• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ropné živice

Výsledky hledání pro

Ropné živice - Dovoz vývoz

 1. BITUMER SP. Z O.O.

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost BITUMER SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech Impregnační prostředky proti vodě pro stavebnictví, Asfalty a živice - stavební materiály, road and motorway asphalting, manual equipment for road maintenance, construction of road and highway overpasses, asphalt, bitumen, petroleum bitumen, a asphalting. Sídlí v Gdańsk, Polsko.

 2. IMERYS METALCASTING GERMANY GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost IMERYS METALCASTING GERMANY GMBH, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Sídlí v Dortmund, Německo.

 3. BORNIT-WERK ASCHENBORN GMBH

  Německo

  Společnost BORNIT-WERK ASCHENBORN GMBH, je Výrobce, která působí v Nátěry - tmely a těsnicí materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Impregnační prostředky proti vodě pro stavebnictví, Ropné živice, Impregnační prostředky proti vodě pro stavebnictví, Ropné živice, Equipment for public roads, a bituminous emulsions. Sídlí v Zwickau, Německo.

 4. LAUDEN KLEER COMMUNICATIONS SRL

  Rumunsko

  Společnost LAUDEN KLEER COMMUNICATIONS SRL, je Multi-Category, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech Refined sunflower oil, Rapeseed oil, sunflower oil, a anthracite. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 5. BAKHTAR BITUMEN INDUSTRIAL GROUP

  Irák

  Společnost BAKHTAR BITUMEN INDUSTRIAL GROUP, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech oxidized bitumen. Sídlí v Kermanshah, Irák.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. NIKAN WEST GILSONITE COMPANY

  Írán

  Společnost NIKAN WEST GILSONITE COMPANY, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Sídlí v Tehran, Írán.

 2. SICIT BITUMI

  Itálie

  Společnost SICIT BITUMI, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech macadam. Sídlí v Este, Itálie.

 3. JSLL SAMSONOV&KNUDSEN

  Bělorusko

  Společnost JSLL SAMSONOV&KNUDSEN, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech bitumen. Sídlí v Gomel, Bělorusko.

 4. PETRO TAR KIMIYA CO. (PETRO TAR CO.)

  Írán

  Společnost PETRO TAR KIMIYA CO. (PETRO TAR CO.), je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Sídlí v Eshtehard-Alborz, Írán.

 5. TBV SPEZIALTRANSPORTE BAUMASCHINENVERLEIH GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost TBV SPEZIALTRANSPORTE BAUMASCHINENVERLEIH GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropné živice sektoru. Sídlí v Bindlach, Německo.

 1. JAHANGHIRPARS

  Írán

  Společnost JAHANGHIRPARS, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Sídlí v Esfahan, Írán.

 2. JSC SEPO NOVUS

  Španělsko

  Společnost JSC SEPO NOVUS, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech bitumen for roads, bitumen, petroleum bitumen, a oxidized bitumen. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 1. A.N.C WATERPROOFING INDUSTRIES LTD.

  Kypr

  Společnost A.N.C WATERPROOFING INDUSTRIES LTD., je Výrobce, která působí v Střešní materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Nátěry - tmely a těsnicí materiály, Impregnační prostředky proti vodě pro stavebnictví, Ropné živice, Nátěry - tmely a těsnicí materiály, Impregnační prostředky proti vodě pro stavebnictví, painting of traffic signs on roads and motorways, a Ropné živice. Sídlí v Paphos, Kypr.

 2. HOOGMARTENS WEGENBOUW

  Belgie

  Společnost HOOGMARTENS WEGENBOUW, je Poskytovatel služeb, která působí v Komunikace - konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropné živice, asphalting, Ropné živice, a road works. Sídlí v Opglabbeek, Belgie.

 3. IMPRESA BONVICINI

  Itálie

  Společnost IMPRESA BONVICINI, je Výrobce, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropné živice, petroleum asphalt, building contractors, Ropné živice, a cabinetmakers. Sídlí v Vigolzone, Itálie.

 4. PARSBITUMEN COMPANY

  Írán

  Společnost PARSBITUMEN COMPANY, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Sídlí v Kermanshah, Írán.

 5. EM.CO.BIT. - TROPEANO & C. SAS

  Itálie

  Společnost EM.CO.BIT. - TROPEANO & C. SAS, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech Dálnice - údržba, bituminised ducts, earthmoving, Dálnice - údržba, a street paving. Sídlí v Cogorno, Itálie.

 6. ATLAS OIL

  Írán

  Společnost ATLAS OIL, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Sídlí v Tehran, Írán.

 7. KUTTER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KUTTER GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavební stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropné živice, Hrubé stavby, Dokončovací práce, Veřejné stavby - dodavatelé, Ropné živice, Hrubé stavby, Dokončovací práce, a Veřejné stavby - dodavatelé. Sídlí v Markranstädt, Německo.

 8. STRATEX SA

  Švýcarsko

  Společnost STRATEX SA, je Distributor, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Ropné živice, Veřejné stavby - dodavatelé, Silnice - stavební materiály, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Ropné živice, Veřejné stavby - dodavatelé, a Silnice - stavební materiály. Sídlí v Delémont, Švýcarsko.

 1. VIALIT ASPHALT GMBH & CO KG

  Rakousko

  Společnost VIALIT ASPHALT GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Ropné živice, Hrubé stavby, Dokončovací práce, Mramor a přírodní kámen, Ropné živice, Hrubé stavby, a Dokončovací práce. Sídlí v Fürnitz, Rakousko.

 2. LIEFERASPHALT GES.MBH & CO OG

  Rakousko

  Společnost LIEFERASPHALT GES.MBH & CO OG, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Písky a štěrky, Mramor a přírodní kámen, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Ropné živice, Písky a štěrky, Mramor a přírodní kámen, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, a Ropné živice. Sídlí v Villach, Rakousko.

 3. BITAREL

  Bělorusko

  Společnost BITAREL, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech petroleum bitumen. Sídlí v München, Bělorusko.

 4. SAMMELSTIFTUNG VERGLEICH

  Svazijsko

  Společnost SAMMELSTIFTUNG VERGLEICH, je Distributor, která působí v Ropné živice sektoru. Sídlí v Zurich, Svazijsko.

 5. DEUTAG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost DEUTAG GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Ropné živice, Syrové dřevo, Řezivo a zpracované dříví, Mramor a přírodní kámen, Ropné živice, Syrové dřevo, a Řezivo a zpracované dříví. Sídlí v Ilsede, Německo.

 6. C. HASSE & SOHN INH. E. RÄDECKE KG

  Německo

  Společnost C. HASSE & SOHN INH. E. RÄDECKE KG, je Výrobce, která působí v Silnice - stavební materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Nátěry, tepelně izolační, Izolace tepelná - materiály, Ropné živice, Železné a neželezné rudy, Nátěry, tepelně izolační, Izolace tepelná - materiály, Ropné živice, a Železné a neželezné rudy. Sídlí v Uelzen, Německo.

 7. LIESEN PRODUKTIONS- UND HANDELSGES.M.B.H.

  Rakousko

  Společnost LIESEN PRODUKTIONS- UND HANDELSGES.M.B.H., je Distributor, která působí v Ropná paliva a aditiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropné živice, Veřejné stavby - dodavatelé, Železnice - pokládání a údržba kolejí, Cement a přísady, Ropné živice, Veřejné stavby - dodavatelé, Železnice - pokládání a údržba kolejí, a Cement a přísady. Sídlí v Lannach, Rakousko.

 8. KUTTER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KUTTER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropné živice, Hrubé stavby, Dokončovací práce, Veřejné stavby - dodavatelé, Ropné živice, Hrubé stavby, Dokončovací práce, a Veřejné stavby - dodavatelé. Sídlí v Adelsdorf, Německo.

 9. BITUM EXPRES

  Rumunsko

  Společnost BITUM EXPRES, je Velkoprodejce, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech bitumen for roads. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 10. ALL IN MANAGMENT GMBH

  Německo

  Společnost ALL IN MANAGMENT GMBH, je Výrobce, která působí v Ropné živice sektoru. Působí rovněž v sektorech Equipment for public roads, petroleum bitumen, a bitumen for roads. Sídlí v Düren, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma