• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pvc- polyvinylchlorid

Výsledky hledání pro

Pvc- polyvinylchlorid - Dovoz vývoz

 1. PORTATHERM S.R.O. - PROTIPRŮVANOVÉ LAMELOVÉ CLONY

  Česká republika

  Jsme výrobcem a dodavatelem protiprůvanových PVC pásů a lamelových clon. Nabízíme řešení pro energetickou úsporu, snížení prašnosti či zabránění vniknutí ptáků a hmyzu.

 2. KSK-GRUPP

  Rusko

  Společnost KSK-GRUPP, je Distributor, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech pvc, stainless steel wire, carbon wires, a steel wires. Sídlí v Vladimir, Rusko.

 3. ..

  Trinidad a Tobago

  Společnost .., je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech pvc, plasticised compounds, a pvc granules. Sídlí v .., Trinidad a Tobago.

 4. GEMINI PVC FOILS

  Turecko

  Společnost GEMINI PVC FOILS, je Multi-Category, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. DOHRN TRADING GMBH

  Německo

  Společnost DOHRN TRADING GMBH, je Výrobce, která působí v Granuláty pro plasty sektoru. Působí rovněž v sektorech PVC, polyvinylchlorid, Dávkovací čerpadla, PVC, polyvinylchlorid, electric motors, air filters, a Dávkovací čerpadla. Sídlí v Reinbek, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ALPPVC

  Turecko

  Společnost ALPPVC, je Maloprodejce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech expanded pvc. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. CASPIAN POLYMER

  Írán

  Společnost CASPIAN POLYMER, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v 281, Írán.

 3. SC DARTECH L&L SRL

  Rumunsko

  Společnost SC DARTECH L&L SRL, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Petrila, Rumunsko.

 4. EVOLUZION

  Španělsko

  Společnost EVOLUZION, je Výrobce, která působí v Informační tabule a desky v budovách sektoru. Působí rovněž v sektorech PVC, polyvinylchlorid, a PVC, polyvinylchlorid. Sídlí v Alfarràs, Španělsko.

 5. NEXT LEVEL PLAST

  Ukrajina

  Společnost NEXT LEVEL PLAST, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Chervonograd, Ukrajina.

 1. WINTURK

  Turecko

  Společnost WINTURK, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech Desky z plastických hmot, panels, pvc profiles, Desky z plastických hmot, a Rigid PVC sheets. Sídlí v Eskisehir, Turecko.

 2. PRAGMA PLEXI

  Belgie

  Společnost PRAGMA PLEXI, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro ohýbání, pvc items, plastic cutting, Obráběcí stroje pro ohýbání, a perforations. Sídlí v Drogenbos, Belgie.

 1. PETROTURK DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost PETROTURK DIS TICARET LIMITED SIRKETI, je Maloprodejce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech PVC, polyvinylchlorid, a PVC, polyvinylchlorid. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. GIOVANNI BOTTIGELLI

  Itálie

  Společnost GIOVANNI BOTTIGELLI, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Busto Arsizio, Itálie.

 3. LUCA CARLO BORRONI AGENZIA PER LA CHIMICA INDUSTRIALE

  Itálie

  Společnost LUCA CARLO BORRONI AGENZIA PER LA CHIMICA INDUSTRIALE, je Distributor, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech silicone rubber. Sídlí v Milano, Itálie.

 4. SHITAL INDUSTRIES PVT LTD

  Indie

  Společnost SHITAL INDUSTRIES PVT LTD, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Ahmedabad, Indie.

 5. FITINGI BG LTD

  Bulharsko

  Společnost FITINGI BG LTD, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech PVC, polyvinylchlorid, a PVC, polyvinylchlorid. Sídlí v Petrich, Bulharsko.

 6. GRAINPLAST, S.L.

  Španělsko

  Společnost GRAINPLAST, S.L., je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech plastic footwear children and young people, waterproofing covers, a irrigation nozzles. Sídlí v Canovelles/barcelona, Španělsko.

 7. GPLASTPROGETTI

  Itálie

  Společnost GPLASTPROGETTI, je Poskytovatel služeb, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech subcontract working, a pad printing. Sídlí v Limbiate, Itálie.

 8. ALTUGLAS INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost ALTUGLAS INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryskyřice přírodní, Pryskyřice, Pryskyřice přírodní, Pryskyřice, acrylic resins, a acrylic sheets. Sídlí v La Garenne Colombes, Francie.

 1. NUR-IS PVC KERESTE INSAAT TAAHHUT VE YAPI ELEMANLARI PAZARLAMA SAN. LTD.

  Turecko

  Společnost NUR-IS PVC KERESTE INSAAT TAAHHUT VE YAPI ELEMANLARI PAZARLAMA SAN. LTD., je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily z plastických hmot, Plastová okna, pvc doors, pvc profiles, Profily z plastických hmot, a Plastová okna. Sídlí v Adana, Turecko.

 2. PETROBON

  Írán

  Společnost PETROBON, je Distributor, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech pvc, a pvc pipe. Sídlí v Tehran, Írán.

 3. OZDURAK TEKSTIL

  Turecko

  Společnost OZDURAK TEKSTIL, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech PVC Window - Door. Sídlí v Gaziante, Turecko.

 4. HEMOTRANS SL

  Španělsko

  Společnost HEMOTRANS SL, je Velkoprodejce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Socuellamos, Španělsko.

 5. ARENA PETRO GAS

  Írán

  Společnost ARENA PETRO GAS, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chemický průmysl - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech PVC, polyvinylchlorid, High density polyethylene, a PVC, polyvinylchlorid. Sídlí v Tehran, Írán.

 6. SCHÖNLINE SISTEMAS DE VENTANAS & PUERTAS

  Turecko

  Společnost SCHÖNLINE SISTEMAS DE VENTANAS & PUERTAS, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech pvc doors. Sídlí v Estambul, Turecko.

 7. SAFIZO

  Turecko

  Společnost SAFIZO, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Karabük, Turecko.

 8. KULA PVC

  Turecko

  Společnost KULA PVC, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 9. ASKAYA DOOR PANEL

  Turecko

  Společnost ASKAYA DOOR PANEL, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Silivri/istanbul, Turecko.

 10. PRIMERES MATERIES DEL BAIX CAMP S.L.

  Španělsko

  Společnost PRIMERES MATERIES DEL BAIX CAMP S.L., je Velkoprodejce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Sídlí v Reus, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma