• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ropa - těžba

Výsledky hledání pro

Ropa - těžba - Dovoz vývoz

 1. MASSA PETROLEUM

  Turecko

  Společnost MASSA PETROLEUM, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemical products, Chemical filtration, water, drilling, a Diamond drill bits. Sídlí v Eyüsultan, Turecko.

 2. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Čína

  Společnost GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Děrování - obráběcí stroje, Děrování - obráběcí stroje, drilling for natural gas, a Diamond drill bits. Sídlí v Guangxi, Čína.

 3. MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM

  Turecko

  Společnost MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. STRUK ALTA INGENIERIA

  Mexiko

  Společnost STRUK ALTA INGENIERIA, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Juarez, Mexiko.

 5. GROUPE CVA

  Francie

  Společnost GROUPE CVA, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech International recruitment agency for skilled workers. Sídlí v Bayonne, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE

  Francie

  Společnost GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for oil refineries, oil refining, a oil industry logistics. Sídlí v Aix En Provence Cedex 3, Francie.

 2. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD.

  Spojené státy americké

  Společnost SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD., je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Houston, Spojené státy americké.

 3. ENERGAA

  Turecko

  Společnost ENERGAA, je Distributor, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech biogas energy consultants, hydroelectric plant construction, Consultation on renewable energy, a systems and equipment for oil pipelines. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. MARKET RESEARCH REPORT

  Německo

  Společnost MARKET RESEARCH REPORT, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

 5. MERLIN ERD LTD

  Spojené království

  Společnost MERLIN ERD LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Perth, Spojené království.

 1. INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS

  Francie

  Společnost INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech studies and control laboratories, testing and analysis, a chemical products for oil and natural gas extraction. Sídlí v Le Plessis Robinson, Francie.

 2. GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD

  Čína

  Společnost GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Gongyi, Čína.

 1. BIOSHELL

  Turecko

  Společnost BIOSHELL, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech oil probes, a supplies for the petroleum, coal and natural gas industries. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. TTS ENERGY

  Norsko

  Společnost TTS ENERGY, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech construction of offshore oil drilling platforms. Sídlí v Kristiansand, Norsko.

 3. LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL

  Francie

  Společnost LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová maziva, lubricant, Průmyslová maziva, lubricants, a motor oils. Sídlí v Belleville-Sur-Vie, Francie.

 4. ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO.

  Írán

  Společnost ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO., je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Mashhad, Írán.

 5. SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT

  Tunisko

  Společnost SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 6. GINDUSTREZ TRADING INC

  Kanada

  Společnost GINDUSTREZ TRADING INC, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Energetika a suroviny - průmyslové služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžba, a Ropa - těžba. Sídlí v Calgary, Kanada.

 7. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukrajina

  Společnost FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžba, Petroleum Tanks, a Ropa - těžba. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 8. PAQELL

  Nizozemsko

  Společnost PAQELL, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Balk, Nizozemsko.

 1. SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD

  Čína

  Společnost SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Jinan, Čína.

 2. HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD

  Čína

  Společnost HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Xinxiang, Čína.

 3. KOSUN OIL FIELD IMPORT & EXPORT CO.,LTD.

  Čína

  Společnost KOSUN OIL FIELD IMPORT & EXPORT CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Beijing, Čína.

 4. FENGYANG PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD

  Čína

  Společnost FENGYANG PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Xi'an, Čína.

 5. HENAN STRONGWIN MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD

  Čína

  Společnost HENAN STRONGWIN MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Zhengzhou, Čína.

 6. GOLDENMAN PETROLEUM EQUIPMENT CO., LIMITED

  Čína

  Společnost GOLDENMAN PETROLEUM EQUIPMENT CO., LIMITED, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech well drilling. Sídlí v Dongying, Čína.

 7. XUCHANG YIMEIYUAN ART & CRAFT CO.,LTD.

  Čína

  Společnost XUCHANG YIMEIYUAN ART & CRAFT CO.,LTD., je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Xuchang City, Čína.

 8. LUOYANG MAIDE CERAMICS(PROPPANT) CO.,LTD.

  Čína

  Společnost LUOYANG MAIDE CERAMICS(PROPPANT) CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Luoyang, Čína.

 9. HEJIAN FANGLEI DRILL EQUIPMENT CO.,LTD

  Čína

  Společnost HEJIAN FANGLEI DRILL EQUIPMENT CO.,LTD, je Distributor, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Cangzhou, Čína.

 10. BEIJING METALWORK TECHNOLOGY TRADE CO.,LTD

  Čína

  Společnost BEIJING METALWORK TECHNOLOGY TRADE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Beijing, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Ropa - těžba - Dovoz vývoz

Počet výsledků

33 137 Podniky