• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ryby mořské

Výsledky hledání pro

Ryby mořské - Dovoz vývoz

 1. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 2. JOMANY

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost JOMANY, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, a grouper. Sídlí v Massy, Francie.

 3. MARTÍNEZ MORENO HNOS SL

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost MARTÍNEZ MORENO HNOS SL, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech cephalopods, eels and squid, fillets of salt cod, Panga, cuttlefish and squid, Fish fillets, fresh fish, a frozen fish. Sídlí v Catarroja-Valencia, Španělsko.

 4. PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO, je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish, maritime agents, fish wholesalers, frozen fish, wholesale of fresh fish, wholesale fish sales, a swordfish. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 5. LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG

  Německo

  Společnost LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Bremerhaven, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MAPESCA SA

  Španělsko

  Společnost MAPESCA SA, je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech seafood, frozen fish, a frozen seafood. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. GRUPO CENTRAL PESCA

  Španělsko

  Společnost GRUPO CENTRAL PESCA, je Distributor, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, seafood, Ryby mořské, king shrimps, a granseole (spider crabs). Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 3. BLACK ALMAS

  Francie

  Společnost BLACK ALMAS, je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Farmed caviar, a Sturgeon caviar. Sídlí v Paris, Francie.

 4. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusko

  Společnost NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené mořské plody sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, Ryby mořské, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, a Ryby mořské. Sídlí v Murmansk, Rusko.

 5. STELLA MARIS SEAFOOD, S.L.

  Španělsko

  Společnost STELLA MARIS SEAFOOD, S.L., je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen seaweed, a amberjacks. Sídlí v A Coruña, Španělsko.

 1. ATLANTIC FRESH EUROPE

  Francie

  Společnost ATLANTIC FRESH EUROPE, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Boulogne-Sur-Mer, Francie.

 2. PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L

  Španělsko

  Společnost PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Huelva, Španělsko.

 1. SOMITALIA

  Itálie

  Společnost SOMITALIA, je Poskytovatel služeb, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech dried fish, financing for fishing, office stationery, a fish. Sídlí v San Casciano Dei Bagni(si), Itálie.

 2. L'OCEAN

  Belgie

  Společnost L'OCEAN, je Distributor, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, Mušle a korýši, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby mořské, Mušle a korýši, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, a Zmrazené a hluboce zmrazené ryby. Sídlí v Paifve, Belgie.

 3. MARKMARINE S16 S.L

  Španělsko

  Společnost MARKMARINE S16 S.L, je Poskytovatel služeb, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Marketing of frozen seafood, Marketing of preserved seafood, a Marketing of semi-transformed seafood. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 4. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Španělsko

  Společnost PABLO IGLESIAS, S.L., která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a scampi. Sídlí v A Coruña, Španělsko.

 5. PESCADOS ARCHIPIÉLAGO

  Španělsko

  Společnost PESCADOS ARCHIPIÉLAGO, je Distributor, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen fish. Sídlí v Adeje-Santa Cruz De Tenerife, Španělsko.

 6. ALPHA BAY

  Francie

  Společnost ALPHA BAY, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, frozen shellfish, a frozen shellfish. Sídlí v Lorient, Francie.

 7. PESCADOS RIOBÓ

  Španělsko

  Společnost PESCADOS RIOBÓ, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Cadiz, Španělsko.

 8. ARMARA

  Francie

  Společnost ARMARA, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 1. FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L.

  Španělsko

  Společnost FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L., je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Sídlí v Isla Cristina ( Huelva ), Španělsko.

 2. COMEX ANDINA, S.L.

  Španělsko

  Společnost COMEX ANDINA, S.L., je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech squid rings and strips. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 3. FONCASAL

  Španělsko

  Společnost FONCASAL, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged octopus. Sídlí v Logroño, Španělsko.

 4. MARTINO FOODS LTD

  Spojené království

  Společnost MARTINO FOODS LTD, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech ready to serve lobster. Sídlí v London, Spojené království.

 5. TIENDA PESCANOEX

  Španělsko

  Společnost TIENDA PESCANOEX, je Distributor, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, fish shops, seafood, Shops, a Ryby mořské. Sídlí v Plasencia, Španělsko.

 6. MAS SA

  Francie

  Společnost MAS SA, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, fresh fish, Ryby mořské, fish product, a salmon. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 7. MARISCOSGALLEGO.ES

  Španělsko

  Společnost MARISCOSGALLEGO.ES, je Velkoprodejce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech lobster, sea crayfish, granseole (spider crabs), a Edible crabs - crabs. Sídlí v Rua Salgadura Nº2, Španělsko.

 8. FRIGORIFICO Y ALMACENAJE AROUSA NORTE S.L.

  Španělsko

  Společnost FRIGORIFICO Y ALMACENAJE AROUSA NORTE S.L., je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Rybolov - import-export, Chladírenské sklady, frozen fish, freezing systems, Rybolov - import-export, a Chladírenské sklady. Sídlí v Ribeira, Španělsko.

 9. COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE

  Itálie

  Společnost COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Lahůdky, shellfish, shellfish, a Lahůdky. Sídlí v Monfalcone, Itálie.

 10. VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL

  Španělsko

  Společnost VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, wholesale of fish, import of foodstuffs, Frozen foods, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Siero, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma