• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • rozvod vody

Výsledky hledání pro

Rozvod vody - Dovoz vývoz

 1. NEW TRADE CENTER

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost NEW TRADE CENTER, je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Eau de parfum, Kosmetické výrobky, Parfémy a kosmetické výrobky, Dietní a biologická strava, Rozvod vody, chromium ores, food - import/export, Import-export of cosmetic accessories, a import-export of perfumes. Sídlí v Morvillars, Francie.

 2. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, Čerpadla, Úprava vody - přístroje a zařízení, Odtok vody - zařízení, Filtrace - zařízení a materiál, Ultrafiltration plants, Microfiltration systems, Nanofiltration systems, a Demineralisation systems. Sídlí v Kempenich, Německo.

 3. HP TREND S.R.O.

  Česká republika

  Společnost HP trend, s.r.o., se sídlem v ČR je srdcem Evropy, sídlí v městě Ludgeřovicích u polských hranic, vznikla v roce 1994. V současné době zaměstnává 120 zaměstnanců . HP trend vyrábí nejširší sortiment tvarovek v tlakové řadě PN20. Plastové trubky jsou vyráběny v tlakových řadách PN10, PN16, PN20 a v rozměrech o průměru 16-110 mm z materiálu PPR typ3 - random kopolymer polypropylenu šedé nebo zelené barvy. Dále je výroba rozšířena o sendvičové trubky s hliníkovou fólií PPR-Al-PPR STABI o průměrech 16 až 110 mm. Jako jediná v České republice firma vyrábí také tvarovky PE80 z vysokotlakého polyethylenu v černé barvě pro průmyslové rozvody studené vody. Celý výrobní program uceluje výroba polyfusních svářeček, určených ke komfortnímu svařování (spojování) potrubního systému.Nedílnou součástí výrobního programu společnosti je i specializace na technické výlisky.

 4. CVRČEK, S.R.O. - TOPENÁŘSTVÍ A INSTALATÉRSTVÍ

  Česká republika

  Naše společnost se specializuje na topenářství, plynařství a instalatérství v Ústí nad Labem. Instalujeme vnitřní i venkovní rozvody. Zákazníkům nabízíme komplexní dodávky na klíč.

 5. UWO-WATER GMBH

  Německo

  Společnost UWO-WATER GMBH, je Výrobce, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění odpadní vody - zařízení, a Čištění odpadní vody - zařízení. Sídlí v Mannheim, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH

  Německo

  Společnost W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Rozvod vody sektoru. Sídlí v Horrheim, Německo.

 2. 1RDESIGN

  Francie

  Společnost 1RDESIGN, je Výrobce, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech glass bottles, water cooler fountains for institutions, a plastic bottles. Sídlí v Chambéry, Francie.

 3. BOMBAS BALLESTER SL

  Španělsko

  Společnost BOMBAS BALLESTER SL, je Poskytovatel služeb, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla, Obnovitelné zdroje energie, water pumps, decalcifiers, Čerpadla, a Obnovitelné zdroje energie. Sídlí v Murcia, Španělsko.

 4. BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH

  Německo

  Společnost BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH, je Distributor, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava průmyslových odpadních vod, process water treatment and recycling, Effluent and wastewater treatment, Úprava průmyslových odpadních vod, a manufacturers of water purification plants. Sídlí v Oberndorf A.n., Německo.

 5. AVK BELGIUM

  Belgie

  Společnost AVK BELGIUM, je Poskytovatel služeb, která působí v Šoupátka a ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, design of gas supply pipe networks, a Rozvod vody. Sídlí v Lokeren, Belgie.

 1. ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO

  Německo

  Společnost ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO, je Výrobce, která působí v Životní prostředí - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, Sběr a recyklace různých produktů, Rozvod vody, Sběr a recyklace různých produktů, a waste management. Sídlí v Sierksdorf, Německo.

 2. FUNKE FRANCE

  Francie

  Společnost FUNKE FRANCE, je Výrobce, která působí v Voda - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, Rozvod vody, waterproofing, a water pumps. Sídlí v Caluire Et Cuire, Francie.

 1. KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE

  Německo

  Společnost KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE, je Poskytovatel služeb, která působí v Rozvod vody sektoru. Sídlí v Dessau, Německo.

 2. LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI.

  Turecko

  Společnost LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI., je Distributor, která působí v Recyklace odpadních vod sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, Rozvod vody, irrigation equipment, cast iron valves, a pipes. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. APK WALLONIE

  Belgie

  Společnost APK WALLONIE, je Výrobce, která působí v Veřejné stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Podzemní práce - dodavatelé, Rozvod vody, Rozvod elektřiny, Podzemní práce - dodavatelé, sewers, Rozvod vody, a Rozvod elektřiny. Sídlí v Saive, Belgie.

 4. STAR HOLDING

  Španělsko

  Společnost STAR HOLDING, je Poskytovatel služeb, která působí v Rozvod vody sektoru. Sídlí v Mataró, Španělsko.

 5. AQUALOGIC

  Polsko

  Společnost AQUALOGIC, je Multi-Category, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemická filtrace, Voda - výroba a rozvod, waste water purification, Chemická filtrace, Voda - výroba a rozvod, a coffee-makers. Sídlí v Tychy, Polsko.

 6. ORDAL

  Belgie

  Společnost ORDAL, je Výrobce, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Džusy ovocné, Voda - výroba a rozvod, soda, Džusy ovocné, syrups, a Voda - výroba a rozvod. Sídlí v Ranst, Belgie.

 7. GLOBAL WATER SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost GLOBAL WATER SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Chemická filtrace sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry kapalinové, Rozvod vody, ionisers, Filtry kapalinové, Rozvod vody, a automatic water softeners. Sídlí v Czeladź, Polsko.

 8. YDROFORES NEROU

  Řecko

  Společnost YDROFORES NEROU, je Distributor, která působí v Rozvod vody sektoru. Sídlí v Koropi, Řecko.

 1. APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Rozvod vody sektoru. Sídlí v Kassel, Německo.

 2. DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA

  Portugalsko

  Společnost DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA, je Distributor, která působí v Rozvod vody sektoru. Sídlí v Gondomar, Portugalsko.

 3. CEM WATER METERS

  Turecko

  Společnost CEM WATER METERS, je Výrobce, která působí v Rozvod vody sektoru. Sídlí v Trabzon, Turecko.

 4. OPTIM QUALITY, S.L

  Španělsko

  Společnost OPTIM QUALITY, S.L, je Výrobce, která působí v Rozvod vody sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 5. FLOWSERVE POMPES SAS

  Francie

  Společnost FLOWSERVE POMPES SAS, je Výrobce, která působí v Čerpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, Rozvod vody, water softeners, accessories, spares for boilers, a pumping stations. Sídlí v Arnage, Francie.

 6. IWVA

  Belgie

  Společnost IWVA, je Poskytovatel služeb, která působí v Voda - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, Úprava průmyslových odpadních vod, Rozvod vody, sewer draining, Úprava průmyslových odpadních vod, a Refuse drums. Sídlí v Oostduinkerke, Belgie.

 7. MFK MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost MFK MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Odstředivé licí stroje, Reprodukční technika - stroje a zařízení, Frézování ocele a kovů, Odstředivé licí stroje, a Reprodukční technika - stroje a zařízení. Sídlí v Albstadt, Německo.

 8. RAMUS INDUSTRIE SA

  Francie

  Společnost RAMUS INDUSTRIE SA, je Výrobce, která působí v Voda - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, Průmyslové armatury, Rozvod vody, taps and fittings, plumbing fittings for the building industry, a Průmyslové armatury. Sídlí v La Motte Servolex, Francie.

 9. KALIMBA

  Belgie

  Společnost KALIMBA, je Velkoprodejce, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladiče vody, Nealkoholické nápoje - průmyslové stroje a zařízení, Chladiče vody, automatic hot drink dispensers, Nealkoholické nápoje - průmyslové stroje a zařízení, a Chocolate pots. Sídlí v Lanaken, Belgie.

 10. PHOTOVOLTAIKGES. ASCHERSLEBEN MBH

  Německo

  Společnost PHOTOVOLTAIKGES. ASCHERSLEBEN MBH, je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod elektřiny, Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, Rozvod vody, Rozvod elektřiny, Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, a Rozvod vody. Sídlí v Aschersleben, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Rozvod vody - Dovoz vývoz

Počet výsledků

31 030 Podniky