ZIMMERMANN Technische Federn GmbH has its registered office in Leutersdorf, where the borders of three countries meet. The Zimmermanns have over 100 years' experience in developing and manufacturing complex spring systems. Over the years, a strong relationship of trust has been built up between customers, employees and the management. The product range spans from compression, draw and torsion springs to bent wire parts, bent strip parts, complex plate and spiral springs through to diverse assemblies. Nothing's impossible! ZIMMERMANN Technische Federn GmbH has very high expectations of itself and of the quality of its spring systems. Thanks to the excellent training of employees, ZIMMERMANN has developed extensive expertise in its specialist area.

 2. RÖHRS, DR. WERNER

  Německo

  Verified by europages badge

  Known worldwide as a specialist in highly stressed technical springs since 1919. The product range contains springs of every type and form. Its manufacturing program includes, in particular, compression springs made of round and flat wire, disc springs, helical disc springs, multi-wire springs and many other springs. Products: Leaf, flat and shaped springs, damping springs, compression springs, flat wire springs, multi-wire springs, levelling feet, helical springs, disc springs, torsion springs, vortexers and more.

 3. ADRIATICA MOLLE SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Founded in 1977 as a family-run business, in little over a decade the expansion of Adriatica Molle brought it to a significant position in the Italian spring manufacturing and metal wire machining sector. Its commitment to research and design, with the installation of technologically advanced systems, has allowed Adriatica Molle to promptly meet the needs of a wide variety of product sectors and provide good construction solutions.

 4. GUTEKUNST FEDERN

  Německo

  Verified by europages badge

  Gutekunst Federn se specializuje na vývoj a výrobu Tlakové pružiny, Napínací pružiny, Pružiny nohou stejně jako ohnuté části drátu z libovolného Drát z pružinové oceli specializované. Kromě rozsáhlých Skladový program s 12 603 velikostmi pružin , vyrábí Gutekunstovo peří libovolná jednotlivá kovová pružina do tloušťky drátu 12 mm v malých množstvích a velkých sériích. Rodinná společnost založená v roce 1964 s 320 zaměstnanci zásobuje přibližně 100 000 zákazníků ze všech průmyslových odvětví po celém světě. Certifikováno podle ISO 9001 a 14001 Gutekunst Federn dnes čítá pět Pobočky v Německu a ve Francii jeden z nejznámějších výrobců pružin v Evropě. na www.federnshop.com Gutekunst Federn nabízí vše, co potřebujete pro pružiny. S rozsáhlým Jarní katalog, jedinec Jarní výpočet WinFSB, do CAD generátor dat a početné Informace o kovových pružinách žádná otázka nezůstává nezodpovězena. Gutekunst nabízí také peří federn-forum.de a blog.federnshop.com Informační platformy na téma „kovové pružiny“.

 5. EVERES-SPRING LTD

  Bulharsko

  Verified by europages badge

  Společnost EVERES-SPRING LTD, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, Pružiny spirálové, Technical springs, compression springs, torsion springs, Tension springs, conical springs, stainless wire springs, a custom made springs. Sídlí v Oreshak, Bulharsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LE RESSORT INDUSTRIEL, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, compression springs, extension springs, torsion springs, helical springs, s/steel springs, flat springs, a Pružiny spirálové. Sídlí v Geispolsheim, Francie.

 2. OESCH GMBH

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost OESCH GMBH, je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Opaskové přezky, Pružiny šroubovité válcové, Pružiny spirálové, compression springs, springs for technical purposes, Opaskové přezky, studs, Leather watch straps, a Closures. Sídlí v Magden, Švýcarsko.

 3. ROTOR CLIP / TRUWAVE GERMANY GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ROTOR CLIP / TRUWAVE GERMANY GMBH, je Výrobce, která působí v Pružiny spirálové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - tváření a řezání, Retaining rings, Stainless steel retaining rings, circlips, Shim washers, Form springs, Hose clamps, Seeger rings, a bent wire parts. Sídlí v Idstein, Německo.

 4. MSO MASCHINENSCHUTZ OWL GBR

  Německo

  Společnost MSO MASCHINENSCHUTZ OWL GBR, je Výrobce, která působí v Pružiny spirálové sektoru. Sídlí v Augustdorf, Německo.

 5. ELAKO S.A.

  Řecko

  Společnost ELAKO S.A., je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, torsion springs, flat springs, Pružiny spirálové, a precision springs. Sídlí v Thessaloniki, Řecko.

 1. GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, Pružiny závitové, springs for technical purposes, Rubber ropes, Pružiny spirálové, a Pružiny závitové. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 2. PRESSIRESSORT

  Francie

  Společnost PRESSIRESSORT, je Výrobce, která působí v Pružiny závitové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Pružiny diskové, Pružiny drátové, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Pružiny diskové, a Pružiny drátové. Sídlí v Marseille, Francie.

 1. GEON PRODUKTIONS AG

  Švýcarsko

  Společnost GEON PRODUKTIONS AG, je Výrobce, která působí v Pružiny spirálové sektoru. Sídlí v Schmerikon, Švýcarsko.

 2. NOVARESSORT

  Francie

  Společnost NOVARESSORT, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny závitové, Pružiny spirálové, Pružiny závitové, Pružiny spirálové, compression springs, a helical compression springs. Sídlí v Saint Etienne, Francie.

 3. HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH

  Rakousko

  Společnost HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, Pružiny drátové, Pružiny lamelové, Pružiny spirálové, CNC punched parts, Pružiny drátové, a Pružiny lamelové. Sídlí v Wien, Rakousko.

 4. K.A.W. FAHRWERKSTECHNIK

  Německo

  Společnost K.A.W. FAHRWERKSTECHNIK, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, Upevňování - prostředky, Výroba šroubů a matic, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Pružiny spirálové, Upevňování - prostředky, Výroba šroubů a matic, a Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu. Sídlí v Söhrewald, Německo.

 5. TERRY LAGERFEDERN

  Německo

  Společnost TERRY LAGERFEDERN, je Velkoprodejce, která působí v Kovy drahé a speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Pružiny drátové, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, a Pružiny drátové. Sídlí v Appen, Německo.

 6. 1A_FEDERN-SCHÖN

  Německo

  Společnost 1A_FEDERN-SCHÖN, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Konstrukce kovové - lehké, Pružiny, Pružiny spirálové, a Pružiny lamelové. Sídlí v Engstingen, Německo.

 7. LAVOILOTTE SA

  Francie

  Společnost LAVOILOTTE SA, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny závitové, Pružiny spirálové, Pružiny závitové, Pružiny spirálové, extension springs, a compression springs. Sídlí v Montaigut-En-Combraille, Francie.

 8. FPP FEDERNFABRIK GMBH

  Švýcarsko

  Společnost FPP FEDERNFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Pružiny drátové, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, a Pružiny drátové. Sídlí v Baar, Švýcarsko.

 1. AUGL GMBH

  Rakousko

  Společnost AUGL GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy pro lisování, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Plechy pro lisování, Pružiny, Pružiny spirálové, a Pružiny lamelové. Sídlí v Pasching, Rakousko.

 2. GEELER AG FEDERNFABRIK

  Švýcarsko

  Společnost GEELER AG FEDERNFABRIK, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Dráty a lana ze železných kovů, Pružiny, Pružiny spirálové, a Pružiny lamelové. Sídlí v Widnau, Švýcarsko.

 3. LÜTFRINK

  Německo

  Společnost LÜTFRINK, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Pružiny drátové, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, a Pružiny drátové. Sídlí v Hamminkeln, Německo.

 4. LOTHAR MÜLLER FEDERN GMBH

  Německo

  Společnost LOTHAR MÜLLER FEDERN GMBH, je Výrobce, která působí v Ocelové dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy pro lisování, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Plechy pro lisování, Pružiny, Pružiny spirálové, a Pružiny lamelové. Sídlí v Münsingen, Německo.

 5. 1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K.

  Německo

  Společnost 1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K., je Výrobce, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny, Pružiny závitové, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Pružiny, Pružiny závitové, Pružiny spirálové, a Pružiny lamelové. Sídlí v Straubenhardt, Německo.

 6. TECHNISCHE FEDERN HOPP GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost TECHNISCHE FEDERN HOPP GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, Upevňování - prostředky, Výroba šroubů a matic, Kola a kolečka, Pružiny spirálové, Upevňování - prostředky, Výroba šroubů a matic, a Kola a kolečka. Sídlí v Reilingen, Německo.

 7. IXO-AVIATION

  Švýcarsko

  Společnost IXO-AVIATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Ocelové dráty a lana, Pružiny, Pružiny spirálové, a Pružiny lamelové. Sídlí v Genève, Švýcarsko.

 8. DEJEX SA

  Švýcarsko

  Společnost DEJEX SA, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Dráty a lana ze železných kovů, Pružiny, Pružiny spirálové, a Pružiny lamelové. Sídlí v Biel/bienne, Švýcarsko.

 9. GUTEKUNST & CO

  Německo

  Společnost GUTEKUNST & CO, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Pružiny, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Konstrukce kovové - lehké, Pružiny, Pružiny spirálové, a Pružiny lamelové. Sídlí v Cunewalde, Německo.

 10. J. G. KARL SCHMIDT GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost J. G. KARL SCHMIDT GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Upevňování - prostředky, Výroba šroubů a matic, Pružiny spirálové, Pružiny lamelové, Upevňování - prostředky, a Výroba šroubů a matic. Sídlí v Solingen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma