• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ropa - těžební zařízení a vybavení

Výsledky hledání pro

Ropa - těžební zařízení a vybavení - Dovoz vývoz

 1. MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Turecko

  Společnost MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemicals, Chocolate pots, plots drilled, a Machined parts. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. VIBTIS L.T.D

  Albánie

  Společnost VIBTIS L.T.D, je Velkoprodejce, která působí v Kontrola bezpečnosti v průmyslu sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Automation and instrumentation, building materials industry trade associations, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a automated hydraulic equipment. Sídlí v Tirana, Albánie.

 3. OPM BV - PRECISION MANUFACTURING

  Nizozemsko

  Společnost OPM BV - PRECISION MANUFACTURING, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stainless steel precision tubes, CNC finishing, a Supply chain execution. Sídlí v Bakel, Nizozemsko.

 4. XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD.

  Čína

  Společnost XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Xi'an, Čína.

 5. MCCLAIN OIL TOOLS

  Spojené státy americké

  Společnost MCCLAIN OIL TOOLS, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech supplies for the petroleum, coal and natural gas industries, machinery and equipment for drilling, a oil extraction drilling systems and equipment. Sídlí v Longview, Spojené státy americké.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  Švédsko

  Společnost NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla odstředivá, a Čerpadla odstředivá. Sídlí v Gothenburg, Švédsko.

 2. MANGIAROTTI SPA

  Itálie

  Společnost MANGIAROTTI SPA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech LPG (zkapalněný zemní plyn) - průmyslová zařízení, Ropa - těžební zařízení a vybavení, systems, machinery and equipment for the chemicals industry, systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, LPG (zkapalněný zemní plyn) - průmyslová zařízení, a Ropa - těžební zařízení a vybavení. Sídlí v Sedegliano, Itálie.

 3. GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS

  Turecko

  Společnost GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS, je Velkoprodejce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech ground coffee, a tanks for liquid petroleum products. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukrajina

  Společnost FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžba, Petroleum Tanks, a Ropa - těžba. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 5. YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD

  Čína

  Společnost YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Wenzhou, Čína.

 1. MATFOR

  Francie

  Společnost MATFOR, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - zařízení, Ocelové trouby a trubky, Vrty a průzkum - zařízení, a Ocelové trouby a trubky. Sídlí v LONS, Francie.

 2. TOS

  Tunisko

  Společnost TOS, je Distributor, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 1. BSG TRADING CO.,LTD

  Čína

  Společnost BSG TRADING CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Beijing, Čína.

 2. ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE

  Rumunsko

  Společnost ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE, je Výrobce, která působí v Náhradní díly pro automobily sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, Ropa - těžební zařízení a vybavení, Zařízení a vybavení železnic, Důlní těžba - stroje a zařízení, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Zařízení a vybavení železnic. Sídlí v Iasi, Rumunsko.

 3. GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD

  Čína

  Společnost GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech well drilling, a Oil well plugging. Sídlí v Mudanjiang, Čína.

 4. ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY)

  Belgie

  Společnost ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY), je Velkoprodejce, která působí v Plyn - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a pharmaceutical packaging. Sídlí v Chaineux, Belgie.

 5. PNNPLUS GMBH

  Rakousko

  Společnost PNNPLUS GMBH, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Klingenbach, Rakousko.

 6. SER S.P.A.

  Itálie

  Společnost SER S.P.A., je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Ropa - těžební zařízení a vybavení, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, a Ropa - těžební zařízení a vybavení. Sídlí v Santena, Itálie.

 7. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Itálie

  Společnost COMBER PROCESS TECHNOLOGY, je Distributor, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Carugate, Itálie.

 8. TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD

  Čína

  Společnost TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Tangshan, Čína.

 1. SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD.

  Čína

  Společnost SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Dongying, Čína.

 2. SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD

  Čína

  Společnost SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Donying, Čína.

 3. DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

  Čína

  Společnost DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Dongying, Čína.

 4. SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD

  Čína

  Společnost SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Jinzhou ,Shijiazhuang, Čína.

 5. BVI OMOXI GROUP LIMITED

  Čína

  Společnost BVI OMOXI GROUP LIMITED, je Výrobce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech check valve. Sídlí v Shenzhen, Čína.

 6. ATEC S.R.L.

  Itálie

  Společnost ATEC S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Milano, Itálie.

 7. BENOIL SERVICES LIMITED

  Spojené království

  Společnost BENOIL SERVICES LIMITED, je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Ropa - těžební zařízení a vybavení. Sídlí v Newbury, Spojené království.

 8. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEPA SYSTEMS S.R.L., která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Pessano Con Bornago, Itálie.

 9. JOINT SERVICE PETROLEUM COMPANY

  Egypt

  Společnost JOINT SERVICE PETROLEUM COMPANY, je Maloprodejce, která působí v Ropa - těžební zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Cairo, Egypt.

 10. FORSEV S.A.

  Rumunsko

  Společnost FORSEV S.A., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnické práce, Ropa - těžební zařízení a vybavení, Zámečnické práce, a Ropa - těžební zařízení a vybavení. Sídlí v Drobeta Turnu Severin, Rumunsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma