• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • rybolov - import-export

Výsledky hledání pro

Rybolov - import-export - Dovoz vývoz

 1. MADAR

  Polsko

  Verified by europages badge

  With almost 30 years of tradition, MaDar is a food wholesaler from Poland. We supply our products to various industries such as grocery stores, restaurants, companies with different profiles, institutions, and private individuals. We aim to deliver our products with the highest quality at the best price to reach 100 % customer satisfaction. Therefore, you will find a wide selection of excellent food products with us. We have a wide product portfolio, such as: •Pasta, •Processed and canned meat, •Graines, •Different types of flour, •Dairy products, •Sugar, •Spices, and you can discover more about our product portfolio from our website! We guarantee: •Fast execution of orders, •Attractive prices, •A wide selection, •Worldwide delivery Our products are imported from trusted suppliers and local farms to reach the best quality with excellent taste. With us, you will find unique tastes on your table. Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finsko

  Verified by europages badge

  From A Truly Worldwide Perspective, We Source Products In The Main Production Areas Of Europe, North & South America, And The Far East. Our Main Product Groups Are Palm Kernal Oil, Palm Oil, Rapeseed Oil, Soybean Oil, Sunflower Oil, Blends, Corn Oil, Cottonseed Oil, High Oleic Sunflower Oil, Poultry, Pork, Beef, Fish, French Fries, Vegetables, Soft Drinks And Dairy. As A Food And Oil Supply Company, Foratia Europe OU Supplies Edible Oils And Frozen Products To More Than 100 Countries Around The Globe. We Are Mainly Active In Europe, Africa, Asia, Middle East, South America, And The Caribbean. We Deliver Our Services And Products To Our Customers In The Following Food Sectors: Manufacturers, Commodity Wholesalers, Foodservice Distributors And Serving Retailers. We Are Renowned For Being A Reliable Partner That Offers High Quality Products And Brands. We Provide A Professional Service In Every Aspect Of Your Business, Including Our Packaging, Quality Control, Documentation, Logistics And Customer Service. We Offer All Of Our Services With Competitive Pricing. That Is Why Foratia Europe OU Is Your Worldwide Food And Oil Supply Specialist. Visit our website or contact us for more information !

 3. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 4. SEAPRO AQUACULTURE

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost SEAPRO AQUACULTURE, je Výrobce, která působí v Ryby rybniční sektoru. Působí rovněž v sektorech Rybolov - import-export, salmon, frozen fish, Turkish Salmon Trout, Frozen Salmon, packaged salmon, wholesale frozen trout, Turkish salmon trout, a salmon aquaculture. Sídlí v Samsun, Turecko.

 5. FERGOFRESCO S.L

  Španělsko

  Společnost FERGOFRESCO S.L, je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Sídlí v Vigo, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Chorvatsko

  Společnost RIBNJACI KUPA D.O.O., je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby sladkovodní, sport fishing, Ryby sladkovodní, pike, a catfish. Sídlí v Karlovac, Chorvatsko.

 2. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francie

  Společnost COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, Hluboce zmrazená hotová jídla, Ryby, Hotová jídla a lahůdky, Hluboce zmrazená hotová jídla, fish sticks, a Ryby. Sídlí v Saint Malo, Francie.

 3. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norsko

  Společnost SEAWELL HIRTSHALS A/S, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazené mořské plody, Rybolov - import-export, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Hluboce zmrazené mořské plody, Rybolov - import-export, a Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi. Sídlí v Stavanger, Norsko.

 4. YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech advice on fish farming. Sídlí v Amasya, Turecko.

 5. BIANCO DI MAZARA SRL

  Itálie

  Společnost BIANCO DI MAZARA SRL, je Velkoprodejce, která působí v Plavba - výstroj lodí pro rybolov sektoru. Působí rovněž v sektorech Rybolov - import-export, king shrimps, shrimp, Rybolov - import-export, a frozen fish export. Sídlí v Mazara Del Vallo, Itálie.

 1. VENETO PESCA SRL

  Itálie

  Společnost VENETO PESCA SRL, je Velkoprodejce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, fish product, a Mušle a korýši. Sídlí v Portogruaro, Itálie.

 2. ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE

  Itálie

  Společnost ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE, je Velkoprodejce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech swordfish, tuna in water, a tuna. Sídlí v Cinisello Balsamo(mi), Itálie.

 1. GRUPO CENTRAL PESCA

  Španělsko

  Společnost GRUPO CENTRAL PESCA, je Distributor, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, seafood, Ryby mořské, king shrimps, a granseole (spider crabs). Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. ISLATUNA

  Španělsko

  Společnost ISLATUNA, je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish export. Sídlí v Santa Cruz De Tenerife, Španělsko.

 3. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusko

  Společnost NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené mořské plody sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, Ryby mořské, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, a Ryby mořské. Sídlí v Murmansk, Rusko.

 4. VEKO GLOBAL LLC

  Ukrajina

  Společnost VEKO GLOBAL LLC, je Velkoprodejce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Beet sugar. Sídlí v Svetlovodsk, Ukrajina.

 5. OPTIMAL SEAFOOD AS

  Norsko

  Společnost OPTIMAL SEAFOOD AS, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Sídlí v Bergen, Norsko.

 6. THAERON

  Francie

  Společnost THAERON, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Rybolov - import-export, Rybolov - import-export, a Packing of flat oysters for shipping. Sídlí v Riec Sur Belon, Francie.

 7. JAMBO D.O.O.

  Chorvatsko

  Společnost JAMBO D.O.O., která působí v Ovoce a zelenina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Rybolov - import-export, Hotel, transport of food, transport, Rybolov - import-export, a Hotel. Sídlí v Metkovic, Chorvatsko.

 8. ZEEVISGROOTHANDEL ANDRE

  Belgie

  Společnost ZEEVISGROOTHANDEL ANDRE, je Multi-Category, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Rybolov - import-export, Ryby, wholesale fish sales, articles for the hotel industry, a Rybolov - import-export. Sídlí v Zeebrugge, Belgie.

 1. SUBANA FOREIGN TRADE CO LTD / TURKEY

  Turecko

  Společnost SUBANA FOREIGN TRADE CO LTD / TURKEY, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce a zelenina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Rybolov - import-export, Dětské pleny, hookahs, crow egg, Rybolov - import-export, a Dětské pleny. Sídlí v Mersin, Turecko.

 2. AMACORE

  Nizozemsko

  Společnost AMACORE, je Distributor, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, import of frozen fish, frozen fish products, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a frozen fish. Sídlí v Hilvarenbeek, Nizozemsko.

 3. KARE FOREIGN TRADE

  Turecko

  Společnost KARE FOREIGN TRADE, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Mezinárodní obchod - poradenství, Management consultancy, foodstuffs - import/export, a Mezinárodní obchod - poradenství. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. VISGROOTHANDEL DE JONG

  Nizozemsko

  Společnost VISGROOTHANDEL DE JONG, je Velkoprodejce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech fish, salmon, a salt cod fillet. Sídlí v Urk, Nizozemsko.

 5. KIRA TRADE GMBH

  Německo

  Společnost KIRA TRADE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Rybolov - import-export, Potraviny - import-export, beef, Rybolov - import-export, a poultry meat. Sídlí v Lünen (luenen), Německo.

 6. GUERENPEZ.ES

  Španělsko

  Společnost GUERENPEZ.ES, je Velkoprodejce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Sídlí v Pamplona, Španělsko.

 7. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Turecko

  Společnost NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - zpracování, pisciculture, a Ryby - zpracování. Sídlí v Iskenderun, Turecko.

 8. LOBSTER SEAFOOD SRL

  Itálie

  Společnost LOBSTER SEAFOOD SRL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Sídlí v Volla, Itálie.

 9. FILIERA CORTA DEL MARE SRL

  Itálie

  Společnost FILIERA CORTA DEL MARE SRL, je Velkoprodejce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Sídlí v Termoli, Itálie.

 10. SEAMAX GLOBAL S.L.

  Španělsko

  Společnost SEAMAX GLOBAL S.L., je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Sídlí v Seville, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Rybolov - import-export - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 638 Podniky