• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ryby - zpracování

Výsledky hledání pro

Ryby - zpracování - Dovoz vývoz

 1. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 2. BIOLIFEITALY

  Itálie

  Společnost BIOLIFEITALY, je Poskytovatel služeb, která působí v Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - zpracování, packing of dried fruits, fish-breeding tanks, a Ryby - zpracování. Sídlí v Partinico, Itálie.

 3. GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Sídlí v Konin, Polsko.

 4. ŞEF SU ÜRÜNLERI

  Turecko

  Společnost ŞEF SU ÜRÜNLERI, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, frozen fish products, fish farm, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a frozen fish. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 5. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Turecko

  Společnost NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - zpracování, pisciculture, a Ryby - zpracování. Sídlí v Iskenderun, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HAMBURGER FISCHWERKER

  Německo

  Společnost HAMBURGER FISCHWERKER, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 2. AFY GIDA

  Turecko

  Společnost AFY GIDA, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech sardine. Sídlí v Canakkale, Turecko.

 3. AQUA-PRIMUS GMBH

  Německo

  Společnost AQUA-PRIMUS GMBH, je Výrobce, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, Ryby, Ryby - zpracování, Rostliny textilní, Mušle a korýši, Ryby, Ryby - zpracování, a Rostliny textilní. Sídlí v Iserlohn, Německo.

 4. FISCHEREI-GENOSSENSCHAFT NEUHARLINGERSIEL E.G.

  Německo

  Společnost FISCHEREI-GENOSSENSCHAFT NEUHARLINGERSIEL E.G., je Distributor, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Neuharlingersiel, Německo.

 5. WILDLACHS-RÄUCHEREI BREMER GMBH

  Německo

  Společnost WILDLACHS-RÄUCHEREI BREMER GMBH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Köln, Německo.

 1. KRABBEN-BREMER GMBH

  Německo

  Společnost KRABBEN-BREMER GMBH, je Distributor, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Dorum, Německo.

 2. STEFAN KNOBLAUCH

  Německo

  Společnost STEFAN KNOBLAUCH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Uhldingen-Mühlhofen, Německo.

 1. HRASTINGER GMBH

  Rakousko

  Společnost HRASTINGER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Ryby, Ryby - zpracování, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, a Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi. Sídlí v Graz, Rakousko.

 2. FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH

  Německo

  Společnost FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Akvakultura a chov ryb, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Ryby, Akvakultura a chov ryb, Ryby - zpracování, a Maso a drůbež čerstvé. Sídlí v Friedrichroda, Německo.

 3. CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH

  Německo

  Společnost CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Cuxhaven, Německo.

 4. FORELLENHOF TRAUNTAL GBR

  Německo

  Společnost FORELLENHOF TRAUNTAL GBR, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Börfink, Německo.

 5. THE HULL FISH CO LTD

  Spojené království

  Společnost THE HULL FISH CO LTD, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, wholesale of fish, Ryby, Ryby - zpracování, a fresh fish. Sídlí v Hull, Spojené království.

 6. KFT KRABBEN UND FISCH TÖNNING OHG

  Německo

  Společnost KFT KRABBEN UND FISCH TÖNNING OHG, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Tönning, Německo.

 7. FRANZ KULMER

  Rakousko

  Společnost FRANZ KULMER, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Birkfeld, Rakousko.

 8. SMYKALA FISCH

  Německo

  Společnost SMYKALA FISCH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Kröslin, Německo.

 1. BFG

  Německo

  Společnost BFG, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Ryby, Ryby - zpracování, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, a Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi. Sídlí v Butjadingen, Německo.

 2. RÜDIGER LASNER

  Německo

  Společnost RÜDIGER LASNER, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Ascheberg, Německo.

 3. FISCH A. WILTERS

  Německo

  Společnost FISCH A. WILTERS, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Varel, Německo.

 4. GOSCH SYLT VERARBEITUNGSBETRIEBS GMBH

  Německo

  Společnost GOSCH SYLT VERARBEITUNGSBETRIEBS GMBH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Ellingstedt, Německo.

 5. SION LACHSRÄUCHEREI VON SER

  Německo

  Společnost SION LACHSRÄUCHEREI VON SER, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Ryby - zpracování, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Müsch, Německo.

 6. DELICATPOP S.L

  Španělsko

  Společnost DELICATPOP S.L, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged octopus, ready meals to take out, a freeze-dried flowers. Sídlí v Llançà, Španělsko.

 7. NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH

  Německo

  Společnost NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Hamburg, Německo.

 8. GOSCH VERWALTUNGS GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost GOSCH VERWALTUNGS GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v List, Německo.

 9. AFROPLAS

  Řecko

  Společnost AFROPLAS, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech fishing nets. Sídlí v Attiki, Řecko.

 10. WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN

  Německo

  Společnost WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Ryby, Ryby - zpracování, Maso a drůbež čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Sylt-Ost, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma