• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • rekonstrukce a obnova nemovitostí

Výsledky hledání pro

Rekonstrukce a obnova nemovitostí - Dovoz vývoz

 1. LEMON AND CO - PASSION DE L'HABITAT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LEMON AND CO - PASSION DE L'HABITAT, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Střechy - práce, Fasády, Ohřívače vody - domácnost, Střechy - práce, Fasády, a Ohřívače vody - domácnost. Sídlí v Raze, Francie.

 2. DPE DIAGNOSTIC

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DPE DIAGNOSTIC, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Maisons-Alfort, Francie.

 3. SARO BATIMENT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SARO BATIMENT, je Poskytovatel služeb, která působí v Zednické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiál, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Práce truhlářské a tesařské, Fajáns - dlaždice a obklady, Stavební materiál, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Práce truhlářské a tesařské, a Fajáns - dlaždice a obklady. Sídlí v Vernouillet, Francie.

 4. MORESI EDILIMMOBILI S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MORESI EDILIMMOBILI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Firenze, Itálie.

 5. BORLANDELLI E VOLPI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost BORLANDELLI E VOLPI, je Výrobce, která působí v Tapety sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, wall-coverings applied, manufacture of wall coverings, hydro painting, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, sil-plast plastic coatings, ceramic wall-coverings for residential use indoors, rental of elevating tail-lifts, a timber wall-coverings for residential use indoors. Sídlí v Magnago, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PETRA S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PETRA S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavby - dodavatelé, a Průmyslové stavby - dodavatelé. Sídlí v Terni, Itálie.

 2. OBRAS CALAN BUSQUETS S.L.

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost OBRAS CALAN BUSQUETS S.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech building contractor, new building construction, complete renovation, PLUMBING, electrical work, masonry work, a housing renovation. Sídlí v Alaior (menorca), Španělsko.

 3. HRA

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost HRA, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce malířské a natěračské - dodavatelé, Izolační práce - dodavatelé, Práce malířské a natěračské - dodavatelé, a Izolační práce - dodavatelé. Sídlí v Saint Martin D'heres, Francie.

 4. C.E.M. COSTRUZIONI EDILI MONTELLO S.A.S. DI FRANCO ZANELLATO E C.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost C.E.M. COSTRUZIONI EDILI MONTELLO S.A.S. DI FRANCO ZANELLATO E C., je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Volpago Del Montello, Itálie.

 5. PARI COSTRUZIONI S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PARI COSTRUZIONI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Rekonstrukce a obnova nemovitostí. Sídlí v Potenza, Itálie.

 1. DOMUS WORLD

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DOMUS WORLD, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavebnictví - dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, specialised labour, doors and windows, building renovation, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, frames, building contractors, electrical systems, a Bathroom furnishings. Sídlí v Sarzana, Itálie.

 2. DPP LUX SARL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DPP LUX SARL, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Sádra a sádrové výrobky, Tapety, Parkety, Sádra a sádrové výrobky, Tapety, a Parkety. Sídlí v Paris, Francie.

 1. FASS SYSTÉM S.R.O. - STAVBA RODINNÉHO DOMU NA KLÍČ

  Česká republika

  Jsme odborníky na vnější paropropustné zateplení fasád veškerých budov. Nabízíme výstavbu rodinných domů, sanaci vlhkem poškozených objektů či rekonstrukcí bytů a domů. Věnujeme se projekční činnosti.

 2. STAMA, S.R.O. - ZATEPLENÍ FASÁD PANELOVÝCH DOMŮ

  Česká republika

  Naše firma provádí zateplení fasád panelových domů. Realizujeme rovněž celkové rekonstrukce obvodového pláště, revitalizace společných prostor i renovace rozvodů vody, elektřiny a kanalizace.

 3. STŘECHY KOUSAL - REKONSTRUKCE BYTŮ PRAHA

  Česká republika

  Provádíme rekonstrukce bytů, bytových jader a rodinných domů v Praze. Rekonstruujeme i dílčí místnosti, jako jsou koupelny. Nabízíme také zateplení střech a fasád.

 4. REKOSTAV JIČÍN - SNADNÁ REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA

  Česká republika

  Provádíme kompletní rekonstrukce bytového jádra. Zajistíme demolici původního jádra, stavbu domů, podlahářské i malířské práce. Nabízíme také další služby ve stavebnictví.

 5. KASTEN SPOL. S R.O. - ZATEPLENÍ FASÁDY A REKONSTRUKCE DOMŮ

  Česká republika

  Nabízíme rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Zajistíme zateplení fasád, výměnu oken a dveří či rekonstrukce střech. Realizujeme také pozemní stavby na klíč.

 6. LES MAISONS DE L'ADOUR

  Francie

  Společnost LES MAISONS DE L'ADOUR, je Poskytovatel služeb, která působí v Zednické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Hrubé stavby, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Hrubé stavby, cleansing and renovation, a bathroom furniture. Sídlí v Biarritz, Francie.

 7. ROCHEFORT RENOVATION

  Francie

  Společnost ROCHEFORT RENOVATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech insulation for buildings, bathrooms remodelled, general renovation work, a Interior fit-out. Sídlí v Rochefort, Francie.

 8. MV VALORISATION

  Francie

  Společnost MV VALORISATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Emerainville, Francie.

 1. A B C REMONTY OLEBA - WARSZAWA PIASECZNO

  Polsko

  Společnost A B C REMONTY OLEBA - WARSZAWA PIASECZNO, je Výrobce, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech bathroom improvements. Sídlí v Piaseczno, Polsko.

 2. REBEEL TUR. INS. SAN. TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost REBEEL TUR. INS. SAN. TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavebnictví - dokončovací práce, a Stavebnictví - dokončovací práce. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. COSTRUZIONI SPAGNOLI SPA

  Itálie

  Společnost COSTRUZIONI SPAGNOLI SPA, je Maloprodejce, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech construction of buildings, building construction, building design, a property purchase sale and rental. Sídlí v Firenze, Itálie.

 4. FIXENJOY BOUW BV AMSTERDAM

  Nizozemsko

  Společnost FIXENJOY BOUW BV AMSTERDAM, je Subdodavatel, která působí v Stavebnictví - dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, building - renovations, a Rekonstrukce a obnova nemovitostí. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

 5. FIX SCO LTD - BUILDING AND RENOVATION SERVICES

  Spojené království

  Společnost FIX SCO LTD - BUILDING AND RENOVATION SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Koupelny - nábytek a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Rekonstrukce a obnova nemovitostí. Sídlí v Glasgow, Spojené království.

 6. COBIMM - COSTRUZIONE BAROZZI IMMOBILIARE

  Itálie

  Společnost COBIMM - COSTRUZIONE BAROZZI IMMOBILIARE, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, construction of supermarkets and shopping centres, commercial building, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a shopping centre construction. Sídlí v Altamura, Itálie.

 7. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Spojené království

  Společnost MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Sady, lesy zahradnictví - služby, building construction, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Sady, lesy zahradnictví - služby. Sídlí v London, Spojené království.

 8. M/S COMPANY STEFAN LESZEK GASINSKI

  Polsko

  Společnost M/S COMPANY STEFAN LESZEK GASINSKI, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Zreczyce, Polsko.

 9. ATM ARCHITEKTUR TECHNIK MANAGEMENT ZT GMBH

  Rakousko

  Společnost ATM ARCHITEKTUR TECHNIK MANAGEMENT ZT GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 10. WILHELM FARK GMBH

  Německo

  Společnost WILHELM FARK GMBH, je Výrobce, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastiky, natural stone bars, Plastiky, natural stone fireplaces, a funeral works. Sídlí v Havixbeck, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Rekonstrukce a obnova nemovitostí - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 405 Podniky