• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ravioli

Výsledky hledání pro

Ravioli - Dovoz vývoz

 1. GROUPE RIVIERE

  Francie

  Verified by europages badge

  The Rivière Group which has been firmly rooted in its locality for 3 generations in the South-West of France, concocts and prepares innovative gourmet ready meals, based on traditional French recipes. The recipes are formulated from natural ingredients, without colourants, preservatives or artificial flavourings. The Rivière Group expresses its attachment to the quality of its products and its commitment through its CSR policy across its brands. Maison Rivière showcases the traditional French recipes of south-western prepared meat dishes. Les Mets de Provence brings sunshine to your plate with culinary aids, condiments, aperitif spreads and Provence-flavoured cooked vegetables dishes. Aroma One is the specialist for herb and spice purées in tubes, for practical and flavoursome cooking. Solvia takes your taste buds on their travels and your 5 senses abroad with condiments, sauces and organic cooked vegetables. Our commitments to supply quality products: - Manufactured in France - French-sourced meats and vegetables - Clean label and nutritionally balanced recipes - SME quality labelling and our productions sites (CSR) - Well-functioning production facilities and accreditation by international standards (IFS, BRC, Bio)

 2. SAS PINJA

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SAS PINJA, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Sídlí v Grigny, Francie.

 3. RIGHETTI GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RIGHETTI GMBH, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Sídlí v Mühlheim, Německo.

 4. FOOD VALLEY S.R.L.

  Itálie

  Společnost FOOD VALLEY S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, Tortellini, pumpkin tortelli, a tortelli. Sídlí v Collecchio, Itálie.

 5. PASTA DI MONACO GMBH

  Německo

  Společnost PASTA DI MONACO GMBH, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh bran-enriched pasta, a egg garganelli. Sídlí v München, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PASTIFICIO FRANCESCHI

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO FRANCESCHI, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh stuffed pasta, fresh pasta products, a fresh homemade pasta. Sídlí v Viareggio, Itálie.

 2. AEMISEGGER HAUSMACHER-TEIGWAREN

  Švýcarsko

  Společnost AEMISEGGER HAUSMACHER-TEIGWAREN, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Sídlí v St. Gallen, Švýcarsko.

 3. MAGHREB BUSINESS AND TRADE SARL

  Maroko

  Společnost MAGHREB BUSINESS AND TRADE SARL, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech gastronomy, a sauces. Sídlí v Marrakech, Maroko.

 4. PASTAS DI CARLO S.L.

  Španělsko

  Společnost PASTAS DI CARLO S.L., je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, frozen foods - production, food sector distribution, a Potraviny - import-export. Sídlí v Pontevedra, Španělsko.

 5. MOSNA GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MOSNA GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech Těstoviny, Tortellini, Těstoviny, a Tortellini. Sídlí v Troisdorf, Německo.

 1. PASTÉ SRL

  Itálie

  Společnost PASTÉ SRL, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Ravioli, a fresh pasta products. Sídlí v Bra, Itálie.

 2. PASTIFICIO DLA VECIA BULAGNA

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO DLA VECIA BULAGNA, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, fresh pasta products, fresh homemade pasta, a Ravioli. Sídlí v Zoppola, Itálie.

 1. ZINI ALIMENTARI SPA

  Itálie

  Společnost ZINI ALIMENTARI SPA, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech deep-frozen filled pasta, a fresh stuffed pasta. Sídlí v Cesano Boscone, Itálie.

 2. STREET FOOD

  Itálie

  Společnost STREET FOOD, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech Restaurace, lahůdkáři a dodávky jídel, fresh homemade pasta, fresh stuffed pasta, a Restaurace, lahůdkáři a dodávky jídel. Sídlí v Marsala, Itálie.

 3. EGYPTIAN SAUDI COMPANY

  Egypt

  Společnost EGYPTIAN SAUDI COMPANY, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Sídlí v Albhera, Egypt.

 4. PUNTO E PASTA - LA CASA DEL RAVIOLO

  Itálie

  Společnost PUNTO E PASTA - LA CASA DEL RAVIOLO, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, traditional sweets, a Ravioli. Sídlí v Maratea, Itálie.

 5. LA BOLOGNESE S.R.L.

  Itálie

  Společnost LA BOLOGNESE S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Contursi Terme, Itálie.

 6. INDUSTRIA METALURGICA RODRIGO RODRIGUEZ E HIJOS

  Argentina

  Společnost INDUSTRIA METALURGICA RODRIGO RODRIGUEZ E HIJOS, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for fresh pasta. Sídlí v Gregorio De Laferrere, Argentina.

 7. OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C.

  Itálie

  Společnost OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Sori, Itálie.

 8. PASTIFICIO BOLOGNESE S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO BOLOGNESE S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Torino, Itálie.

 1. POIATTI S.P.A.

  Itálie

  Společnost POIATTI S.P.A., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Mazara Del Vallo, Itálie.

 2. PASTIFICIO AVESANI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO AVESANI S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Bussolengo, Itálie.

 3. PASTIFICIO CHELUCCI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO CHELUCCI S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Pistoia, Itálie.

 4. REAL PASTA S.R.L.

  Itálie

  Společnost REAL PASTA S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Reggio Nell'emilia, Itálie.

 5. PASTIFICIO ZANINI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO ZANINI S.R.L., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Modena, Itálie.

 6. LA LANTERNA S.R.L.

  Itálie

  Společnost LA LANTERNA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v San Giovanni In Persiceto, Itálie.

 7. GANAT S.N.C. DI GASPARRI PAMELA & C.

  Itálie

  Společnost GANAT S.N.C. DI GASPARRI PAMELA & C., je Subdodavatel, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Civitanova Marche, Itálie.

 8. PASTIFICIO OROBICO S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO OROBICO S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v San Paolo D'argon, Itálie.

 9. PASTIFICIO OSSOLANO S.N.C.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO OSSOLANO S.N.C., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Malesco, Itálie.

 10. LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA

  Itálie

  Společnost LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Fabriano, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma