• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • skot jatečný

Výsledky hledání pro

Skot jatečný - Dovoz vývoz

 1. EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY

  Turecko

  Společnost EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY, je Velkoprodejce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech breeding cattle, a Cattle import export. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. Frigorífico Karmac Spa

  Chile

  Společnost Frigorífico Karmac Spa, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Maso a uzeniny, Maso a drůbež čerstvé, boned meat, a Maso a uzeniny. Sídlí v Santiago, Chile.

 3. EURL LE LIEVRE LUC

  Francie

  Společnost EURL LE LIEVRE LUC, je Velkoprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, Dojnice, cattle for slaughter, breeding cattle, Skot jatečný, a Dojnice. Sídlí v Le Roc Saint Andre, Francie.

 4. PRO DESOSSA

  Portugalsko

  Společnost PRO DESOSSA, je Poskytovatel služeb, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech beef. Sídlí v Vila Nova De Famalição, Portugalsko.

 5. GREEN FIELD

  Ukrajina

  Společnost GREEN FIELD, je Velkoprodejce, která působí v Skot jatečný sektoru. Sídlí v Nikolaev, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. J.W. EIKELENBOOM

  Nizozemsko

  Společnost J.W. EIKELENBOOM, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech pork processing, frozen beef, frozen pork, a ORGANIC beef. Sídlí v Lith, Nizozemsko.

 2. MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L

  Španělsko

  Společnost MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L, je Velkoprodejce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale meats, artistic stationery, chipboard, a cattle for slaughter. Sídlí v Almacellas, Španělsko.

 3. WEGER ITALY GMBH

  Itálie

  Společnost WEGER ITALY GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech Cattle import export. Sídlí v Sand In Taufers, Itálie.

 4. SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L.

  Španělsko

  Společnost SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L., je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Sídlí v Barros, Španělsko.

 5. MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL

  Rumunsko

  Společnost MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech cattle for slaughter. Sídlí v Apoldu De Sus, Rumunsko.

 1. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Německo

  Společnost IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, je Velkoprodejce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, a Dojnice. Sídlí v Duesseldorf, Německo.

 2. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumunsko

  Společnost EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - import-export, Skot jatečný, Ovce a kozy, livestock, Chov - import-export, Skot jatečný, a Ovce a kozy. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 1. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Španělsko

  Společnost AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., je Výrobce, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, fresh meat export, Cattle import export, cattle carcasses, a Skot jatečný. Sídlí v Castigaleu, Španělsko.

 2. CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA

  Česká republika

  Společnost CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA, je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, cattle, Skot jatečný, Cattle import export, a livestock. Sídlí v Rudolfov, Česká republika.

 3. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumunsko

  Společnost INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., je Výrobce, která působí v Prasata (druh) sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, Uzeniny a solená masa, Maso uzené a solené, Ovce a kozy, Skot jatečný, Uzeniny a solená masa, Maso uzené a solené, a Ovce a kozy. Sídlí v Pascani, Rumunsko.

 4. FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT

  Francie

  Společnost FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech beef, Lamb, ritual slaughter, a halal. Sídlí v Marseille, Francie.

 5. QUALITYEXPORT

  Španělsko

  Společnost QUALITYEXPORT, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech complete animal feeds for all breeds. Sídlí v Lerida, Španělsko.

 6. GEORGITZIKIS FARM

  Řecko

  Společnost GEORGITZIKIS FARM, je Velkoprodejce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, calves for slaughter, a Skot. Sídlí v Veroia, Řecko.

 7. AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech beef, a Cattle import export. Sídlí v Palermo, Itálie.

 8. AMO

  Francie

  Společnost AMO, je Subdodavatel, která působí v Skot jatečný sektoru. Sídlí v Montpellier, Francie.

 1. AFANA HOLDING CO

  Okupovaná palestinské území

  Společnost AFANA HOLDING CO, je Velkoprodejce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen beef, frozen fish, frozen vegetables, a frozen sheep meat. Sídlí v Gaza, Okupovaná palestinské území.

 2. AGRO E MACHINES LTD

  Brazílie

  Společnost AGRO E MACHINES LTD, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Sídlí v San Paulo/sp, Brazílie.

 3. COBOULUX

  Lucembursko

  Společnost COBOULUX, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, Skot jatečný, a abattoirs. Sídlí v Wecker, Lucembursko.

 4. JAKUB SZCZEPANSKI

  Polsko

  Společnost JAKUB SZCZEPANSKI, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Sídlí v Opatów, Polsko.

 5. BLANCOMER LTDA

  Kolumbie

  Společnost BLANCOMER LTDA, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech skins, tanned cowhides, a lamb's offal. Sídlí v San Juan De Giron, Kolumbie.

 6. AKM

  Maroko

  Společnost AKM, je Velkoprodejce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - import-export, cattle, a Chov - import-export. Sídlí v Safi, Maroko.

 7. ULU ILAC KIM SAN TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost ULU ILAC KIM SAN TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech cattle, a pets. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, cattle for slaughter, purebred cattle, Skot jatečný, a cattle-breeding. Sídlí v Santa Sofia D'epiro, Itálie.

 9. GOLDEN-GARDEN SRL

  Moldavsko

  Společnost GOLDEN-GARDEN SRL, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, Telecí maso, čerstvé, Obilniny a obilí, Výrobky z vajec, Skot jatečný, Telecí maso, čerstvé, Obilniny a obilí, a Výrobky z vajec. Sídlí v Falesti, Moldavsko.

 10. LA FERME O'LIMOUSINE

  Francie

  Společnost LA FERME O'LIMOUSINE, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech organic farming. Sídlí v Flagey Les Auxonne, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro