• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pružné trouby z neželezných kovů

Výsledky hledání pro

Pružné trouby z neželezných kovů - Dovoz vývoz

 1. FLEXOMAT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH is a renowned manufacturer of compensators, metal bellows and metal hoses. Since 1975, its founders have been involved in all implementation phases of these products. Calculations for metal bellows and compensators are carried out according to recognised technical standards and methods and designed using CAD. Product manufacture is organised using a PPS system and carried out using cutting, forming and welding machines. Flexomat has been verified and recognised as a manufacturer in accordance with AD-2000 Merkblatt HPO, TRD 201 and DIN EN ISO 3834-2 and certified by TÜV SÜD as well as GL and the DVGW. Flexomat also operates a quality management system in accordance with ISO 9001: 2015.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Posa Tubi manufactures and sells parts and hoses for low to medium, high and very high pressure. We supply hydraulic pipes for high pressure with a service network in and around the provinces of Brescia, Bergamo, Milan, Trento, Verona and Vicenza. We work throughout Italy thanks to an efficient network managing organisation, contacts and deliveries. We are specialised in supplying a wide range of accessories.

 3. FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Hanau, Německo.

 4. PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Köln, Německo.

 5. PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Wegberg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HEITZ GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HEITZ GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Rheinstetten, Německo.

 2. ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Hockenheim, Německo.

 3. WHF KOMPENSATOREN

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WHF KOMPENSATOREN, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Mönsheim, Německo.

 4. BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 5. EUGEN METZGER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost EUGEN METZGER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v München, Německo.

 1. WITZENMANN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WITZENMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Pforzheim, Německo.

 2. STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Norderstedt, Německo.

 1. DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Seligenstadt, Německo.

 2. SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Möttingen, Německo.

 3. BERGHÖFER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BERGHÖFER GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Fuldabrück, Německo.

 4. RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Himberg, Rakousko.

 5. IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Illingen, Německo.

 6. GEDACK ROHRSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEDACK ROHRSYSTEME GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Dessau-Roßlau, Německo.

 7. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litva

  Společnost BALTIC TUBE SERVICE, UAB, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky - neželezné kovy, Trouby a trubky z nerez ocele, Plechy a trubky, Bezešvé trouby ze železných kovů, Trouby a trubky - neželezné kovy, Trouby a trubky z nerez ocele, Plechy a trubky, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Vilnius, Litva.

 8. ABEILLON

  Francie

  Společnost ABEILLON, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Montreuil, Francie.

 1. KURT KÖBERL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KURT KÖBERL GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Offenbach, Německo.

 2. MB DICHTUNGEN GMBH

  Německo

  Společnost MB DICHTUNGEN GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Jetzendorf, Německo.

 3. JS AUPPERLE GMBH

  Německo

  Společnost JS AUPPERLE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Zell, Německo.

 4. BENNO LEMPER KBS

  Německo

  Společnost BENNO LEMPER KBS, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Steinfurt, Německo.

 5. CARL WEYDEMEYER GMBH

  Německo

  Společnost CARL WEYDEMEYER GMBH, je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Köln, Německo.

 6. HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH, je Distributor, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Ditfurt, Německo.

 7. LAGRA SYSTEMTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost LAGRA SYSTEMTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Nußloch, Německo.

 8. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Srbsko

  Společnost COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Pružné trouby z neželezných kovů, Měď a slitiny, a Pružné trouby z neželezných kovů. Sídlí v Majdanpek, Srbsko.

 9. H. SEYBOLD GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost H. SEYBOLD GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Düren, Německo.

 10. TRANCACO CRUZ GIOVANNI & LIMA, LDA.

  Portugalsko

  Společnost TRANCACO CRUZ GIOVANNI & LIMA, LDA., je Výrobce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech flexible stainless steel pipes, a taps. Sídlí v Guimarães, Portugalsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma