• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ryby

Výsledky hledání pro

Ryby - Dovoz vývoz

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Francie

  Verified by europages badge

  For over 30 years, Channel Sea Food in Boulogne-sur-Mer has been one of the leading European suppliers of frozen seafood and ethnic produce: shellfish, molluscs, fish, cephalopods, frogs' legs, fruit, vegetables, prepared produce, etc. Once landed in France, products are stored in a dedicated warehouse, ensuring total product traceability from farm to customer, and offering the flexibility of combined shipping.

 2. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 3. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francie

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 4. AQUAFRESH FISH

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost AQUAFRESH FISH, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech seafood, wholesale of fresh fish, fresh fish, fresh fish export, frozen fish export, frozen fish, wholesale of frozen fish, shellfish, a squid. Sídlí v Paris, Francie.

 5. JOMANY

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost JOMANY, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby mořské, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, a grouper. Sídlí v Massy, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. OCEANORD

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost OCEANORD, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, a Mušle a korýši. Sídlí v Boulogne-Sur-Mer, Francie.

 2. M-S SERVICES

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost M-S SERVICES, je Velkoprodejce, která působí v Nápoje - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Ryby, Rýže, Med, Ovoce sušené, Káva a čaj, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Nápoje sycené, a Potraviny - import-export. Sídlí v Woluwe-Saint-Pierre, Belgie.

 3. MASCATO

  Španělsko

  Společnost MASCATO, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, frozen fish, cod, Ryby, a snuff. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 4. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portugalsko

  Společnost PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA., je Multi-Category, která působí v Ryby sektoru. Sídlí v Vila Nova De Sande-Guimarães, Portugalsko.

 5. REFORM SU URUNLERI

  Turecko

  Společnost REFORM SU URUNLERI, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech eel-farming in inland waters. Sídlí v Manavgat, Turecko.

 1. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francie

  Společnost COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, Hluboce zmrazená hotová jídla, Ryby, Hotová jídla a lahůdky, Hluboce zmrazená hotová jídla, fish sticks, a Ryby. Sídlí v Saint Malo, Francie.

 2. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost PRODWAY INTERNATIONAL, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Hluboce zmrazené mořské plody, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, a Hluboce zmrazené mořské plody. Sídlí v Paris, Francie.

 1. SENEGAL SHIP SERVICES

  Senegal

  Společnost SENEGAL SHIP SERVICES, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech sesame seeds, fish flours, peanuts, a cashew nuts. Sídlí v Dakar, Senegal.

 2. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  Španělsko

  Společnost GRUPO NUESTRA PESCA S.L, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech squid, cuttlefish, a octopus. Sídlí v Malaga, Španělsko.

 3. SCASS S.R.L.

  Itálie

  Společnost SCASS S.R.L., je Výrobce, která působí v Sýry sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, Ryby, Mušle a korýši, a Ryby. Sídlí v Salerno, Itálie.

 4. OKEANOS

  Francie

  Společnost OKEANOS, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby, shellfish, a frozen shellfish. Sídlí v Montigny-Le-Bretonneux, Francie.

 5. XPAND21 GERMAN OFFICE

  Německo

  Společnost XPAND21 GERMAN OFFICE, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, food product agents and representatives, vegetables, Ryby, a Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce. Sídlí v Springe, Německo.

 6. MARISCOSDEANDALUCIA

  Španělsko

  Společnost MARISCOSDEANDALUCIA, je Distributor, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish, brine, a cephalopods. Sídlí v Isla Cristina, Španělsko.

 7. MAXIFISH LLC

  Litva

  Společnost MAXIFISH LLC, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech dried fish, fish product, frozen fish products, a quality fish products. Sídlí v Vilnius, Litva.

 8. DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD

  Řecko

  Společnost DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Sídlí v Keratsini, Řecko.

 1. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Španělsko

  Společnost PEIXOS CALSINA BOSCH CB, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, octopus, a Mušle a korýši. Sídlí v El Port-Girona, Španělsko.

 2. MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR

  Španělsko

  Společnost MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech raised mussels, Seafood and shellfish, a oyster producer. Sídlí v Sant Carles De La Ràpita, Španělsko.

 3. LODI SRL

  Itálie

  Společnost LODI SRL, je Distributor, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech freshwater fish, fish product processing equipment, fish product, a fish processing equipment. Sídlí v Governolo-Roncoferraro, Itálie.

 4. ALFA FISH

  Belgie

  Společnost ALFA FISH, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, wholesale of fish, wholesale fish sales, Ryby, a fresh fish export. Sídlí v Brecht, Belgie.

 5. QUALITY SEAFOOD

  Nizozemsko

  Společnost QUALITY SEAFOOD, je Multi-Category, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish. Sídlí v Urk, Nizozemsko.

 6. LOBSTER FISH

  Belgie

  Společnost LOBSTER FISH, je Maloprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, shellfish, king shrimps, caught freshwater crustaceans, a Mušle a korýši. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 7. EKONOMIK BALIKCILIK

  Turecko

  Společnost EKONOMIK BALIKCILIK, je Maloprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish, marinated fish, caught freshwater fish, a frozen fish. Sídlí v Nevşehir, Turecko.

 8. ORIGINAL-LECKERLIES

  Německo

  Společnost ORIGINAL-LECKERLIES, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, Ryby, Dietní a biologická strava, Výtažky z koření a koření, Mušle a korýši, Ryby, Dietní a biologická strava, a Výtažky z koření a koření. Sídlí v Sandesneben, Německo.

 9. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Belgie

  Společnost VISKWEKERIJ VANDEPUT BV, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, Ryby rybniční, Akvakultura a chov ryb, pisciculture, Ryby rybniční, a Carp fishery. Sídlí v Zonhoven, Belgie.

 10. CARABUS

  Francie

  Společnost CARABUS, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, seafood, Ryby, Seafood and shellfish, a caught sea shellfish. Sídlí v Thiais, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Ryby - Dovoz vývoz

Počet výsledků

11 727 Podniky