• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • skladování a sběr odpadů - zařízení

Výsledky hledání pro

Skladování a sběr odpadů - zařízení - Dovoz vývoz

 1. TEKNIK KONTEYNER - WASTE BINS

  Turecko

  Verified by europages badge

  Waste bins from 80L to 5000L. Quality made in Türkiye! Specialist in high-end waste management products. Established in 2013, TEKNIK KONTEYNER is a premier manufacturer based in Istanbul, Turkey, specializing in top-tier waste management solutions. We specialize in plastic and galvanized metal waste containers ranging from 80L to 5000L capacities. Our portfolio: •Metal Galvanized Waste Containers •Plastic Waste Containers •Underground Waste Container Systems •Packaging Waste Products •Overground Waste Containers •Wooden Zero Waste Recycling Bins •Plastic Zero Waste Recycling Bins •Metal Zero Waste Recycling Bins •Medical Waste Products •Zero Waste Recycling Boxes •Waste Retrieval Centers •Battery Waste Pharmaceutical Waste Products •Trash Bins •Plastic Crates •Barrels At TEKNIK KONTEYNER, we are committed to maintaining the highest levels of customer satisfaction. Through our meticulous and disciplined approach to work, we have consistently upheld our reputation for quality since our inception. All our products, including Metal Galvanized Waste Containers, Garbage Containers, Trash Bins, Metal Litter Bins, Plastic Bins, Mobile Garbage Bins, Hot Dip Galvanized Waste Containers, Garbage Bins, Recycle Bins, Trash Cans, Waste Bins, Plastic Bins, Garbage Trolleys, Dumpsters, Plastic Waste Containers, Dustbins, and Waste Management solutions, are manufactured in Turkey. For further details explore our high-quality waste management solutions today!

 2. MEVATEC S.R.O.

  Česká republika

  Verified by europages badge

  Jsme specialisté na průmysl a odpady všeho druhu Společnost MEVA byla založena roku 1898. Zaměřujeme se nejen na kvalitu nabízeného portfolia, ale také na udržitelnost zdrojů, energetickou efektivitu při výrobě, minimalizaci odpadů a investice do moderních výrobních technologií. Naši zákazníci mají jedinečný přístup k nejkvalitnějším produktům na trhu. Pomáháme s vývojem řešení na míru zákazníkovi. Rozsáhlý sortiment z produkce Meva a dalších výrobních partnerů dává našim zákazníkům jedinečnou příležitost uskutečnit veškeré nákupy u jednoho dodavatele. Meva působí na evropském trhu již 125 let. Je tradiční českou strojírenskou společností zaměstnávající přes 300 pracovníků v regionu • Vlastní výroba v České republice. • Tým návrhářů pro vlastní design výrobků. • Návrhy řešení a výroba na zakázku. • Moderní technologie výrobních divizí. • Nástrojová dílna. • 3D centrum • Lakovna pro mokré nátěry i úpravy práškovou barvou. • Vlastní prodejní tým s mezinárodní prodejní sítí. • Kontinuální investice do technologií a lidských zdrojů. • Modernizace výroby a používání alternativních materiálů. • Důraz na ochranu životního prostředí. • Rozšířené zastoupení společnosti nejen v České republice. • Zvyšování povědomí veřejnosti o problematice odpadů a bezpečnosti.

 3. SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A

  Portugalsko

  Společnost SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Popelnice, kontejnery, containers, a ecological containers. Sídlí v Entrocamento, Portugalsko.

 4. A & C DUSTBINS & WASTE BINS WEBER GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost A & C DUSTBINS & WASTE BINS WEBER GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Skladování a sběr odpadů - zařízení, Skladování a sběr odpadů - zařízení, waste containers, a rubbish bins. Sídlí v Haan, Německo.

 5. BOHET FILS

  Belgie

  Společnost BOHET FILS, je Poskytovatel služeb, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Skladování a sběr odpadů - zařízení, outdoor installations, container hire, trimming, a Skladování a sběr odpadů - zařízení. Sídlí v Vottem-Herstal, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bulharsko

  Společnost GAFUROV SERVIS EOOD, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Popelnice, kontejnery, waste collection containers, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Popelnice, kontejnery. Sídlí v Svishtov, Bulharsko.

 2. ZIEL INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED COMPANY

  Turecko

  Společnost ZIEL INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED COMPANY, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Sídlí v Eskisehir, Turecko.

 3. BINOLOGY LLC

  Rusko

  Společnost BINOLOGY LLC, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, a waste collection containers. Sídlí v Moscow, Rusko.

 4. PINI SRL

  Itálie

  Společnost PINI SRL, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, vertical compactors, a Waste compacting installations. Sídlí v Gerenzano, Itálie.

 5. BMB BUNTMETALLEBRAUN

  Německo

  Společnost BMB BUNTMETALLEBRAUN, je Velkoprodejce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Doprava silniční, Konstrukce kovové - lehké, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a Doprava silniční. Sídlí v Memmingerberg, Německo.

 1. SA.TRA.MET. SRL

  Itálie

  Společnost SA.TRA.MET. SRL, je Multi-Category, která působí v Kovy - sběr a recyklace sektoru. Působí rovněž v sektorech Skladování a sběr odpadů - zařízení, iron incrustation, scrap recovery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, a vehicle demolition. Sídlí v Laterza, Itálie.

 2. MTM NE-METALLE GMBH

  Německo

  Společnost MTM NE-METALLE GMBH, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovy - sběr a recyklace, waste recycling, supplies for the electronics industry, Anodes, a Kovy - sběr a recyklace. Sídlí v Essen, Německo.

 1. STUER CONTAINERDIENST

  Belgie

  Společnost STUER CONTAINERDIENST, je Poskytovatel služeb, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Skladování a sběr odpadů - zařízení, container services, a industrial waste. Sídlí v Kruibeke, Belgie.

 2. TOP-MIX

  Belgie

  Společnost TOP-MIX, je Multi-Category, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Stavebnictví - dokončovací práce, Zhutňovače a drtiče odpadů, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Equipment for public roads, a Stavebnictví - dokončovací práce. Sídlí v Brugge, Belgie.

 3. VAN SPAANDONK CONTAINERDIENST

  Belgie

  Společnost VAN SPAANDONK CONTAINERDIENST, je Poskytovatel služeb, která působí v Doprava odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Skladování a sběr odpadů - zařízení, container services, a Refuse containers. Sídlí v Meer, Belgie.

 4. DENEYER ALAIN

  Belgie

  Společnost DENEYER ALAIN, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, a demolitions. Sídlí v St-Genesius-Rode, Belgie.

 5. INO RECYCLAGE

  Francie

  Společnost INO RECYCLAGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Sběr a recyklace různých produktů, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Sběr a recyklace různých produktů, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a waste collecion and disposal. Sídlí v Clermont-Ferrand, Francie.

 6. CONTAINERDIENST VINDEVOGEL

  Belgie

  Společnost CONTAINERDIENST VINDEVOGEL, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, waste collection containers, a containers. Sídlí v Deinze, Belgie.

 7. CLANN - OPBEVARING AF MØBLER

  Dánsko

  Společnost CLANN - OPBEVARING AF MØBLER, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Sídlí v Herning, Dánsko.

 8. BUYSE CONTAINERS

  Belgie

  Společnost BUYSE CONTAINERS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Import-export - vozidla a dopravní prostředky, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Import-export - vozidla a dopravní prostředky, a containers. Sídlí v Rumbeke, Belgie.

 1. REGIOCONTAINER

  Nizozemsko

  Společnost REGIOCONTAINER, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Sídlí v Zaltbommel, Nizozemsko.

 2. CONTAINERDIENST STEFFENS

  Belgie

  Společnost CONTAINERDIENST STEFFENS, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odpad stavební - recyklace, Stavební hmoty, Containers, Odpad stavební - recyklace, container services, a Stavební hmoty. Sídlí v Hergenrath, Belgie.

 3. CATTE CONTAINERS

  Belgie

  Společnost CATTE CONTAINERS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Skladování a sběr odpadů - zařízení, a rental of swap bodies and containers. Sídlí v Oudenaarde, Belgie.

 4. AITEC ENVIRONNEMENT

  Francie

  Společnost AITEC ENVIRONNEMENT, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Sídlí v Pernes Les Fontaines, Francie.

 5. ANG

  Belgie

  Společnost ANG, je Velkoprodejce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Popelnice, kontejnery, Containers, steel constructions, a Storage containers. Sídlí v Oudenaarde, Belgie.

 6. ADEFIA

  Francie

  Společnost ADEFIA, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sklápěcí korby, plate boxes, Retention tank, waste containers, a Sklápěcí korby. Sídlí v Le Chesnay, Francie.

 7. TRAFLUX

  Belgie

  Společnost TRAFLUX, je Distributor, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech waste containers, waste collection containers, a waste containers. Sídlí v Houthalen, Belgie.

 8. DE CEUSTER

  Belgie

  Společnost DE CEUSTER, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odpad stavební - recyklace, Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odpad stavební - recyklace, Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, a waste collection containers. Sídlí v Olen, Belgie.

 9. CEYSSENS

  Belgie

  Společnost CEYSSENS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zhutňovače a drtiče odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, waste disposal, a waste collection containers. Sídlí v Bree, Belgie.

 10. CONTAINERS IMBRECHTS GEBROEDERS

  Belgie

  Společnost CONTAINERS IMBRECHTS GEBROEDERS, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, containers for warehousing and storage, a waste collection containers. Sídlí v Kampenhout, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro