• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ryby - zpracování

Výsledky hledání pro

Ryby - zpracování - Dovoz vývoz

 1. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 2. BIOLIFEITALY

  Itálie

  Společnost BIOLIFEITALY, je Poskytovatel služeb, která působí v Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - zpracování, packing of dried fruits, fish-breeding tanks, a Ryby - zpracování. Sídlí v Partinico, Itálie.

 3. GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Sídlí v Konin, Polsko.

 4. ŞEF SU ÜRÜNLERI

  Turecko

  Společnost ŞEF SU ÜRÜNLERI, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, frozen fish products, fish farm, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a frozen fish. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 5. AFY GIDA

  Turecko

  Společnost AFY GIDA, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech sardine. Sídlí v Canakkale, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HAMBURGER FISCHWERKER

  Německo

  Společnost HAMBURGER FISCHWERKER, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 2. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Turecko

  Společnost NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - zpracování, pisciculture, a Ryby - zpracování. Sídlí v Iskenderun, Turecko.

 3. SEESTERN FISCHE

  Rakousko

  Společnost SEESTERN FISCHE, je Distributor, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Salzburg, Rakousko.

 4. FRANZ KULMER

  Rakousko

  Společnost FRANZ KULMER, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Birkfeld, Rakousko.

 5. PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB

  Polsko

  Společnost PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB, je Multi-Category, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Ryby - zpracování, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, marinade, preserved fish, a Ryby - zpracování. Sídlí v Siedlec, Polsko.

 1. DELICATPOP S.L

  Španělsko

  Společnost DELICATPOP S.L, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged octopus, ready meals to take out, a freeze-dried flowers. Sídlí v Llançà, Španělsko.

 2. BFG

  Německo

  Společnost BFG, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Ryby, Ryby - zpracování, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, a Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi. Sídlí v Butjadingen, Německo.

 1. HEIDE RICKMANN

  Německo

  Společnost HEIDE RICKMANN, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Bremerhaven, Německo.

 2. WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN

  Německo

  Společnost WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Sylt-Ost, Německo.

 3. FISCHFEINKOST FRIEDRICH SCHÄFER GMBH

  Německo

  Společnost FISCHFEINKOST FRIEDRICH SCHÄFER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Loxstedt, Německo.

 4. FORELLENZUCHT TROSTADT GBR

  Německo

  Společnost FORELLENZUCHT TROSTADT GBR, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Reurieth, Německo.

 5. SMYKALA FISCH

  Německo

  Společnost SMYKALA FISCH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Kröslin, Německo.

 6. HRASTINGER GMBH

  Rakousko

  Společnost HRASTINGER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Ryby, Ryby - zpracování, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, a Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi. Sídlí v Graz, Rakousko.

 7. AQUA-PRIMUS GMBH

  Německo

  Společnost AQUA-PRIMUS GMBH, je Výrobce, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, Ryby, Ryby - zpracování, Rostliny textilní, Mušle a korýši, Ryby, Ryby - zpracování, a Rostliny textilní. Sídlí v Iserlohn, Německo.

 8. KRABBEN-BREMER GMBH

  Německo

  Společnost KRABBEN-BREMER GMBH, je Distributor, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Dorum, Německo.

 1. SION LACHSRÄUCHEREI VON SER

  Německo

  Společnost SION LACHSRÄUCHEREI VON SER, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Müsch, Německo.

 2. RÜDIGER LASNER

  Německo

  Společnost RÜDIGER LASNER, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Ascheberg, Německo.

 3. FORELLENHOF TRAUNTAL GBR

  Německo

  Společnost FORELLENHOF TRAUNTAL GBR, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Börfink, Německo.

 4. AFROPLAS

  Řecko

  Společnost AFROPLAS, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech fishing nets. Sídlí v Attiki, Řecko.

 5. JAB TRADE CO.

  Argentina

  Společnost JAB TRADE CO., je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen fish. Sídlí v Acassuso, Argentina.

 6. STEFAN KNOBLAUCH

  Německo

  Společnost STEFAN KNOBLAUCH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Uhldingen-Mühlhofen, Německo.

 7. CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH

  Německo

  Společnost CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Cuxhaven, Německo.

 8. MEERGOLD REHBEHN & KRUSE GMBH

  Německo

  Společnost MEERGOLD REHBEHN & KRUSE GMBH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Eckernförde, Německo.

 9. BOHLSEN RÄUCHERFISCH OHG

  Německo

  Společnost BOHLSEN RÄUCHERFISCH OHG, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Cuxhaven, Německo.

 10. HAHN- LACHS

  Německo

  Společnost HAHN- LACHS, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Aukrug, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma