• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ropa - těžba

Výsledky hledání pro

Ropa - těžba - Dovoz vývoz

 1. RUCATHO B.V.

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  RuCaTho B.V. is an International manufacturer of 100% Refined Cooking Oil around the world. We are a proud player in manufacturing/supplying the food industry. Our main products are : - Refined Sunflower - Refined Corn Oil - Wheat, Barley - Yellow Corn - Sunflower seeds - Lentils. The company is located in the Netherlands. We have built up experience over the years in manufacturing Refined sunflower oil, Refined corn oil as well as trading in grains and cereals over the world. RuCaTho B.V. can be characterized by it’s flexibility, pragmatism and quick response to changing market conditions. We offer best possible solutions for our client’s logistical needs and quality demands. We firmly believe that we can build and maintain a strong relationship with each client by continually ensuring strict measures in quality control, offering competitive prices and professional services. Through years of experience, our team of traders have had a great understanding of the workings of the international food commodity market. Combined with our dedication and professionalism this makes us the first option as your global manufacturer and exporter. Don't hesitate to contact us for more information !

 2. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Čína

  Společnost GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Děrování - obráběcí stroje, Děrování - obráběcí stroje, drilling for natural gas, a Diamond drill bits. Sídlí v Guangxi, Čína.

 3. MASSA PETROLEUM

  Turecko

  Společnost MASSA PETROLEUM, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemical products, Chemical filtration, water, drilling, a Diamond drill bits. Sídlí v Eyüsultan, Turecko.

 4. MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM

  Turecko

  Společnost MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. GROUPE CVA

  Francie

  Společnost GROUPE CVA, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech International recruitment agency for skilled workers. Sídlí v Bayonne, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. STRUK ALTA INGENIERIA

  Mexiko

  Společnost STRUK ALTA INGENIERIA, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Juarez, Mexiko.

 2. GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE

  Francie

  Společnost GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for oil refineries, oil refining, a oil industry logistics. Sídlí v Aix En Provence Cedex 3, Francie.

 3. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD.

  Spojené státy americké

  Společnost SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD., je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Houston, Spojené státy americké.

 4. MARKET RESEARCH REPORT

  Německo

  Společnost MARKET RESEARCH REPORT, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

 5. INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS

  Francie

  Společnost INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech studies and control laboratories, testing and analysis, a chemical products for oil and natural gas extraction. Sídlí v Le Plessis Robinson, Francie.

 1. MERLIN ERD LTD

  Spojené království

  Společnost MERLIN ERD LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Perth, Spojené království.

 2. ENERGAA

  Turecko

  Společnost ENERGAA, je Distributor, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech biogas energy consultants, hydroelectric plant construction, Consultation on renewable energy, a systems and equipment for oil pipelines. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. GINDUSTREZ TRADING INC

  Kanada

  Společnost GINDUSTREZ TRADING INC, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Energetika a suroviny - průmyslové služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžba, a Ropa - těžba. Sídlí v Calgary, Kanada.

 2. GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD

  Čína

  Společnost GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Gongyi, Čína.

 3. TTS ENERGY

  Norsko

  Společnost TTS ENERGY, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech construction of offshore oil drilling platforms. Sídlí v Kristiansand, Norsko.

 4. LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL

  Francie

  Společnost LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová maziva, lubricant, Průmyslová maziva, lubricants, a motor oils. Sídlí v Belleville-Sur-Vie, Francie.

 5. ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO.

  Írán

  Společnost ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO., je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Mashhad, Írán.

 6. SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT

  Tunisko

  Společnost SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 7. BIOSHELL

  Turecko

  Společnost BIOSHELL, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech oil probes, a supplies for the petroleum, coal and natural gas industries. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukrajina

  Společnost FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžba, Petroleum Tanks, a Ropa - těžba. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 1. PAQELL

  Nizozemsko

  Společnost PAQELL, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Balk, Nizozemsko.

 2. SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD

  Čína

  Společnost SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Jinan, Čína.

 3. HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD

  Čína

  Společnost HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Xinxiang, Čína.

 4. METAX OLIE A/S

  Dánsko

  Společnost METAX OLIE A/S, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropná paliva a aditiva, Ropa - těžké složky, Plyn - výroba a rozvod, Ropná paliva a aditiva, Ropa - těžké složky, a Plyn - výroba a rozvod. Sídlí v Aalborg, Dánsko.

 5. R&L INTERNATIONAL(SHANGHAI) CO.,LTD

  Čína

  Společnost R&L INTERNATIONAL(SHANGHAI) CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech powder metallurgy. Sídlí v Shanghai, Čína.

 6. KOSUN OIL FIELD IMPORT & EXPORT CO.,LTD.

  Čína

  Společnost KOSUN OIL FIELD IMPORT & EXPORT CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Beijing, Čína.

 7. BEIJING TRIPOD INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Čína

  Společnost BEIJING TRIPOD INTERNATIONAL TRADE CO., LTD., je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Beijing, Čína.

 8. XUCHANG YIMEIYUAN ART & CRAFT CO.,LTD.

  Čína

  Společnost XUCHANG YIMEIYUAN ART & CRAFT CO.,LTD., je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Xuchang City, Čína.

 9. GOLDENMAN PETROLEUM EQUIPMENT CO., LIMITED

  Čína

  Společnost GOLDENMAN PETROLEUM EQUIPMENT CO., LIMITED, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech well drilling. Sídlí v Dongying, Čína.

 10. LUOYANG MAIDE CERAMICS(PROPPANT) CO.,LTD.

  Čína

  Společnost LUOYANG MAIDE CERAMICS(PROPPANT) CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Sídlí v Luoyang, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Ropa - těžba - Dovoz vývoz

Počet výsledků

33 137 Podniky