• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • sanitární armatury

Výsledky hledání pro

Sanitární armatury - Dovoz vývoz

 1. COMET-PUMPEN SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  For over 30 years, COMET-PUMPEN has been a leading German manufacturer of products for caravans, campervans and the leisure sector in Europe. Our product range comprises submersible and external pumps, self-priming diaphragm pumps, plastic and brass fittings, lights, extraction hoods and a diverse range of accessories. Thanks to a continuous process of developing our products further and adapting them to market requirements, combined with the use of modern production and assembly processes, we are well prepared for the requirements of the future. We don't leave our success to chance. Our aim is to provide customers with constructive assistance and help them find the best solution. From the outset, quality has been writ large at our company.

 2. MK ELEC

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost MK ELEC, je Velkoprodejce, která působí v elektrické vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektronické komponenty, Sanitární armatury, Elektronické komponenty, a Sanitární armatury. Sídlí v Goussainville, Francie.

 3. FORNARA SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FORNARA SPA, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, ball valves, gas valves, fitting, Sanitární armatury, valves for unions, non-return valves, fluid control valves, a valves. Sídlí v Borgomanero, Itálie.

 4. ANZAPACK SL

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost ANZAPACK SL, je Distributor, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Showers, Bathroom accessories, Taps, Tap parts, Washing machine accessories, Stop valves plumbing, a valves and couplings. Sídlí v La Muela, Španělsko.

 5. LOEX LOTZ EXIM TRADING INH. HENNER LOTZ

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LOEX LOTZ EXIM TRADING INH. HENNER LOTZ, je Velkoprodejce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Sídlí v Frankfurt, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DI LORENZO GIUSEPPE & C. SNC

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DI LORENZO GIUSEPPE & C. SNC, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech artistic taps, shower heads, shower fixtures, garden taps, accessories for valves, handles for plumbing appliances, brass handles, mixers, a bathroom spares. Sídlí v San Maurizio D'opaglio, Itálie.

 2. IDRORICAMBI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost IDRORICAMBI, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech taps, plumbing equipment adjustments, ZAZZERI, SCREWS, a screws for gate valves. Sídlí v Milano, Itálie.

 3. ITAL-TAP SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ITAL-TAP SRL, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Průmyslové armatury, taps for washing machines, manufacture of bathroom taps, brass taps, Sanitární armatury, manufacture of connectors, working of brass pipes, a Průmyslové armatury. Sídlí v Sarezzo, Itálie.

 4. TOGNO PLASTICS SNC

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TOGNO PLASTICS SNC, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy pro plastikářství a gumárenství, Vstřikování pryže a plastů, moulding of plastic materials, tap accessories, semi-foam plastic moulding, Formy pro plastikářství a gumárenství, ABS chrome plating, moulds for plastic materials, a Vstřikování pryže a plastů. Sídlí v Omegna, Itálie.

 5. DEMM RUBINETTERIA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DEMM RUBINETTERIA SRL, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech mixers, single-lever bidet mixer with waste control, single-lever mixer taps, single-lever integrated shower mixer tap, automatic cocks with float, bidet taps, photo-cell controlled taps, washbasin taps, a brass taps. Sídlí v Marmentino, Itálie.

 1. TASSINARI RUBINETTERIE SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TASSINARI RUBINETTERIE SRL, je Distributor, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech taps and fittings, spherical tap, mixers, sink mixer tap with removable shower head, single-lever mixer taps, pedal mixer tap, timed flow control taps, self-closing taps, a refrigeration equipment and plant taps and fittings. Sídlí v Cesena, Itálie.

 2. ALLSERVICE4YOU

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ALLSERVICE4YOU, je Poskytovatel služeb, která působí v Sauna - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Keramika - dlaždice a obklady, flooring, JACUZZI, wall coverings, Sanitární armatury, FANTINI, taps and fittings, a Keramika - dlaždice a obklady. Sídlí v Zug, Itálie.

 1. MAATZ·CHRISTENSEN VERTEILER- UND ROHRSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MAATZ·CHRISTENSEN VERTEILER- UND ROHRSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Sídlí v Borken, Německo.

 2. EL MOHAJIRI

  Maroko

  Společnost EL MOHAJIRI, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech brass taps, taps, a mixers. Sídlí v Marrakech, Maroko.

 3. REMER RUBINETTERIE S.P.A.

  Itálie

  Společnost REMER RUBINETTERIE S.P.A., je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech valve manufacture, bathroom furnishings, a riser tube. Sídlí v Cassano D'adda, Itálie.

 4. DANIEL RUBINETTERIE S.P.A.

  Itálie

  Společnost DANIEL RUBINETTERIE S.P.A., je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech taps and fittings, a design. Sídlí v Cassano D'adda, Itálie.

 5. PORTA SRL

  Itálie

  Společnost PORTA SRL, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech thermostatic mixer taps, shower mixer units, a mixers. Sídlí v Pella, Itálie.

 6. SOPAL

  Tunisko

  Společnost SOPAL, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Šoupátka a ventily, manifolds, brass rings, a taps for gas bottles. Sídlí v Sfax, Tunisko.

 7. TIENDAINICIA

  Španělsko

  Společnost TIENDAINICIA, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Koupelny - nábytek a příslušenství, customised shower trays, a Koupelny - nábytek a příslušenství. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 8. MARKUS KELLER GMBH

  Švýcarsko

  Společnost MARKUS KELLER GMBH, je Distributor, která působí v Sanitární armatury sektoru. Sídlí v Gümlingen, Švýcarsko.

 1. HUG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HUG GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Sídlí v Herrenberg, Německo.

 2. AGIRE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost AGIRE GMBH & CO. KG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Sídlí v Bad Segeberg, Německo.

 3. SZYMUSIK

  Belgie

  Společnost SZYMUSIK, je Velkoprodejce, která působí v Topení průmyslové - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Alternativní zdroje energie - zařízení, Průmyslové armatury, Sanitární armatury, Alternativní zdroje energie - zařízení, photovoltaic solar panels, a Průmyslové armatury. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 4. HELVETIC GMBH

  Německo

  Společnost HELVETIC GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Sídlí v Regensburg, Německo.

 5. TRUPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost TRUPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Sídlí v Langgöns, Německo.

 6. R.E.I. TREGI

  Itálie

  Společnost R.E.I. TREGI, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech traditional taps and fittings, hydraulic components, a components for valves. Sídlí v Pisogne, Itálie.

 7. NIKIFOROV PE

  Ukrajina

  Společnost NIKIFOROV PE, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, a Sanitární armatury. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 8. HEWI HEINRICH WILKE GMBH

  Německo

  Společnost HEWI HEINRICH WILKE GMBH, je Výrobce, která působí v Sanitární armatury sektoru. Sídlí v Bad Arolsen, Německo.

 9. LIMAS @ HOME

  Belgie

  Společnost LIMAS @ HOME, je Poskytovatel služeb, která působí v Střechy - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zastřešování budov - práce, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Sanitární armatury, Zastřešování budov - práce, damp treatment, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Sanitární armatury. Sídlí v Schelle, Belgie.

 10. RES FRATELLI SOLDI

  Itálie

  Společnost RES FRATELLI SOLDI, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály inertní, bathroom fixtures, wall coverings, Stavební materiály inertní, a building materials and products. Sídlí v San Vincenzo, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Sanitární armatury - Dovoz vývoz

Počet výsledků

22 183 Podniky