• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • rostliny textilní

Výsledky hledání pro

Rostliny textilní - Dovoz vývoz

 1. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Německo

  Verified by europages badge

  GKR Hydro GmbH develops, produces and markets Hydro Profi Line® greening systems for sustainable and functional greening on all sealed surfaces, surfaces without soil and buildings. The Hydro Profi Line® plant systems offer the following advantages: • Sustainable reduction in water consumption for greening by up to 80%.• Unique root vegetation space with air and water for perfect root ventilation.• No root compaction or decay in the floor area as there is no filling material around the pot.• Large water reservoir as there is no displacement by plant substrates.• Unique Quick Change System to quickly change plants without difficulty.• Suitable for all plants in soil and hydroponics.• Suitable for any location in rooms and open spaces.• For correct watering at any time as it is virtually impossible to pour over the pots

 2. KROM TEXTILS I RECANVIS SL

  Španělsko

  Společnost KROM TEXTILS I RECANVIS SL, je Výrobce, která působí v Rostliny textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech fireproof fabric. Sídlí v Hostalric, Španělsko.

 3. VIRIDEE

  Belgie

  Společnost VIRIDEE, je Poskytovatel služeb, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny textilní, Zahradnictví, Rostliny textilní, Zahradnictví, garden work, a vegetable growing. Sídlí v Hoeilaart, Belgie.

 4. JOS VAN VLIERDEN

  Belgie

  Společnost JOS VAN VLIERDEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Sint-Huibrechts-Lille, Belgie.

 5. TUINAANLEG GERT KWANTEN

  Belgie

  Společnost TUINAANLEG GERT KWANTEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, a landscape gardening consultancy. Sídlí v Neerpelt, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. NIRP INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost NIRP INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Cuers, Francie.

 2. WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR

  Belgie

  Společnost WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, Zahradní architektura - projektové kanceláře, Dekorace zahradní, Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, Zahradní architektura - projektové kanceláře, a Dekorace zahradní. Sídlí v Beringen, Belgie.

 3. BECAUS

  Belgie

  Společnost BECAUS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, Zahradní architekt - dodavatelé, Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, Zahradní architekt - dodavatelé, a private pools. Sídlí v Wetteren, Belgie.

 4. JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR

  Belgie

  Společnost JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, a vegetable plants. Sídlí v Kapellen, Belgie.

 5. ARNAUD ESPACES VERTS

  Francie

  Společnost ARNAUD ESPACES VERTS, je Výrobce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Školky pěstitelské a lesní, grass for sports facilities, a sports ground turf regeneration. Sídlí v Garidech, Francie.

 1. WOLFGANG GITTLER

  Německo

  Společnost WOLFGANG GITTLER, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Rösrath, Německo.

 2. THÜMER-LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Německo

  Společnost THÜMER-LANDSCHAFTSBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Dresden, Německo.

 1. PETER BERGHALD GARTENDESIGN E.K

  Německo

  Společnost PETER BERGHALD GARTENDESIGN E.K, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Krailling, Německo.

 2. H T R GMBH HOCH-, TIEF- UND ROHRLEITUNGSBAUUNTERNEHMEN

  Německo

  Společnost H T R GMBH HOCH-, TIEF- UND ROHRLEITUNGSBAUUNTERNEHMEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Dokončovací práce, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, a Dokončovací práce. Sídlí v Lugau, Německo.

 3. STREUBEL TIEFBAU GMBH

  Německo

  Společnost STREUBEL TIEFBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Dokončovací práce, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, a Dokončovací práce. Sídlí v Dubro, Německo.

 4. PK-AQUASERVICES GMBH

  Německo

  Společnost PK-AQUASERVICES GMBH, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Stropy, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Stropy. Sídlí v Neukirchen-Vluyn, Německo.

 5. PAUL SAUM

  Německo

  Společnost PAUL SAUM, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Hohenfels, Německo.

 6. ENSMENGER PFLASTERBAU TIEFBAU-ROHRLEITUNGSBAU GMBH

  Německo

  Společnost ENSMENGER PFLASTERBAU TIEFBAU-ROHRLEITUNGSBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Dokončovací práce, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, a Dokončovací práce. Sídlí v Bitterfeld, Německo.

 7. CARMODY & EIMERS GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Německo

  Společnost CARMODY & EIMERS GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Duisburg, Německo.

 8. AXEL KRUNIG GARTEN- UND GRÜNANLAGENBAU GMBH

  Německo

  Společnost AXEL KRUNIG GARTEN- UND GRÜNANLAGENBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Bad Kösen, Německo.

 1. HERBERT JESSE UND MICHAEL WRANN

  Německo

  Společnost HERBERT JESSE UND MICHAEL WRANN, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Gifhorn, Německo.

 2. ANDA GAVRANIDIS

  Německo

  Společnost ANDA GAVRANIDIS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Zell, Německo.

 3. RENO HINRICHS

  Německo

  Společnost RENO HINRICHS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Westoverledingen, Německo.

 4. SEBASTIAN WOCHNER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SEBASTIAN WOCHNER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Dokončovací práce, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, a Dokončovací práce. Sídlí v Leipzig, Německo.

 5. GUIDO WOLL

  Německo

  Společnost GUIDO WOLL, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Bonndorf, Německo.

 6. K.P. HANSPER GARTEN- U.LANDSCHAFTSBAU

  Německo

  Společnost K.P. HANSPER GARTEN- U.LANDSCHAFTSBAU, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Rodgau, Německo.

 7. ILU AG, INGENIEURE, LANDSCHAFTSARCHITEKTEN, UMWELTFACHLEUTE, ZWEIGNIEDERLASSUNG HORW

  Švýcarsko

  Společnost ILU AG, INGENIEURE, LANDSCHAFTSARCHITEKTEN, UMWELTFACHLEUTE, ZWEIGNIEDERLASSUNG HORW, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Zahradní architekt - dodavatelé, Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Zahradní architekt - dodavatelé, a Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby. Sídlí v Horw, Švýcarsko.

 8. GREEN ART GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GREEN ART GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Zahradní architekt - dodavatelé, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Zahradní architekt - dodavatelé. Sídlí v Stans, Švýcarsko.

 9. BERND GAIDA

  Německo

  Společnost BERND GAIDA, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v Monheim, Německo.

 10. STRASSENBAU ADOLF SCHMIDT GMBH

  Německo

  Společnost STRASSENBAU ADOLF SCHMIDT GMBH, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Hrubé stavby, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, a Hrubé stavby. Sídlí v München, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma