• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ryby mořské

Výsledky hledání pro

Ryby mořské - Dovoz vývoz

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Dánsko

  Verified by europages badge

  Established in 2007 in København, Denmark, SIRION SEAFOOD APS has emerged as a premier seafood sourcing and quality control company in Europe. Serving as a comprehensive seafood solution provider, we offer an extensive array of Frozen and Fresh Seafood along with professional services such as Factory audits, Quality control, Loading supervision, and Product development. Our strong network, seasoned executives, proficient QC team, dedicated service, and swift communication have enabled us to foster a robust reputation in the Scandinavian seafood industries. We are recognized as a reliable and trustworthy partner capable of fulfilling all your seafood requirements across Europe. Presently, we collaborate with numerous reputable factories certified with standards like HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, and HALAL. Our primary markets encompass Europe, the USA, Canada, Asia (including Japan, Korea, etc.), and various other regions. Our diverse product range includes Salmon, Cod Fish, Lobster, Mackerel Fish, Octopus, Tuna Fish, Clams, Alaska Pollock Fish, Caviar/Roe, Pork Meat, Beef, Animal Feed, Shrimp (such as Black Tiger, Vannamei, Scampi, Cat Tiger, etc.), Pangasius/Swai, Wild-Caught Fish (such as Tuna, Mahi-Mahi, Grouper, etc.), Farm-Raised Fish (like Red/Black Tilapia, Barramundi, etc.), Cephalopod (Octopus, Cuttlefish, Squid), Mollusc (Clam, Crab), Value-Added Seafood (Sushi, Nobashi, Torpedo, etc.), Canned Seafood, and Others (Frog, Surimi, etc.).

 2. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 3. MARTÍNEZ MORENO HNOS SL

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost MARTÍNEZ MORENO HNOS SL, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech cephalopods, eels and squid, fillets of salt cod, Panga, cuttlefish and squid, Fish fillets, fresh fish, a frozen fish. Sídlí v Catarroja-Valencia, Španělsko.

 4. JOMANY

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost JOMANY, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, a grouper. Sídlí v Massy, Francie.

 5. PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO, je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish, maritime agents, fish wholesalers, frozen fish, wholesale of fresh fish, wholesale fish sales, a swordfish. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG

  Německo

  Společnost LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Bremerhaven, Německo.

 2. MAPESCA SA

  Španělsko

  Společnost MAPESCA SA, je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech seafood, frozen fish, a frozen seafood. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 3. PACIFIC FISH

  Maroko

  Společnost PACIFIC FISH, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, fish and processed fish products, a Zmrazené a hluboce zmrazené ryby. Sídlí v Tan-Tan, Maroko.

 4. GRUPO CENTRAL PESCA

  Španělsko

  Společnost GRUPO CENTRAL PESCA, je Distributor, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, seafood, Ryby mořské, king shrimps, a granseole (spider crabs). Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 5. BLACK ALMAS

  Francie

  Společnost BLACK ALMAS, je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Farmed caviar, a Sturgeon caviar. Sídlí v Paris, Francie.

 1. ARMARA

  Francie

  Společnost ARMARA, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 2. L'OCEAN

  Belgie

  Společnost L'OCEAN, je Distributor, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, Mušle a korýši, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby mořské, Mušle a korýši, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, a Zmrazené a hluboce zmrazené ryby. Sídlí v Paifve, Belgie.

 1. PESCADOS ARCHIPIÉLAGO

  Španělsko

  Společnost PESCADOS ARCHIPIÉLAGO, je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen fish. Sídlí v Adeje-Santa Cruz De Tenerife, Španělsko.

 2. MARKMARINE S16 S.L

  Španělsko

  Společnost MARKMARINE S16 S.L, je Poskytovatel služeb, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Marketing of frozen seafood, Marketing of preserved seafood, a Marketing of semi-transformed seafood. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 3. SOMITALIA

  Itálie

  Společnost SOMITALIA, je Poskytovatel služeb, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech dried fish, financing for fishing, office stationery, a fish. Sídlí v San Casciano Dei Bagni(si), Itálie.

 4. PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L

  Španělsko

  Společnost PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Huelva, Španělsko.

 5. PESCADOS RIOBÓ

  Španělsko

  Společnost PESCADOS RIOBÓ, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Cadiz, Španělsko.

 6. ATLANTIC FRESH EUROPE

  Francie

  Společnost ATLANTIC FRESH EUROPE, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Boulogne-Sur-Mer, Francie.

 7. FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L.

  Španělsko

  Společnost FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L., je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Isla Cristina ( Huelva ), Španělsko.

 8. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusko

  Společnost NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené mořské plody sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, Ryby mořské, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, a Ryby mořské. Sídlí v Murmansk, Rusko.

 1. STELLA MARIS SEAFOOD, S.L.

  Španělsko

  Společnost STELLA MARIS SEAFOOD, S.L., je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen seaweed, a amberjacks. Sídlí v A Coruña, Španělsko.

 2. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Španělsko

  Společnost PABLO IGLESIAS, S.L., která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a scampi. Sídlí v A Coruña, Španělsko.

 3. ALPHA BAY

  Francie

  Společnost ALPHA BAY, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, frozen shellfish, a frozen shellfish. Sídlí v Lorient, Francie.

 4. MAS SA

  Francie

  Společnost MAS SA, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, fresh fish, Ryby mořské, fish product, a salmon. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 5. GREENBEACHSERVICES

  Maroko

  Společnost GREENBEACHSERVICES, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, octopus, squid, a Ryby. Sídlí v Boujdour, Maroko.

 6. MARISCOSGALLEGO.ES

  Španělsko

  Společnost MARISCOSGALLEGO.ES, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech lobster, sea crayfish, granseole (spider crabs), a Edible crabs - crabs. Sídlí v Rua Salgadura Nº2, Španělsko.

 7. INVERSIONES Y NEGOCIOS PHARMA AUSTRALIS SPA

  Chile

  Společnost INVERSIONES Y NEGOCIOS PHARMA AUSTRALIS SPA, je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged salmon, cod, a caught sea mussels. Sídlí v Puerto Montt, Chile.

 8. VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL

  Španělsko

  Společnost VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, wholesale of fish, import of foodstuffs, Frozen foods, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Siero, Španělsko.

 9. FONCASAL

  Španělsko

  Společnost FONCASAL, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged octopus. Sídlí v Logroño, Španělsko.

 10. VIVIERS DE PORSGUEN

  Francie

  Společnost VIVIERS DE PORSGUEN, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Humři, Ryby, Ryby mořské, Edible crabs - crabs, Humři, Ryby, a Ryby mořské. Sídlí v Plouescat, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma