• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ryby uzené a solené

Výsledky hledání pro

Ryby uzené a solené - Dovoz vývoz

 1. BACALAOS ALEJANDRA

  Španělsko

  Společnost BACALAOS ALEJANDRA, je Distributor, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech dry salted cod, wet salted cod, stockfish ready to serve, a salt cod fillet. Sídlí v Logroño-La Rioja, Španělsko.

 2. CONSERVAS LINDA PLAYA

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS LINDA PLAYA, je Výrobce, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby uzené a solené, Ryby uzené a solené, anchovies marinated in olive oil, Anchovies, a anchovy fillets. Sídlí v Colindres-Cantabria, Španělsko.

 3. ROYAL CAVIAR

  Německo

  Společnost ROYAL CAVIAR, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech caviar, Wild caviar, a Farmed caviar. Sídlí v Berlin, Německo.

 4. RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A

  Portugalsko

  Společnost RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A, je Výrobce, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby uzené a solené, Ryby uzené a solené, stockfish specialties, Frozen salt cod, a Desalted cod. Sídlí v Torres Vedras, Portugalsko.

 5. TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL

  Itálie

  Společnost TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL, je Velkoprodejce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech dry salted cod, stock fish, salt cod fillet, a stockfish ready to serve. Sídlí v Mestre, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LE MOULIN DU COUVENT

  Francie

  Společnost LE MOULIN DU COUVENT, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Sídlí v Descartes, Francie.

 2. NEPTUN SEAFOOD APS

  Dánsko

  Společnost NEPTUN SEAFOOD APS, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech control panel. Sídlí v Løgstør, Dánsko.

 3. SIMON DUTRIAUX

  Francie

  Společnost SIMON DUTRIAUX, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech seafood salad. Sídlí v Vendin Le Vieil, Francie.

 4. CAVIAR PETROSSIAN

  Francie

  Společnost CAVIAR PETROSSIAN, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech caviar, a Delicatessen products. Sídlí v Paris, Francie.

 5. ARGIS GALAC'SEA

  Francie

  Společnost ARGIS GALAC'SEA, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazené mořské plody, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby uzené a solené, Mušle a korýši, Hluboce zmrazené mořské plody, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby uzené a solené, a Mušle a korýši. Sídlí v Lorient, Francie.

 1. EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES

  Francie

  Společnost EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Sídlí v Calais, Francie.

 2. SODIAL

  Belgie

  Společnost SODIAL, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Sídlí v Jumet, Belgie.

 1. YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby uzené a solené, trout, Ryby uzené a solené, perch, a gilthead breams. Sídlí v Denizli, Turecko.

 2. ALBATROSS SEAFOODS

  Irsko

  Společnost ALBATROSS SEAFOODS, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech salmon, smoked salmon, a fish. Sídlí v Killybegs, Irsko.

 3. LEONIDIS COMPANY

  Řecko

  Společnost LEONIDIS COMPANY, je Maloprodejce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen fish products. Sídlí v Kavala, Řecko.

 4. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby uzené a solené, frozen fish export, fish shops, Ryby uzené a solené, a frozen fish products. Sídlí v Klein Meckelsen, Německo.

 5. IMPORTGROUP

  Ukrajina

  Společnost IMPORTGROUP, je Velkoprodejce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušenky slané a crackery, import, saltwater fish, a Sušenky slané a crackery. Sídlí v Donetsk, Ukrajina.

 6. LVIVMOREPRODUCT

  Ukrajina

  Společnost LVIVMOREPRODUCT, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, fish product, fish and processed fish products, frozen seafood, a Ryby. Sídlí v Lvov, Ukrajina.

 7. PREGI DI SICILIA

  Malta

  Společnost PREGI DI SICILIA, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Sídlí v Mellieha, Malta.

 8. JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR

  Německo

  Společnost JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Zařízení na vaření a uzení uzenin, a Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení. Sídlí v Röfingen, Německo.

 1. RÄUCHERZWERG

  Německo

  Společnost RÄUCHERZWERG, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Ryby uzené a solené, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Ryby, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Ryby uzené a solené, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v Neufeld, Německo.

 2. SALM INVEST GROUP

  Belgie

  Společnost SALM INVEST GROUP, je Distributor, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech smoked salmon. Sídlí v Fleurus, Belgie.

 3. JAEGER-VERSAND

  Německo

  Společnost JAEGER-VERSAND, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Zařízení na vaření a uzení uzenin, a Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení. Sídlí v Bonefeld, Německo.

 4. ZALMKOERIER

  Nizozemsko

  Společnost ZALMKOERIER, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech smoked salmon, wholesale of fresh fish, a packaged salmon. Sídlí v Urk, Nizozemsko.

 5. BASKCOD

  Španělsko

  Společnost BASKCOD, je Distributor, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Sídlí v Lemona, Španělsko.

 6. BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH

  Vietnam

  Společnost BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech fish product, Surimi manufacturer, a squid. Sídlí v Ho Chi Minh, Vietnam.

 7. SALAZONES COBASAL S.L

  Španělsko

  Společnost SALAZONES COBASAL S.L, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech salmon, sardine, a dry salted cod. Sídlí v Baza, Španělsko.

 8. SARL WILLIAM AND JAMES

  Francie

  Společnost SARL WILLIAM AND JAMES, je Výrobce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech smoked salmon. Sídlí v Carentan, Francie.

 9. VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V., je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby uzené a solené, Ryby nakládané, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby uzené a solené, a Ryby nakládané. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

 10. W.KOKSPAARNDAM

  Nizozemsko

  Společnost W.KOKSPAARNDAM, je Velkoprodejce, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Sídlí v Raamsdonksveer, Nizozemsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma