• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • rekonstrukce a obnova nemovitostí

Výsledky hledání pro

Rekonstrukce a obnova nemovitostí - Dovoz vývoz

 1. MEROTTO BAU S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Combining development, harmony, using environmentally friendly materials and energy saving in the building sector is one of the principles that has always guided the Merotto Francesco company's business. The company was founded in 1968 by Francesco Merotto and ever since the seventies it has expanded its experience and operations from Veneto and Friuli as far as all the Alto Adige while learning and sharing the best thermal and acoustic insulation techniques.

 2. LEMON AND CO - PASSION DE L'HABITAT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LEMON AND CO - PASSION DE L'HABITAT, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Střechy - práce, Fasády, Ohřívače vody - domácnost, Střechy - práce, Fasády, a Ohřívače vody - domácnost. Sídlí v Raze, Francie.

 3. SARO BATIMENT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SARO BATIMENT, je Poskytovatel služeb, která působí v Zednické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiál, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Práce truhlářské a tesařské, Fajáns - dlaždice a obklady, Stavební materiál, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Práce truhlářské a tesařské, a Fajáns - dlaždice a obklady. Sídlí v Vernouillet, Francie.

 4. DPE DIAGNOSTIC

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DPE DIAGNOSTIC, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Maisons-Alfort, Francie.

 5. HOME CONSTRUCTION

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost HOME CONSTRUCTION, je Výrobce, která působí v Zednické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Zemní práce, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Zemní práce. Sídlí v L'etoile, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BORLANDELLI E VOLPI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost BORLANDELLI E VOLPI, je Výrobce, která působí v Tapety sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, wall-coverings applied, manufacture of wall coverings, hydro painting, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, sil-plast plastic coatings, ceramic wall-coverings for residential use indoors, rental of elevating tail-lifts, a timber wall-coverings for residential use indoors. Sídlí v Magnago, Itálie.

 2. HRA

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost HRA, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce malířské a natěračské - dodavatelé, Izolační práce - dodavatelé, Práce malířské a natěračské - dodavatelé, a Izolační práce - dodavatelé. Sídlí v Saint Martin D'heres, Francie.

 3. ATELI-ÉCO

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ATELI-ÉCO, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Dompierre Sur Yon, Francie.

 4. PARI COSTRUZIONI S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PARI COSTRUZIONI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Rekonstrukce a obnova nemovitostí. Sídlí v Potenza, Itálie.

 5. DOMUS WORLD

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DOMUS WORLD, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavebnictví - dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, specialised labour, doors and windows, building renovation, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, frames, building contractors, electrical systems, a Bathroom furnishings. Sídlí v Sarzana, Itálie.

 1. DPP LUX SARL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DPP LUX SARL, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Sádra a sádrové výrobky, Tapety, Parkety, Sádra a sádrové výrobky, Tapety, a Parkety. Sídlí v Paris, Francie.

 2. FASS SYSTÉM S.R.O. - STAVBA RODINNÉHO DOMU NA KLÍČ

  Česká republika

  Jsme odborníky na vnější paropropustné zateplení fasád veškerých budov. Nabízíme výstavbu rodinných domů, sanaci vlhkem poškozených objektů či rekonstrukcí bytů a domů. Věnujeme se projekční činnosti.

 1. STAMA, S.R.O. - ZATEPLENÍ FASÁD PANELOVÝCH DOMŮ

  Česká republika

  Naše firma provádí zateplení fasád panelových domů. Realizujeme rovněž celkové rekonstrukce obvodového pláště, revitalizace společných prostor i renovace rozvodů vody, elektřiny a kanalizace.

 2. STŘECHY KOUSAL - REKONSTRUKCE BYTŮ PRAHA

  Česká republika

  Provádíme rekonstrukce bytů, bytových jader a rodinných domů v Praze. Rekonstruujeme i dílčí místnosti, jako jsou koupelny. Nabízíme také zateplení střech a fasád.

 3. KASTEN SPOL. S R.O. - ZATEPLENÍ FASÁDY A REKONSTRUKCE DOMŮ

  Česká republika

  Nabízíme rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Zajistíme zateplení fasád, výměnu oken a dveří či rekonstrukce střech. Realizujeme také pozemní stavby na klíč.

 4. REKOSTAV JIČÍN - SNADNÁ REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA

  Česká republika

  Provádíme kompletní rekonstrukce bytového jádra. Zajistíme demolici původního jádra, stavbu domů, podlahářské i malířské práce. Nabízíme také další služby ve stavebnictví.

 5. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Spojené království

  Společnost MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Sady, lesy zahradnictví - služby, building construction, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Sady, lesy zahradnictví - služby. Sídlí v London, Spojené království.

 6. COBIMM - COSTRUZIONE BAROZZI IMMOBILIARE

  Itálie

  Společnost COBIMM - COSTRUZIONE BAROZZI IMMOBILIARE, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, construction of supermarkets and shopping centres, commercial building, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a shopping centre construction. Sídlí v Altamura, Itálie.

 7. LES MAISONS DE L'ADOUR

  Francie

  Společnost LES MAISONS DE L'ADOUR, je Poskytovatel služeb, která působí v Zednické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Hrubé stavby, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Hrubé stavby, cleansing and renovation, a bathroom furniture. Sídlí v Biarritz, Francie.

 8. REBEEL TUR. INS. SAN. TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost REBEEL TUR. INS. SAN. TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavebnictví - dokončovací práce, a Stavebnictví - dokončovací práce. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. FIXENJOY BOUW BV AMSTERDAM

  Nizozemsko

  Společnost FIXENJOY BOUW BV AMSTERDAM, je Subdodavatel, která působí v Stavebnictví - dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, building - renovations, a Rekonstrukce a obnova nemovitostí. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

 2. MV VALORISATION

  Francie

  Společnost MV VALORISATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Emerainville, Francie.

 3. FIX SCO LTD - BUILDING AND RENOVATION SERVICES

  Spojené království

  Společnost FIX SCO LTD - BUILDING AND RENOVATION SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Koupelny - nábytek a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Rekonstrukce a obnova nemovitostí. Sídlí v Glasgow, Spojené království.

 4. COSTRUZIONI SPAGNOLI SPA

  Itálie

  Společnost COSTRUZIONI SPAGNOLI SPA, je Maloprodejce, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech construction of buildings, building construction, building design, a property purchase sale and rental. Sídlí v Firenze, Itálie.

 5. ROCHEFORT RENOVATION

  Francie

  Společnost ROCHEFORT RENOVATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech insulation for buildings, bathrooms remodelled, general renovation work, a Interior fit-out. Sídlí v Rochefort, Francie.

 6. A B C REMONTY OLEBA - WARSZAWA PIASECZNO

  Polsko

  Společnost A B C REMONTY OLEBA - WARSZAWA PIASECZNO, je Výrobce, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech bathroom improvements. Sídlí v Piaseczno, Polsko.

 7. IBRAHIM DALGACIOGLU INSAAT

  Turecko

  Společnost IBRAHIM DALGACIOGLU INSAAT, je Subdodavatel, která působí v Stavebnictví - dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Hrubé stavby, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Hrubé stavby, building construction, a group of architects specialising in exteriors. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 8. WILHELM FARK GMBH

  Německo

  Společnost WILHELM FARK GMBH, je Výrobce, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastiky, natural stone bars, Plastiky, natural stone fireplaces, a funeral works. Sídlí v Havixbeck, Německo.

 9. ASHLEY GROUP

  Spojené království

  Společnost ASHLEY GROUP, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech building demolition, a building maintenance work. Sídlí v Sutton, Spojené království.

 10. M/S COMPANY STEFAN LESZEK GASINSKI

  Polsko

  Společnost M/S COMPANY STEFAN LESZEK GASINSKI, je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Sídlí v Zreczyce, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Rekonstrukce a obnova nemovitostí - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 393 Podniky