• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • robotika

Výsledky hledání pro

Robotika - Dovoz vývoz

 1. ASG ALLWEIER SYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Since 1970, the name Allweier has been a byword for high-quality system components, turned and milled parts, as well as gearbox technology, in the high-tech Lake Constance region. Since 2002, Allweier Systeme GmbH (ASG) has combined core expertise in gearbox construction and drive technology. The company quickly earned itself a reputation on the market as a supplier of innovative and top-class products. Wheel hub gearboxes from ASG are used wherever there is a need and appreciation for high power density, power, endurance and 100% Made in Germany. On the basis of these powerful gearboxes, we have developed complete, ultra-efficient drive trains together with expert partners. The result is modular, compact and customer-specific drives which meet the highest quality standards. Keep on rolling – fulfilling our customers' aspiration to be and stay in motion is our objective. Keep on rolling.

 2. BVS ELECTRONICS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Od roku 1987 nabízíme opravu, prodej a servisní služby pro aktuální, výběhovou a vyřazenou CNC, PLC a automatizační techniku ROBOTŮ. Jako inovativní, ale zároveň i jako tradiční rodinná firma střední velikosti víme, že kvalita, silný poměr cena-výkon, rychlost a disponibilita jsou klíčem k našemu nepřetržitému úspěchu. V současnosti máme více než 10 000 spokojených firemních zákazníků ze všech odvětví. Kromě toho máme certifikaci DIN EN ISO 9001: 2015 a DIN EN ISO 14001: 2015. U generálních oprav výrobku pracujeme přísně podle aktuálně platnésměrnice o strojních zařízeních 2006/42/ES a nabízíme 24měsíční záruku* na naše kompletní spektrum produktů a služeb. S více než 100 000 konstrukčními prvky na našem skladě jsme vaším kompetentním univerzálním partnerem v automatizační technice. Víme, že disponibilita a rychlost mohou hrát v případě zastavení výroby z důvodu výpadku stroje zásadní roli. Proto nabízíme našim zákazníkům v rámci naší bezplatné nonstop servisní linky výměnné, náhradní a nové díly 365 dní v roce. Více informací k tomu najdete i v našem online obchodě. Naše firma je patřičně hrdá na to, že jako jediná na světě v oblasti údržby průmyslové elektroniky získala status „Bosch Rexroth Group Service Point“. Díky úzkému partnerství se společností Bosch Rexroth a také moha dalšími výrobci řídicích a poháněcích systémů jsme schopni nabízet naše výrobky a služby v kvalitě výrobce za ceny třetího poskytovatele.

 3. HOCHRAINER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  At our site in Freilassing – in the Berchtesgadener Land in Bavaria – we bring assembly plants and production facilities to life, from the initial concept all the way through to the implementation. With around 130 employees, a concise corporate structure and deep vertical integration in mechanical engineering, our company is in a position to quickly and flexibly address our customers' requirements. When it comes to automation and rationalisation, companies from the widest variety of sectors number among our customers: Automotive, electrical engineering, mechanical engineering, fittings and plumbing, domestic appliances, tools, security technology, medical technology, etc. Benefit from our more-than 40 years of experience as a systems supplier for assembly technology and plant engineering.

 4. CAMPETELLA ROBOTIC CENTER

  Itálie

  Verified by europages badge

  Campetella Robotic Center is an Italian company specialising in the design and manufacture of Cartesian robots and handling machines. We are dedicated to mechanical design and creation, but also in parallel develop software, install systems, sell and provide an after-sales service for robots for industry. Our core business is robotic solutions for plastic moulding.

 5. JFA UNIJUNTOS ENTREPRISE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost JFA UNIJUNTOS ENTREPRISE, je Výrobce, která působí v Řemeslná výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Robotika, Trička, Podnikové dárky, collectors' cups, product customisation, creation of personalised items, jewellery, Robotika, a Drone. Sídlí v Paris, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AM - AUTOMATION GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AM - AUTOMATION GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Offenau, Německo.

 2. RETRAG ENGINEERING

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RETRAG ENGINEERING, je Poskytovatel služeb, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Erfurt, Německo.

 3. MJ | SOLUTIONS MICHAEL JUNGE

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MJ | SOLUTIONS MICHAEL JUNGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Sulzbach A. Main, Německo.

 4. KLUGER-PROKUTEC-SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KLUGER-PROKUTEC-SONDERMASCHINENBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Mühldorf, Německo.

 5. BACA MAKINE LTD.

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost BACA MAKINE LTD., je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Působí rovněž v sektorech Automatizace - instalace a zařízení, Obráběcí stroje pro obrábění kovů - díly a příslušenství, Stavba silnic a dálnic - dodavatelé, contract manufacturing, CNC milling, 3- and 5-axis CNC machining, CNC 4-axis milling work, cnc bending, a CNC turning. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. CPI L'ATELIER DES DEVS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CPI L'ATELIER DES DEVS, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové kamery a systémy, a Průmyslové kamery a systémy. Sídlí v Puget-Sur-Argens, Francie.

 2. VENNENS E.M.I

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost VENNENS E.M.I, je Výrobce, která působí v Dopravníkové systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Automatizace - instalace a zařízení, Robotika, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, mechanical constructions, conveyors, conveyor belts, automation robotics, Chain conveyors, a Automatizace - instalace a zařízení. Sídlí v Sint-Niklaas, Belgie.

 1. TCOROBOTICS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TCOROBOTICS GMBH, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Vaihingen An Der Enz, Německo.

 2. SYMACON SYSTEM + SERVICE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SYMACON SYSTEM + SERVICE GMBH, je Distributor, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Barleben, Německo.

 3. SITEC - AUTOMAZIONE INDUSTRIALE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SITEC - AUTOMAZIONE INDUSTRIALE, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Působí rovněž v sektorech Automatizace - instalace a zařízení, equipment for industrial automation, collaborative robotics, industrial automation, Automatizace - instalace a zařízení, automobile industry automation, electromechanical automation, electronic industrial robotics, a automation and robotics. Sídlí v Mozzate, Itálie.

 4. FABRICA MACHINALE S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FABRICA MACHINALE S.R.L., je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Cascina, Itálie.

 5. WALLOSCHKE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WALLOSCHKE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Lindlar, Německo.

 6. HIRSCH KOVIFLEX D.O.O.

  Slovinsko

  Verified by europages badge

  Společnost HIRSCH KOVIFLEX D.O.O., je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Robotika, Lisy, hydraulické, Zakružování ocele a kovů, Ocele a kovy - obrábění, CNC milling machine, Wet painting, Robotika, CNC processing, a Pressure vessels. Sídlí v Grosuplje, Slovinsko.

 7. ARTHUR WEISSBACH GMBH MASCHINENFABRIK

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ARTHUR WEISSBACH GMBH MASCHINENFABRIK, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Působí rovněž v sektorech Automation, Image processing, Conveyor technology, Filling technology, Industry 4.0, Intelligent control, Production of candles, Paint immersion, a machine building. Sídlí v Fulda, Německo.

 8. SANIMAC SRL

  Itálie

  Společnost SANIMAC SRL, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Villanova Di Cepagatti, Itálie.

 1. ROBOWORKER AUTOMATION GMBH

  Německo

  Společnost ROBOWORKER AUTOMATION GMBH, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Weingarten, Německo.

 2. TECCAD ENGINEERING GMBH

  Německo

  Společnost TECCAD ENGINEERING GMBH, je Multi-Category, která působí v Robotika sektoru. Působí rovněž v sektorech Automation systems, a Machines, custom-built. Sídlí v Landshut, Německo.

 3. HANDLINGTECH AUTOMATIONS-SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost HANDLINGTECH AUTOMATIONS-SYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Steinenbronn, Německo.

 4. ROZUM ROBOTICS INC

  Bělorusko

  Společnost ROZUM ROBOTICS INC, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Působí rovněž v sektorech robot manipulators. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 5. PEWAG ENGINEERING GMBH

  Rakousko

  Společnost PEWAG ENGINEERING GMBH, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Kapfenberg, Rakousko.

 6. IPR-INTELLIGENTE PERIPHERIEN FÜR ROBOTER GMBH

  Německo

  Společnost IPR-INTELLIGENTE PERIPHERIEN FÜR ROBOTER GMBH, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Působí rovněž v sektorech tool changer. Sídlí v Eppingen, Německo.

 7. ROOSEN BPL B.V.

  Německo

  Společnost ROOSEN BPL B.V., je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Nettetal, Německo.

 8. EPL - MECATRÓNICA & ROBÓTICA

  Portugalsko

  Společnost EPL - MECATRÓNICA & ROBÓTICA, je Distributor, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 9. MINITEC.AT GMBH

  Rakousko

  Společnost MINITEC.AT GMBH, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Perchtoldsdorf, Rakousko.

 10. BENDIKS ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BENDIKS ENGINEERING GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Robotika sektoru. Sídlí v Schwanewede, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma