• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • rostliny hrnkové

Výsledky hledání pro

Rostliny hrnkové - Dovoz vývoz

 1. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, je Výrobce, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, hedge plants, indoor and outdoor plants, Rostliny hrnkové, oleanders, nurseries, wholesale of plants, pomegranates, a flowering plants. Sídlí v Grottammare, Itálie.

 2. LUXURYTREES.COM®

  Rakousko

  Společnost LUXURYTREES.COM®, je Výrobce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, Stromky ovocné, Bonsaje - stromy, landscape architecture, Rostliny hrnkové, Stromky ovocné, a Bonsaje - stromy. Sídlí v St. Johann In Tirol, Rakousko.

 3. AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA

  Itálie

  Společnost AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA, je Výrobce, která působí v Umělé květiny, rostliny a ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, aromatic herbs, aromatic and medicinal plants, wholesale flowers and plants, a Rostliny hrnkové. Sídlí v Albenga, Itálie.

 4. PAULOWNIA EUROPA

  Rumunsko

  Společnost PAULOWNIA EUROPA, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Sadba lesní, Rostliny, Rostliny hrnkové, Květiny pokojové, Sadba lesní, Rostliny, Rostliny hrnkové, a Květiny pokojové. Sídlí v Cristian, Rumunsko.

 5. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Německo

  Společnost FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Sadba lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, Květiny pokojové, Rostliny hrnkové, a Květiny pokojové. Sídlí v Hamburg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VAN VLIET FLOWER GROUP

  Nizozemsko

  Společnost VAN VLIET FLOWER GROUP, je Distributor, která působí v Květiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, cut flowers, distribution of cut flowers, Rostliny hrnkové, a wholesale flowers and plants. Sídlí v Honselersdijk, Nizozemsko.

 2. CASHPO DESIGN

  Německo

  Společnost CASHPO DESIGN, je Maloprodejce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny umělé, pots, a Květiny umělé. Sídlí v Königs Wusterhausen, Německo.

 3. FLEURS VRY

  Lucembursko

  Společnost FLEURS VRY, je Distributor, která působí v Květiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, Rostliny hrnkové, creation of brides' bouquets, exotic plants, a green plants. Sídlí v Hellange, Lucembursko.

 4. KRITIKACERAMICA

  Řecko

  Společnost KRITIKACERAMICA, je Výrobce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční keramika, pots of flowers, hand-decorated pottery, Ruční keramika, a jars. Sídlí v Hraklio, Řecko.

 5. BAMSCHOUL MARTIN WAHL

  Lucembursko

  Společnost BAMSCHOUL MARTIN WAHL, je Maloprodejce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Stromky ovocné, flowering shrubs, Stromky ovocné, trees, a garden laying-out. Sídlí v Eppeldorf, Lucembursko.

 1. SENKAP PLASTIK LTD.STI.

  Turecko

  Společnost SENKAP PLASTIK LTD.STI., je Výrobce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby, Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby, planting, packaging pots, a flowerpot-holder. Sídlí v Konya, Turecko.

 2. HYDRO-MANIA

  Spojené království

  Společnost HYDRO-MANIA, je Multi-Category, která působí v Hydroponie - zařízení a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Sazenice, cibule a osiva, Rostliny hrnkové, Rostliny kvetoucí, hydroponics, Sazenice, cibule a osiva, Rostliny hrnkové, a Rostliny kvetoucí. Sídlí v Birstall, Spojené království.

 1. LUCIEN BINSFELD

  Lucembursko

  Společnost LUCIEN BINSFELD, je Maloprodejce, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, Rostliny hrnkové, Decoration accessories, cutting unsafe trees, a fencing installed for the building trade. Sídlí v Oberpallen, Lucembursko.

 2. KERN & DRIVE GMBH

  Maďarsko

  Společnost KERN & DRIVE GMBH, je Výrobce, která působí v Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, spare parts for agricultural and gardening machines, spare parts for industrial machines, Rostliny hrnkové, a gardening machines. Sídlí v Gyor, Maďarsko.

 3. MAŁA SZKLARNIA

  Polsko

  Společnost MAŁA SZKLARNIA, je Poskytovatel služeb, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech office plants, a indoor and outdoor plants. Sídlí v Wrocław, Polsko.

 4. ZHEJIANG XINGUANGYANG LIGHTING CO., LTD.

  Seychely

  Společnost ZHEJIANG XINGUANGYANG LIGHTING CO., LTD., je Výrobce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Sídlí v Jiaxing, Seychely.

 5. ALCHIMAWEB S.L.

  Španělsko

  Společnost ALCHIMAWEB S.L., je Velkoprodejce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech vegetable growing, seeds, mushroom growing, a LED Grow Light. Sídlí v Vilamalla, Španělsko.

 6. ECOPLUS CO., LTD.

  Jižní Korea

  Společnost ECOPLUS CO., LTD., je Výrobce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech flower-stands, a pots of flowers. Sídlí v JEOLLABUK-DO, Jižní Korea.

 7. DEFORCHE EXPORT

  Belgie

  Společnost DEFORCHE EXPORT, je Velkoprodejce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech garden plants and flowers, a exporters of ornamental plants. Sídlí v Lochristi, Belgie.

 8. FLORADREAM MÉDITERRANÉE

  Tunisko

  Společnost FLORADREAM MÉDITERRANÉE, je Výrobce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 1. PELARGONIUM DECOCK

  Belgie

  Společnost PELARGONIUM DECOCK, je Výrobce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny, flowering plants, a Rostliny. Sídlí v Comines, Belgie.

 2. FLOREAC

  Belgie

  Společnost FLOREAC, je Výrobce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech apartment plants, a garden plants. Sídlí v Lochristi, Belgie.

 3. PREMIER HORTICULTURAL PRODUCTS (PVT) LIMITED

  Srí Lanka

  Společnost PREMIER HORTICULTURAL PRODUCTS (PVT) LIMITED, je Výrobce, která působí v Rašelina a hlína sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, poplar growing, Rostliny hrnkové, a Soils and substrates. Sídlí v Negombo, Srí Lanka.

 4. BELGICACTUS

  Belgie

  Společnost BELGICACTUS, která působí v Rostliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, Rostliny hrnkové, a cactus. Sídlí v Westerlo, Belgie.

 5. VIVAIO DEL SOLE

  Itálie

  Společnost VIVAIO DEL SOLE, je Výrobce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech mediterranean plants, a palm nurseries. Sídlí v Martinsicuro, Itálie.

 6. OPEKO

  Polsko

  Společnost OPEKO, je Výrobce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Sídlí v Kraśnik, Polsko.

 7. FLORAMED

  Tunisko

  Společnost FLORAMED, je Výrobce, která působí v Rostliny sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, a Rostliny hrnkové. Sídlí v Ariana, Tunisko.

 8. CENTRAFLOR

  Belgie

  Společnost CENTRAFLOR, je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny hrnkové, Květinářství - zařízení a potřeby, Rostliny hrnkové, a Květinářství - zařízení a potřeby. Sídlí v Charleroi, Belgie.

 9. HORTICULTURE YERNAULT

  Belgie

  Společnost HORTICULTURE YERNAULT, je Velkoprodejce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Sídlí v Lessines, Belgie.

 10. GREEN CONCEPT

  Belgie

  Společnost GREEN CONCEPT, je Poskytovatel služeb, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech hire of plants. Sídlí v Wemmel, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma