• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • rašelina a hlína

Výsledky hledání pro

Rašelina a hlína - Dovoz vývoz

 1. REKYVA, AB

  Litva

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC is one of the biggest peat producers in Baltic region. Based in Lithuania the company produces natural peat and professional peat substrates for both hobby and professional growers. We are prepared to produce any mix our client requires. The peat of Rekyva AB is high-moor Sphagnum type peat, ideal for sowing a variety of seeds as well as plant germination and growing Our main products: Natural white/brown/black peat, pH adjusted peat, fertilized peat, professional substrates. Packaging: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, 3 to 6 cmb big bales. Fractions: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60. We keep modernizing, innovating, updating our machinery, and using high international management standards to be able to become one of the leaders in the peat and substrates producers in the world. Please visit our website or contact us if you have any inquiry, we will gladly help you.

 2. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost HERMES AGRI-COMPANY LTD, je Výrobce, která působí v Dešťovky - hnojivo sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Hnojiva přírodní, Rašelina a hlína, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Hnojiva přírodní, organic fertilizers, complex fertilizers, liquid fertilizer, a fertilizer for cereal crops. Sídlí v Znamianka, Ukrajina.

 3. RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Schönsee, Německo.

 4. PRESTO DURPES, UAB

  Litva

  Společnost PRESTO DURPES, UAB, je Výrobce, která působí v Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy sektoru. Působí rovněž v sektorech Rašelina a hlína, Rašelina a hlína, a peat products. Sídlí v Vilnius, Litva.

 5. SIA GPK

  Lotyšsko

  Společnost SIA GPK, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech fertilisation, a peat. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FAUNE ET FLORE

  Belgie

  Společnost FAUNE ET FLORE, je Distributor, která působí v Sazenice, cibule a osiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Rašelina a hlína, Krmiva pro domácí zvířata, Nábytek moderní (design), Zahradní nábytek a dekorace, Rašelina a hlína, Krmiva pro domácí zvířata, Nábytek moderní (design), a Zahradní nábytek a dekorace. Sídlí v Nandrin, Belgie.

 2. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  Španělsko

  Společnost INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.), je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, a organic soil improvers. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 3. ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş.

  Turecko

  Společnost ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş., je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech organic products. Sídlí v Çorum, Turecko.

 4. KAWO - KARL WOLPERS KG

  Německo

  Společnost KAWO - KARL WOLPERS KG, je Velkoprodejce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Hildesheim, Německo.

 5. ERDENWERKE WILHELM BUSS

  Německo

  Společnost ERDENWERKE WILHELM BUSS, je Velkoprodejce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Saterland, Německo.

 1. KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Čidla a senzory sektoru. Působí rovněž v sektorech Rašelina a hlína, parking system, automatic car parks, a Rašelina a hlína. Sídlí v Zabrze, Polsko.

 2. HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN

  Německo

  Společnost HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN, je Distributor, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Hümmerich, Německo.

 1. AM ECO PRO LTD.

  Estonsko

  Společnost AM ECO PRO LTD., je Velkoprodejce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 2. SIA GLOBAL PEAT

  Lotyšsko

  Společnost SIA GLOBAL PEAT, je Velkoprodejce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech peat. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

 3. TURBAS DEL PRADO

  Španělsko

  Společnost TURBAS DEL PRADO, je Distributor, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Valladolid, Španělsko.

 4. MIKSKAAR AS

  Estonsko

  Společnost MIKSKAAR AS, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 5. SRIMATHI EXPORTS

  Indie

  Společnost SRIMATHI EXPORTS, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Coimbatore , Tamil Nadu., Indie.

 6. LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT

  Ukrajina

  Společnost LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Lopatyn, Ukrajina.

 7. VERDE AMBIENTE SRL

  Itálie

  Společnost VERDE AMBIENTE SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech clean-up and dismantling of asbestos buildings, room debugging, waste collecion and disposal, a waste management. Sídlí v Cavallino Treporti, Itálie.

 8. CASTELLANA GREEN EXPERT

  Itálie

  Společnost CASTELLANA GREEN EXPERT, je Maloprodejce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech antiparasiticides for animals. Sídlí v Palermo, Itálie.

 1. EECKHAUDT

  Belgie

  Společnost EECKHAUDT, je Výrobce, která působí v Hnojiva přírodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Rašelina a hlína, Soil improvement - natural products, Rašelina a hlína, peat products, a bark for mulch. Sídlí v Lede, Belgie.

 2. GREENTERRA LTD.

  Lotyšsko

  Společnost GREENTERRA LTD., je Velkoprodejce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech peat, a peat products. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

 3. DURPETA, UAB

  Litva

  Společnost DURPETA, UAB, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech peat, Soils and substrates, compost, a biomass. Sídlí v Sepeta, Kupiskis, Litva.

 4. FLORENTER SRL

  Itálie

  Společnost FLORENTER SRL, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech loam, bark for mulch, a nursery worker equipment. Sídlí v Ghedi, Itálie.

 5. ELDORA SIA

  Lotyšsko

  Společnost ELDORA SIA, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech Soils and substrates. Sídlí v Lielvarde, Lotyšsko.

 6. AQUILAND

  Francie

  Společnost AQUILAND, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva přírodní, nursery supplies, a Hnojiva přírodní. Sídlí v LANDIRAS, Francie.

 7. VERMISOL NATUREL TARIM

  Turecko

  Společnost VERMISOL NATUREL TARIM, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Sídlí v Atasehir, Turecko.

 8. FALIENOR TERREAUX DE FRANCE

  Francie

  Společnost FALIENOR TERREAUX DE FRANCE, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech loam, a substrates. Sídlí v Vivy, Francie.

 9. NUOVA FLESAN S.R.L.

  Itálie

  Společnost NUOVA FLESAN S.R.L., je Distributor, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech coconut fibre. Sídlí v Milano, Itálie.

 10. TD KISSON

  Ukrajina

  Společnost TD KISSON, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva přírodní, Hnojiva přírodní, liquid fertilizer, bio-stimulants - fertilisers, a Soil conditioners and fertilizers. Sídlí v Zaporozhye, Ukrajina.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma