• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • rostliny skleníkové

Výsledky hledání pro

Rostliny skleníkové - Dovoz vývoz

 1. SERA TEKNIK

  Turecko

  Společnost SERA TEKNIK, je Výrobce, která působí v Rostliny skleníkové sektoru. Působí rovněž v sektorech greenhouse flowers, greenhouse fruits, greenhouse products, a greenhouses. Sídlí v Mersin, Turecko.

 2. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Turecko

  Společnost SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI, je Výrobce, která působí v Rostliny skleníkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Množárny - zařízení, greenhouse products, nursery greenhouses, boilers for greenhouses, a Množárny - zařízení. Sídlí v Antalya, Turecko.

 3. LOTOS K

  Ukrajina

  Společnost LOTOS K, je Výrobce, která působí v Rostliny skleníkové sektoru. Sídlí v Glevakha, Kyiv State, Ukrajina.

 4. ECO SERA SISTEMLERI

  Turecko

  Společnost ECO SERA SISTEMLERI, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny skleníkové, Množárny - zařízení, Zemědělství - stroje a zařízení, greenhouses for market gardening, Rostliny skleníkové, Množárny - zařízení, a Zemědělství - stroje a zařízení. Sídlí v Mersin, Turecko.

 5. GERT HÖFER

  Německo

  Společnost GERT HÖFER, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Ovoce, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, a Květiny řezané. Sídlí v Dresden, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Büren, Německo.

 2. OPPERMANN FLORISTIK

  Rakousko

  Společnost OPPERMANN FLORISTIK, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Ampflwang, Rakousko.

 3. WALTER HEERMANN GMBH

  Německo

  Společnost WALTER HEERMANN GMBH, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 4. BLUMEN-ATELIER SCHWARZ

  Německo

  Společnost BLUMEN-ATELIER SCHWARZ, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Bottrop, Německo.

 5. RIEBL- GELTINGER

  Německo

  Společnost RIEBL- GELTINGER, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Pfeffenhausen, Německo.

 1. BLUMEN STIERLE-WAGNER

  Německo

  Společnost BLUMEN STIERLE-WAGNER, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Ovoce, Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, a Rostliny skleníkové. Sídlí v Böblingen, Německo.

 2. JOACHIM REIMANN

  Německo

  Společnost JOACHIM REIMANN, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Ovoce, Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, a Rostliny skleníkové. Sídlí v Neugersdorf, Německo.

 1. FLORAPRIMA GMBH

  Německo

  Společnost FLORAPRIMA GMBH, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Wendeburg, Německo.

 2. BLUMENHAUS WALTER HEIMANN

  Německo

  Společnost BLUMENHAUS WALTER HEIMANN, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Giengen, Německo.

 3. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Německo

  Společnost BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v München, Německo.

 4. ROSENHOF BEUTLER

  Německo

  Společnost ROSENHOF BEUTLER, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Ovoce, Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, a Rostliny skleníkové. Sídlí v Vaihingen, Německo.

 5. BLUMEN ERTLE

  Německo

  Společnost BLUMEN ERTLE, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Sontheim, Německo.

 6. CASITA HERMOSA PIANTE

  Itálie

  Společnost CASITA HERMOSA PIANTE, je Maloprodejce, která působí v Rostliny skleníkové sektoru. Působí rovněž v sektorech orchids, a ornamental plants. Sídlí v Ruvo Di Puglia, Itálie.

 7. BLUMEN-BERRET GMBH

  Německo

  Společnost BLUMEN-BERRET GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Mühlacker, Německo.

 8. BERINGGAARD APS

  Dánsko

  Společnost BERINGGAARD APS, je Výrobce, která působí v Květy suché sektoru. Působí rovněž v sektorech Bonsaje - stromy, Rostliny kvetoucí, Rostliny skleníkové, Květiny pokojové, Bonsaje - stromy, Rostliny kvetoucí, Rostliny skleníkové, a Květiny pokojové. Sídlí v Gilleleje, Dánsko.

 1. HIVERNACLEHORTA

  Španělsko

  Společnost HIVERNACLEHORTA, je Velkoprodejce, která působí v Rostliny skleníkové sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale flowers and plants, aromatic plants, decorated vases, a greenhouse flowers. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. STEFAN SCHÄDLER

  Německo

  Společnost STEFAN SCHÄDLER, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Zeltingen-Rachtig, Německo.

 3. SABINE KRÖPER

  Německo

  Společnost SABINE KRÖPER, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Crailsheim, Německo.

 4. HONGYI LIGHTING LIMITED

  Čína

  Společnost HONGYI LIGHTING LIMITED, je Výrobce, která působí v Rostliny skleníkové sektoru. Působí rovněž v sektorech hydroponics. Sídlí v Dongguan, Čína.

 5. NOORDAM

  Nizozemsko

  Společnost NOORDAM, je Velkoprodejce, která působí v Rostliny kvetoucí sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny skleníkové, Rostliny skleníkové, a cut flowers. Sídlí v S-Gravenzande, Nizozemsko.

 6. ORNAMENTALES JYM

  Kostarika

  Společnost ORNAMENTALES JYM, je Výrobce, která působí v Rostliny skleníkové sektoru. Působí rovněž v sektorech ornamental plants, a greenhouse plants. Sídlí v San carlos, Kostarika.

 7. VIEWPOINT ENTERPRISE CO., LTD.

  Tchaj-wan

  Společnost VIEWPOINT ENTERPRISE CO., LTD., je Výrobce, která působí v Rostliny skleníkové sektoru. Sídlí v Taichung City, Tchaj-wan.

 8. FLOWER DREAMS LDA

  Portugalsko

  Společnost FLOWER DREAMS LDA, je Velkoprodejce, která působí v Rostliny skleníkové sektoru. Působí rovněž v sektorech plants and flowers from all over the world. Sídlí v Rio De Mouro, Portugalsko.

 9. BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO

  Německo

  Společnost BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Ovoce, Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, a Rostliny skleníkové. Sídlí v Hamburg, Německo.

 10. HORTICULTURE HALLEUX

  Belgie

  Společnost HORTICULTURE HALLEUX, je Maloprodejce, která působí v Květiny pokojové sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny kvetoucí, Rostliny skleníkové, Rostliny kvetoucí, a Rostliny skleníkové. Sídlí v Boirs, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma