• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ráfky kol a koleček

Výsledky hledání pro

Ráfky kol a koleček - Dovoz vývoz

 1. ROYAL TYRES PVT. LTD.

  Indie

  Společnost ROYAL TYRES PVT. LTD., je Výrobce, která působí v Ráfky kol a koleček sektoru. Působí rovněž v sektorech Spare parts - forklift trucks, a industrial trailers. Sídlí v Chennai, Indie.

 2. WILH. WISSNER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WILH. WISSNER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ráfky kol a koleček sektoru. Sídlí v Göppingen, Německo.

 3. PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.

  Rumunsko

  Společnost PNEU EXPERT IMPEX S.R.L., je Maloprodejce, která působí v Kola speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, Pneumatiky, maintenance, optimizers, Ráfky kol a koleček, a Pneumatiky. Sídlí v Brasov, Rumunsko.

 4. INTER WHEELS

  Belgie

  Společnost INTER WHEELS, je Výrobce, která působí v Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Traktory a přívěsy zemědělské, Zemědělství - zařízení a vybavení, Ráfky kol a koleček, Traktory a přívěsy zemědělské, Zemědělství - zařízení a vybavení, Ráfky kol a koleček, a impellers. Sídlí v Dendermonde, Belgie.

 5. STE BINDER ET JENNY

  Francie

  Společnost STE BINDER ET JENNY, je Výrobce, která působí v Kola speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Ráfky kol a koleček, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka, a Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím. Sídlí v Eckbolsheim, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PROMERT AUTOMOTIVE LLC

  Turecko

  Společnost PROMERT AUTOMOTIVE LLC, je Distributor, která působí v Ropa - rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, Pneumatiky, spare parts, Auto parts, Ráfky kol a koleček, a Pneumatiky. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. EXAL

  Belgie

  Společnost EXAL, je Výrobce, která působí v Ráfky kol a koleček sektoru. Působí rovněž v sektorech Jízdní kola - součástky a díly, Jízdní kola - součástky a díly, a rims for bicycles. Sídlí v Hoogstraten, Belgie.

 3. STEFFCO ANVELOPE

  Rumunsko

  Společnost STEFFCO ANVELOPE, je Distributor, která působí v Pneumatiky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, Pryž - technické výrobky pro průmysl, Pneumatiky a příslušenství, Ráfky kol a koleček, Pryž - technické výrobky pro průmysl, a Pneumatiky a příslušenství. Sídlí v Popesti Leordeni, Rumunsko.

 4. TAMU MACHINE

  Turecko

  Společnost TAMU MACHINE, je Výrobce, která působí v Hliník a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, Vozidla - příslušenství a doplňky, kitchen items, Ráfky kol a koleček, a Vozidla - příslušenství a doplňky. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. BELSHINTORGSERVIS

  Bělorusko

  Společnost BELSHINTORGSERVIS, je Velkoprodejce, která působí v Ráfky kol a koleček sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky k ošetřování dřeva, foodstuffs, a Přípravky k ošetřování dřeva. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 1. RUELLE SERVICES S.R.L.

  Rumunsko

  Společnost RUELLE SERVICES S.R.L., která působí v Pneumatiky - stroje na výrobu a protektorování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, Pneumatiky, Pneumatiky - potřeby pro opravy, Pneumatiky a příslušenství, Ráfky kol a koleček, Pneumatiky, Pneumatiky - potřeby pro opravy, a Pneumatiky a příslušenství. Sídlí v Buftea, Rumunsko.

 2. BOHLE U K LTD

  Spojené království

  Společnost BOHLE U K LTD, je Velkoprodejce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, a Ráfky kol a koleček. Sídlí v Shrewsbury, Spojené království.

 1. EUROTYPA

  Řecko

  Společnost EUROTYPA, je Distributor, která působí v Ráfky kol a koleček sektoru. Sídlí v MAGOULA, Řecko.

 2. SAIKO ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWY

  Polsko

  Společnost SAIKO ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWY, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, a Ráfky kol a koleček. Sídlí v Suchy Las, Polsko.

 3. QINGDAO HUIFUXIN TYRE CO.,LTD

  Čína

  Společnost QINGDAO HUIFUXIN TYRE CO.,LTD, je Velkoprodejce, která působí v Ráfky kol a koleček sektoru. Sídlí v Gaomi City, Čína.

 4. KÁDÁR GUMI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Maďarsko

 5. SIRSAN TEKERLEK SANAYI ITHALAT IHRACAT VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

 6. AZZOPARDI PETER

  Malta

 7. SAMA SERVICE GRUP SA

  Rumunsko

 8. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge
 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 21 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 2. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TECNO RUOTE GROUP S.R.L., je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka s gumovou obručí, industrial wheels, wheels and castors, plastic wheels, Kola a kolečka s gumovou obručí, manufacture of wheels, nylon wheels, wheels for trolleys, a polyrethene wheels. Sídlí v Brendola, Itálie.

 3. BS ROLLEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BS ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kola a kolečka, Heavy-duty castors, Light-duty castors, Lifting castors, Conveyor rollers, Table castors, plastic wheels, a Pneumatic tyres. Sídlí v Remscheid, Německo.

 4. A.R.E.S.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost A.R.E.S., je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Baranzate, Itálie.

 5. FRANCIA CATENE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FRANCIA CATENE, je Maloprodejce, která působí v Řetězy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kladkostroje a navijáky, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kladkostroje a navijáky, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Castel Maggiore, Itálie.

 6. ETUDE REALISA MACHINE AGRICOLE SPECIALIS

  Francie

  Společnost ETUDE REALISA MACHINE AGRICOLE SPECIALIS, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola pro automobily a letadla, Ráfky kol pro vozidla, Kola pro automobily a letadla, special machines, a Ráfky kol pro vozidla. Sídlí v Soucy, Francie.

 7. RECITIRE

  Španělsko

  Společnost RECITIRE, která působí v Pneumatiky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pneumatiky protektorované, Ráfky kol pro vozidla, Kola a kolečka, Pneumatiky protektorované, Ráfky kol pro vozidla, Kola a kolečka, a used tyre. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 8. TEJWHEELS

  Španělsko

  Společnost TEJWHEELS, která působí v Ráfky kol pro vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, a Kola a kolečka. Sídlí v Cantillana, Španělsko.

 9. KOCH REIFEN- UND FELGENHANDEL MATTHIAS KOCH

  Německo

  Společnost KOCH REIFEN- UND FELGENHANDEL MATTHIAS KOCH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Automobily, Vozidla - díly a mechanické součástky, Ráfky kol pro vozidla, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Automobily, Vozidla - díly a mechanické součástky, Ráfky kol pro vozidla, a Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky. Sídlí v Münchweiler, Německo.

 10. TITAN FRANCE SAS

  Francie

  Společnost TITAN FRANCE SAS, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol pro vozidla, cataphoretic paints, electrophoresis, a Ráfky kol pro vozidla. Sídlí v Flers Cedex, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma