• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • recyklace biologického odpadu

Výsledky hledání pro

Recyklace biologického odpadu - Dovoz vývoz

 1. MONTS

  Česká republika

  Jsme evropská rodinná firma se sídlem v České republice s mnoha lety zkušeností, specialisté na tlaková zařízení a technologie pro zpracování biologického odpadu. Vyrábíme svařované vysokotlaké nádoby a specializované stroje pro zpracování biologických odpadů i mnoho dalších použití. Například v potravinářství, chemii, petrochemii, zemědělství, farmacii a při likvidaci ostatních odpadních látek. Naše technologie spolehlivě slouží v mnoha zemích Evropy, Asie a Afriky. Jsme česká rodinná firma a ve svém oboru patříme mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě. Dodáváme celé zpracovatelské linky i jednotlivá zařízení. Zajistíme všechno od projektu až po uvedení do provozu. Navíc poskytujeme široký rozsah servisních služeb a pomáháme našim zákazníkům v každodenním provozu. Máme vlastní výrobní areál, konstrukční a projekční oddělení a vyspělé technologie ve výrobě. Klademe maximální důraz na kvalitu. Proto odebíráme materiál hlavně z pečlivě prověřených evropských zdrojů. Každá zakázka je pro nás jedinečná a dokážeme se přizpůsobit konkrétním potřebám svých zákazníků.

 2. IBOGEM

  Belgie

  Společnost IBOGEM, je Poskytovatel služeb, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Životní prostředí - služby, Recyklace biologického odpadu, Životní prostředí - služby, Recyklace biologického odpadu, waste recycling, a waste collection and recycling. Sídlí v Beveren, Belgie.

 3. GREEN WASTE CLEARANCE

  Spojené království

  Společnost GREEN WASTE CLEARANCE, je Poskytovatel služeb, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Sídlí v London, Spojené království.

 4. HYGEA

  Belgie

  Společnost HYGEA, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Zpracování a recyklace odpadů, Recyklace biologického odpadu, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, waste recycling advice, Zpracování a recyklace odpadů, a Recyklace biologického odpadu. Sídlí v Havré, Belgie.

 5. VAN IERSEL COMPOST

  Nizozemsko

  Společnost VAN IERSEL COMPOST, je Výrobce, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech compost. Sídlí v Biezenmortel, Nizozemsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CVB ECOLOGISTICS

  Belgie

  Společnost CVB ECOLOGISTICS, je Výrobce, která působí v Životní prostředí - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Sběr a recyklace různých produktů, Recyklace - stroje a zařízení, Recyklace biologického odpadu, Zpracování a recyklace odpadů, Sběr a recyklace různých produktů, Recyklace - stroje a zařízení, Recyklace biologického odpadu, a Zpracování a recyklace odpadů. Sídlí v Tilburg, Belgie.

 2. DINGLES WASTE REMOVALS

  Spojené království

  Společnost DINGLES WASTE REMOVALS, je Poskytovatel služeb, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech garden cleaning services, a scrap collection. Sídlí v Blackburn, Spojené království.

 3. ECO-SYSTEM

  Itálie

  Společnost ECO-SYSTEM, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech Energie z biomasy - výroba, waste recovery and recycling plants, Energie z biomasy - výroba, waste machinery, a sludge and sewage biogas recovery and production plants. Sídlí v Vinci, Itálie.

 4. FELTWOOD ECOMATERIALES

  Španělsko

  Společnost FELTWOOD ECOMATERIALES, je Výrobce, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech vegetable waste treatment. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 5. FLYNSPIRE - APROVECHAMIENTO DE RESIDUOS ORGÁNICOS

  Španělsko

  Společnost FLYNSPIRE - APROVECHAMIENTO DE RESIDUOS ORGÁNICOS, je Poskytovatel služeb, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 1. TRANSCOMA

  Belgie

  Společnost TRANSCOMA, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů, Recyklace biologického odpadu, Zpracování a recyklace odpadů, waste containers, containerised transport, a Recyklace biologického odpadu. Sídlí v Genk, Belgie.

 2. BRALEY

  Francie

  Společnost BRALEY, je Výrobce, která působí v Přívěsy a korby pro průmyslová vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Korby pro průmyslová vozidla, Recyklace biologického odpadu, Korby pro průmyslová vozidla, systems and equipment for waste dumps, a Recyklace biologického odpadu. Sídlí v Bozouls, Francie.

 1. OPSIS KOMPOST SISTEMLERI VE ÇEVRE TEKNOLOJILERI

  Turecko

  Společnost OPSIS KOMPOST SISTEMLERI VE ÇEVRE TEKNOLOJILERI, je Výrobce, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech sludge composting plants, log squaring machines for poles, a Conveyors, conveying systems. Sídlí v Antalya, Turecko.

 2. A&S ENERGIE

  Belgie

  Společnost A&S ENERGIE, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů, Recyklace biologického odpadu, Zpracování a recyklace odpadů, a Recyklace biologického odpadu. Sídlí v Oostrozebeke, Belgie.

 3. VANDEWIELE RECYCLING

  Belgie

  Společnost VANDEWIELE RECYCLING, je Poskytovatel služeb, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace biologického odpadu, wood recycling, a Recyklace biologického odpadu. Sídlí v Glstel, Belgie.

 4. AERTS JAN CONTAINERDIENST

  Belgie

  Společnost AERTS JAN CONTAINERDIENST, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace biologického odpadu, Recyklace biologického odpadu, a container services. Sídlí v Wommelgem, Belgie.

 5. SAMAGRO

  Belgie

  Společnost SAMAGRO, je Výrobce, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech organic matrix waste treatment, a biodegradable waste. Sídlí v Mechelen, Belgie.

 6. HOUTRECYCLAGE VANDENDRIESSCHE

  Belgie

  Společnost HOUTRECYCLAGE VANDENDRIESSCHE, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech Doprava odpadů, Doprava odpadů, a wood recycling. Sídlí v Westrozebeke, Belgie.

 7. SOIL - CONCEPT

  Lucembursko

  Společnost SOIL - CONCEPT, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace biologického odpadu, Hospodaření s průmyslovými odpady, Recyklace biologického odpadu, a Hospodaření s průmyslovými odpady. Sídlí v Diekirch, Lucembursko.

 8. TRAPEROS RECICLA

  Španělsko

  Společnost TRAPEROS RECICLA, je Poskytovatel služeb, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech cleaning, satellite reception equipment, a vehicles for waste transport and treatment waste containers. Sídlí v Murcia, Španělsko.

 1. VAN RAEMDONCK GROENRECYCLING

  Belgie

  Společnost VAN RAEMDONCK GROENRECYCLING, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace biologického odpadu, biomass, a Recyklace biologického odpadu. Sídlí v Haasdonk, Belgie.

 2. HECTOR VAN MOER & ZONEN

  Belgie

  Společnost HECTOR VAN MOER & ZONEN, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace biologického odpadu, Zpracování a recyklace odpadů, Recyklace biologického odpadu, a Zpracování a recyklace odpadů. Sídlí v Melsele, Belgie.

 3. WESTCOMPOST

  Belgie

  Společnost WESTCOMPOST, je Poskytovatel služeb, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Sídlí v Ieper, Belgie.

 4. BIOMASS CENTER

  Belgie

  Společnost BIOMASS CENTER, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Energie z biomasy - výroba, Recyklace biologického odpadu, Energie z biomasy - výroba, a Recyklace biologického odpadu. Sídlí v Ieper, Belgie.

 5. AMACRO

  Belgie

  Společnost AMACRO, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace biologického odpadu, Recyklace biologického odpadu, a container services. Sídlí v Huizingen, Belgie.

 6. DAGENHAM WASTE REMOVAL

  Spojené království

  Společnost DAGENHAM WASTE REMOVAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech inert waste. Sídlí v Dagenham, Spojené království.

 7. VEOLIA

  Spojené království

  Společnost VEOLIA, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace odpadních vod, a Recyklace odpadních vod. Sídlí v Bromley, Spojené království.

 8. ISEKI VACUUM SYSTEMS

  Spojené království

  Společnost ISEKI VACUUM SYSTEMS, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace odpadních vod, a Recyklace odpadních vod. Sídlí v Daventry, Spojené království.

 9. G & P BATTERIES

  Spojené království

  Společnost G & P BATTERIES, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace odpadních vod, a Recyklace odpadních vod. Sídlí v Wednesbury, Spojené království.

 10. CLEANSING SERVICE GROUP LTD

  Spojené království

  Společnost CLEANSING SERVICE GROUP LTD, která působí v Recyklace biologického odpadu sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace odpadních vod, a Recyklace odpadních vod. Sídlí v Coventry, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Recyklace biologického odpadu - Dovoz vývoz

Počet výsledků

4 299 Podniky