• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ráfky kol a koleček

Výsledky hledání pro

Ráfky kol a koleček - Dovoz vývoz

 1. STE BINDER ET JENNY

  Francie

 2. ROYAL TYRES PVT. LTD.

  Indie

 3. WILH. WISSNER GMBH & CO. KG

  Německo

 4. PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.

  Rumunsko

 5. PROMERT AUTOMOTIVE LLC

  Turecko

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. STEFFCO ANVELOPE

  Rumunsko

 2. BELSHINTORGSERVIS

  Bělorusko

 3. EUROTYPA

  Řecko

 4. BOHLE U K LTD

  Spojené království

 5. QINGDAO HUIFUXIN TYRE CO.,LTD

  Čína

 1. RUELLE SERVICES S.R.L.

  Rumunsko

 2. SIRSAN TEKERLEK SANAYI ITHALAT IHRACAT VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

 1. EXAL

  Belgie

 2. SAMA SERVICE GRUP SA

  Rumunsko

 3. KÁDÁR GUMI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Maďarsko

 4. AZZOPARDI PETER

  Malta

 5. INTER WHEELS

  Belgie

 6. SAIKO ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWY

  Polsko

 7. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Německo

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 18 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 8. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Chápeme se jako rozšířený pracovní stůl, jsme dodavatelem strojírenství i dodavatelem pro průmysl, který potřebuje jednotlivé díly převodovky. Zákazníci pocházejí z námořních, železničních, větrných elektráren, speciálních převodovek / speciálních převodů a výstavby zařízení. Naše společnost neustále investuje do nových výrobních technologií, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Realizujeme typizovaná, ale i vysoce komplexní a extrémně náročná ozubená kola a hřídele i ozubené věnce (i těžké stroje! ). Proto je ZWP s více než 200 zaměstnanci lídrem ve výrobě vysoce přesných produktů „Made in Germany“. Bez ohledu na dlouhé doručovací trasy například z Asie jsme považováni za spolehlivého místního partnera pro technologii pohonů. Jsme kontaktem pro ozubenou techniku, hlavní pohony, strojní prvky, lodní soukolí, velká soukolí, důlní techniku, výrobu ozubených kol obecně, ozubené hřídele pro známé firmy a nabízíme vám také strategické partnerství jako spolehlivý dodavatel strojírenství. Jako odborníci již přebíráme outsourcing výrobních společností. Není neobvyklé, že jsme strategickým dodavatelem pro větrné turbíny, vodní elektrárny, komprese plynu nebo díly centrálních převodů. Naše výrobky se například používají také pro železniční soukolí, planetová soukolí, lodní pohony, průmyslová ozubená kola a korunkové ozubené spojky atd.

 1. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Německo

  Rolko Kohlgrüber GmbH je jedním z předních světových výrobců rehabilitačního příslušenství, příslušenství pro invalidní vozíky a příslušenství nemocničních lůžek, stejně jako kol, koleček a komponentů pro společnosti v širokém spektru průmyslových odvětví. Se sídlem v Německu a strategickými lokalitami v Dánsku, Nizozemsku, USA a samostatnou výrobou v Číně společnost garantuje spolehlivé poradenství, podporu a rychlé dodání po celém světě. Výrobci a prodejci z více než 80 zemí důvěřují širokému sortimentu produktů Rolko, včetně kol, pneumatik, řešení pneumatik odolných proti propíchnutí a dalších komponentů pro invalidní vozíky a rehabilitační zařízení, ale také rehabilitačních pomůcek, jako jsou rampy pro invalidní vozíky, odolné proti povětrnostním vlivům. oděvní a přenosové pomůcky, stejně jako pomůcky pro sezení, nástěnné nárazníkové role a podpůrné systémy pro nemocniční lůžka. Dále se spolehlivými koly, kolečky a válečky, pneumatikami, indexovacími plunžry, nápravami a doplňkovými komponenty pro výrobce a prodejce v různých průmyslových odvětvích, jako je zemědělská technika, dětská vozidla, dopravní zařízení, dopravní technika, sportovní vybavení, čisticí zařízení, strojírenství , vybavení obchodů nebo lodní přívěsy, Rolko je vám k dispozici s pomocí a radami.

 2. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Itálie

 3. BS ROLLEN GMBH

  Německo

 4. A.R.E.S.

  Itálie

 5. FRANCIA CATENE

  Itálie

 6. RECITIRE

  Španělsko

 7. KOCH REIFEN- UND FELGENHANDEL MATTHIAS KOCH

  Německo

 8. ETUDE REALISA MACHINE AGRICOLE SPECIALIS

  Francie

 9. TEJWHEELS

  Španělsko

 10. TITAN FRANCE SAS

  Francie