• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • rozpouštědla a ředidla

Výsledky hledání pro

Rozpouštědla a ředidla - Dovoz vývoz

 1. LAMBIOTTE & CIE

  Belgie

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. is a leading global producer of chemical substances from the acetals family. Their physicochemical properties and low toxicity for humans and the environment makes these products highly sought-after alternatives for manufacturers seeking to formulate products that are innovative and safe, for professional users and the general public alike. Their versatility mean acetals can be used for a wide variety of finished products and applications, such as paint-strippers and all other types of industrial or domestic cleaning product; cosmetic and technical aerosols; plastics, composites and polyurethane foams; paints, inks and adhesives; pharmaceutical synthesis, veterinary and agrochemicals. Our distribution network exports 98% of our output to countries beyond Belgium, with 30% going to non-European countries (North America, South America, Middle East and Asia).

 2. LAMBERT CHEMICALS SRL

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost LAMBERT CHEMICALS SRL, je Distributor, která působí v Potravinářská aditiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Rozpouštědla a ředidla, ammonia, acetone, decalcifiers, industrial chemical products, chemical additives for the food and canning industry, hydrochloric acid, a demineralised water. Sídlí v Herstal, Belgie.

 3. CARISMA DI L. VIANO & C. SNC

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CARISMA DI L. VIANO & C. SNC, je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech thinners, butyl acetate, solvents, formic acid, printing solvents, acetic acid, tar and bitumen solvents, ISOBUTANOL, a regenerated thinners. Sídlí v Torino, Itálie.

 4. SOCIÉTÉ PICARDIE DE REGENERATION (SPR)

  Francie

  Společnost SOCIÉTÉ PICARDIE DE REGENERATION (SPR), je Poskytovatel služeb, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech recycled thinners, solvent and thinner washing, a solvents for rubber. Sídlí v Chauny, Francie.

 5. SOLVENT SOLUTIONS

  Ukrajina

  Společnost SOLVENT SOLUTIONS, je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. COMERX

  Nizozemsko

  Společnost COMERX, je Velkoprodejce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Ředidla, solvents, a Ředidla. Sídlí v Den Haag, Nizozemsko.

 2. LA CELTIQUE INDUSTRIELLE

  Francie

  Společnost LA CELTIQUE INDUSTRIELLE, je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Barvy a laky, Průmyslová maziva, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Barvy a laky, a Průmyslová maziva. Sídlí v Plerin, Francie.

 3. TK BATO SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost TK BATO SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech paint factory, solvents, wood primers, a rustproofing paint. Sídlí v Pionki, Polsko.

 4. LABORATOIRES CEETAL SA

  Francie

  Společnost LABORATOIRES CEETAL SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozpouštědla a ředidla, Rozpouštědla a ředidla, industrial hygiene, a wholesale industrial detergents. Sídlí v St Etienne Cedex 1, Francie.

 5. GONFERSOL - PRODUTOS QUÍMICOS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost GONFERSOL - PRODUTOS QUÍMICOS, S.A., je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech thinners, recycled thinners, a Washing and soap products - professional. Sídlí v Atalaia-Vila Nova Da Barquinha, Portugalsko.

 1. DOLLMAR S.P.A.

  Itálie

  Společnost DOLLMAR S.P.A., je Distributor, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Epoxid, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, industrial chemical products, Epoxid, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, a thinners. Sídlí v Caleppio Di Settala, Itálie.

 2. FAMA PROFI CENTRE

  Rusko

  Společnost FAMA PROFI CENTRE, je Výrobce, která působí v Barvy emulzní nátěrové sektoru. Působí rovněž v sektorech Dřevo - výrobky, Stoly dřevěné, Rozpouštědla a ředidla, Dřevo - výrobky, Stoly dřevěné, Rozpouštědla a ředidla, a water colour. Sídlí v Podolsk, Rusko.

 1. CÖLNER BENZIN RAFFINERIE

  Německo

  Společnost CÖLNER BENZIN RAFFINERIE, je Výrobce, která působí v Ropná paliva a aditiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, Rozpouštědla a ředidla, Petrochemie - stroje a zařízení, a Rozpouštědla a ředidla. Sídlí v Köln, Německo.

 2. BRENNA

  Itálie

  Společnost BRENNA, je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech solvents, chemical solvents, thinners, a road sign paints. Sídlí v Seregno, Itálie.

 3. EQUILEX BV

  Nizozemsko

  Společnost EQUILEX BV, je Distributor, která působí v Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozpouštědla a ředidla, Import-export - chemický a farmaceutický průmysl, Alkoholy, fenoly a deriváty, Rozpouštědla a ředidla, Import-export - chemický a farmaceutický průmysl, Alkoholy, fenoly a deriváty, a chemical additives. Sídlí v Schiedam, Nizozemsko.

 4. CHIMIE MACHINE SERVICES HIGH TECH CMS HIGH TECH

  Francie

  Společnost CHIMIE MACHINE SERVICES HIGH TECH CMS HIGH TECH, je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Sídlí v Luigny, Francie.

 5. HIMBALT SIA

  Lotyšsko

  Společnost HIMBALT SIA, která působí v Chemický průmysl - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - chemický a farmaceutický průmysl, Rozpouštědla a ředidla, Průmyslové oleje, phenols, Import-export - chemický a farmaceutický průmysl, Rozpouštědla a ředidla, a Průmyslové oleje. Sídlí v RIGA, Lotyšsko.

 6. BRABANT CHIMIE

  Francie

  Společnost BRABANT CHIMIE, je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech alcohols, recycled solvents, methylated spirit, a regenerated acetone. Sídlí v Mignères, Francie.

 7. VIATIX

  Maroko

  Společnost VIATIX, je Multi-Category, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech thinners, a recycled solvents. Sídlí v Casablanca, Maroko.

 8. CHIMEN S.R.L.

  Itálie

  Společnost CHIMEN S.R.L., je Distributor, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech solvents for plastic materials, a thinners. Sídlí v San Dona' Di Piave, Itálie.

 1. MARBAR CHIMIE

  Maroko

  Společnost MARBAR CHIMIE, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Rozpouštědla a ředidla, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, a Rozpouštědla a ředidla. Sídlí v Casablanca, Maroko.

 2. WB-CHEMIE

  Rakousko

  Společnost WB-CHEMIE, je Výrobce, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Rozpouštědla a ředidla, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Farmacie - základní a vedlejší výrobky, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Rozpouštědla a ředidla, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, a Farmacie - základní a vedlejší výrobky. Sídlí v Leopoldsdorf, Rakousko.

 3. COPROCHIME

  Maroko

  Společnost COPROCHIME, je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech painting buildings, a detergent product distributors. Sídlí v Casablanca, Maroko.

 4. COLOR TEX DISTRIBUTION SRL

  Rumunsko

  Společnost COLOR TEX DISTRIBUTION SRL, je Distributor, která působí v Fair trade - spravedlivý obchod sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Rozpouštědla a ředidla, Okna dřevěná, Barvy a laky, Rozpouštědla a ředidla, a Okna dřevěná. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 5. KASSNER & SASSE GBR

  Německo

  Společnost KASSNER & SASSE GBR, je Velkoprodejce, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Průmyslová maziva, Rozpouštědla a ředidla, Úprava vody - přípravky, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Průmyslová maziva, Rozpouštědla a ředidla, a Úprava vody - přípravky. Sídlí v Dortmund, Německo.

 6. EL MOHANDES COMPANY

  Egypt

  Společnost EL MOHANDES COMPANY, je Výrobce, která působí v Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozpouštědla a ředidla, petroleum solvents, printing solvents, a Rozpouštědla a ředidla. Sídlí v Abou El Matamir, Egypt.

 7. ECOSFERA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ECOSFERA S.R.L., je Výrobce, která působí v Průmyslové odpady - dekontaminační služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozpouštědla a ředidla, hazardous waste disposal, Collection, recycling, elimination waste, Rozpouštědla a ředidla, a plants for recovering solvents from waste. Sídlí v Bulgarograsso, Itálie.

 8. KEMIPOL SRL

  Itálie

  Společnost KEMIPOL SRL, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozpouštědla, Ředidla, Varnishes, stucco, Rozpouštědla, a Ředidla. Sídlí v Pineto (te), Itálie.

 9. COMERCIAL PEACH CHEMICAL S.L

  Španělsko

  Společnost COMERCIAL PEACH CHEMICAL S.L, je Výrobce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, pulverisers, Washing and soap products - professional, soap, a Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 10. REPARACIÓN AIRE ACONDICIONADO BARCELONA

  Španělsko

  Společnost REPARACIÓN AIRE ACONDICIONADO BARCELONA, je Velkoprodejce, která působí v Rozpouštědla a ředidla sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Rozpouštědla a ředidla - Dovoz vývoz

Počet výsledků

162 Podniky