• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ryby

Výsledky hledání pro

Ryby - Dovoz vývoz

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Dánsko

  Verified by europages badge

  Established in 2007 in København, Denmark, SIRION SEAFOOD APS has emerged as a premier seafood sourcing and quality control company in Europe. Serving as a comprehensive seafood solution provider, we offer an extensive array of Frozen and Fresh Seafood along with professional services such as Factory audits, Quality control, Loading supervision, and Product development. Our strong network, seasoned executives, proficient QC team, dedicated service, and swift communication have enabled us to foster a robust reputation in the Scandinavian seafood industries. We are recognized as a reliable and trustworthy partner capable of fulfilling all your seafood requirements across Europe. Presently, we collaborate with numerous reputable factories certified with standards like HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, and HALAL. Our primary markets encompass Europe, the USA, Canada, Asia (including Japan, Korea, etc.), and various other regions. Our diverse product range includes Salmon, Cod Fish, Lobster, Mackerel Fish, Octopus, Tuna Fish, Clams, Alaska Pollock Fish, Caviar/Roe, Pork Meat, Beef, Animal Feed, Shrimp (such as Black Tiger, Vannamei, Scampi, Cat Tiger, etc.), Pangasius/Swai, Wild-Caught Fish (such as Tuna, Mahi-Mahi, Grouper, etc.), Farm-Raised Fish (like Red/Black Tilapia, Barramundi, etc.), Cephalopod (Octopus, Cuttlefish, Squid), Mollusc (Clam, Crab), Value-Added Seafood (Sushi, Nobashi, Torpedo, etc.), Canned Seafood, and Others (Frog, Surimi, etc.).

 2. CHANNEL SEA FOOD

  Francie

  Verified by europages badge

  For over 30 years, Channel Sea Food in Boulogne-sur-Mer has been one of the leading European suppliers of frozen seafood and ethnic produce: shellfish, molluscs, fish, cephalopods, frogs' legs, fruit, vegetables, prepared produce, etc. Once landed in France, products are stored in a dedicated warehouse, ensuring total product traceability from farm to customer, and offering the flexibility of combined shipping.

 3. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francie

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 4. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 5. AQUAFRESH FISH

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost AQUAFRESH FISH, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech seafood, wholesale of fresh fish, fresh fish, fresh fish export, frozen fish export, frozen fish, wholesale of frozen fish, shellfish, a squid. Sídlí v Paris, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. JOMANY

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost JOMANY, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, a grouper. Sídlí v Massy, Francie.

 2. OCEANORD

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost OCEANORD, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, a Mušle a korýši. Sídlí v Boulogne-Sur-Mer, Francie.

 3. OKEANOS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost OKEANOS, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby, shellfish, Import export frozen fish, Import export frozen shellfish, Frozen farmed fish, Frozen sea food, Frozen pelagics, a Frozen farmed fish. Sídlí v Montigny-Le-Bretonneux, Francie.

 4. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francie

  Společnost COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, Hluboce zmrazená hotová jídla, Ryby, Hotová jídla a lahůdky, Hluboce zmrazená hotová jídla, fish sticks, a Ryby. Sídlí v Saint Malo, Francie.

 5. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portugalsko

  Společnost PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA., je Multi-Category, která působí v Ryby sektoru. Sídlí v Vila Nova De Sande-Guimarães, Portugalsko.

 1. REFORM SU URUNLERI

  Turecko

  Společnost REFORM SU URUNLERI, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech eel-farming in inland waters. Sídlí v Manavgat, Turecko.

 2. MASCATO

  Španělsko

  Společnost MASCATO, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, frozen fish, cod, Ryby, a snuff. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost PRODWAY INTERNATIONAL, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Hluboce zmrazené mořské plody, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, a Hluboce zmrazené mořské plody. Sídlí v Paris, Francie.

 2. SENEGAL SHIP SERVICES

  Senegal

  Společnost SENEGAL SHIP SERVICES, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech sesame seeds, fish flours, peanuts, a cashew nuts. Sídlí v Dakar, Senegal.

 3. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  Španělsko

  Společnost GRUPO NUESTRA PESCA S.L, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech squid, cuttlefish, a octopus. Sídlí v Malaga, Španělsko.

 4. SCASS S.R.L.

  Itálie

  Společnost SCASS S.R.L., je Výrobce, která působí v Sýry sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, Ryby, Mušle a korýši, a Ryby. Sídlí v Salerno, Itálie.

 5. MARISCOSDEANDALUCIA

  Španělsko

  Společnost MARISCOSDEANDALUCIA, je Distributor, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish, brine, a cephalopods. Sídlí v Isla Cristina, Španělsko.

 6. XPAND21 GERMAN OFFICE

  Německo

  Společnost XPAND21 GERMAN OFFICE, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, food product agents and representatives, vegetables, Ryby, a Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce. Sídlí v Springe, Německo.

 7. MAXIFISH LLC

  Litva

  Společnost MAXIFISH LLC, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech dried fish, fish product, frozen fish products, a quality fish products. Sídlí v Vilnius, Litva.

 8. DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD

  Řecko

  Společnost DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Sídlí v Keratsini, Řecko.

 1. LODI SRL

  Itálie

  Společnost LODI SRL, je Distributor, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech freshwater fish, fish product processing equipment, fish product, a fish processing equipment. Sídlí v Governolo-Roncoferraro, Itálie.

 2. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Španělsko

  Společnost PEIXOS CALSINA BOSCH CB, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, octopus, a Mušle a korýši. Sídlí v El Port-Girona, Španělsko.

 3. VISHANDEL LUK

  Belgie

  Společnost VISHANDEL LUK, je Multi-Category, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Restaurace, lahůdkáři a dodávky jídel, Plavba - výstroj lodí pro rybolov, Restaurace, lahůdkáři a dodávky jídel, fish serving plate, mussels, a Plavba - výstroj lodí pro rybolov. Sídlí v Oostende, Belgie.

 4. GIMBERT SURGELES

  Francie

  Společnost GIMBERT SURGELES, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby, Seafood and shellfish, cephalopods, a frozen seafood. Sídlí v Fleurance, Francie.

 5. NAZARÉ-PEIXE,LDA.

  Portugalsko

  Společnost NAZARÉ-PEIXE,LDA., je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech whole fish, fresh fish export, import of fresh fish, a wholesale of fresh fish. Sídlí v Nazaré, Portugalsko.

 6. MARÉE DU COTENTIN

  Francie

  Společnost MARÉE DU COTENTIN, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Sídlí v Tourlaville, Francie.

 7. COMPANY STINGRAY

  Ukrajina

  Společnost COMPANY STINGRAY, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Visable supports the Ukrainian companies, frozen fish, dried fish, office stationery, fish pate and pastes, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Zaporizhzhia, Ukrajina.

 8. EISERBECK NATURPRODUKTE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Německo

  Společnost EISERBECK NATURPRODUKTE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Krmiva pro chov, Krmiva pro domácí zvířata, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Ryby, Krmiva pro chov, Krmiva pro domácí zvířata, a Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny. Sídlí v Zahna-Elster, Německo.

 9. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusko

  Společnost NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené mořské plody sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, Ryby mořské, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, a Ryby mořské. Sídlí v Murmansk, Rusko.

 10. PRUNIER MANUFACTURE

  Francie

  Společnost PRUNIER MANUFACTURE, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Sturgeon caviar, Caviar d'Aquitaine, Farmed caviar, a Ryby. Sídlí v Montpon Menesterol, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Ryby - Dovoz vývoz

Počet výsledků

11 704 Podniky