• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • skot

Výsledky hledání pro

Skot - Dovoz vývoz

 1. KURT NISGAARD

  Dánsko

  Verified by europages badge

  Společnost KURT NISGAARD, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, Skot, Prasata (druh), Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Dojnice, a minks. Sídlí v Skjern, Dánsko.

 2. JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL, je Výrobce, která působí v Skot sektoru. Sídlí v Recklinghausen, Německo.

 3. EUROPEAN GULF COMPANY

  Nizozemsko

  Společnost EUROPEAN GULF COMPANY, je Velkoprodejce, která působí v Skopové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvířata a chov dobytka, Skot, Zvířata a chov dobytka, halal delicatessen meats, wholesale meats, a Skot. Sídlí v Rotterdam, Nizozemsko.

 4. BOONEN

  Belgie

  Společnost BOONEN, je Velkoprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech milk cows, Heifers, bulls, a horses for slaughter. Sídlí v Hotton, Belgie.

 5. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Německo

  Společnost ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, je Maloprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Domácí mazlíčci, Prasata (druh), Ovce a kozy, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Domácí mazlíčci, Prasata (druh), a Ovce a kozy. Sídlí v Lohfelden, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugalsko

  Společnost SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., je Distributor, která působí v Prasata (druh) sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Zemědělství - služby, reproduction swines, Skot, a Zemědělství - služby. Sídlí v Sintra, Portugalsko.

 2. EURL LE LIEVRE LUC

  Francie

  Společnost EURL LE LIEVRE LUC, je Velkoprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, Dojnice, cattle for slaughter, breeding cattle, Skot jatečný, a Dojnice. Sídlí v Le Roc Saint Andre, Francie.

 3. OBIONE

  Francie

  Společnost OBIONE, je Výrobce, která působí v Skot sektoru. Sídlí v Mâcon, Francie.

 4. ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH

  Německo

  Společnost ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Vybavení pro pohostinství, bulls, bulls for reproduction, a Vybavení pro pohostinství. Sídlí v Ottobrunn, Německo.

 5. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Německo

  Společnost ZOOFACHMARKT - MARCHE, je Distributor, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Prasata (druh), Skot, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Prasata (druh). Sídlí v Heinsberg, Německo.

 1. CASTELLANA DE CARNES SA

  Španělsko

  Společnost CASTELLANA DE CARNES SA, je Výrobce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Maso a drůbež čerstvé, beef, veal, a fresh butchered products. Sídlí v Valladolid, Španělsko.

 2. MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS

  Francie

  Společnost MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS, je Výrobce, která působí v Skot sektoru. Sídlí v Montrond, Francie.

 1. WANGA FARM

  Německo

  Společnost WANGA FARM, je Výrobce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Heifers, a bulls. Sídlí v Ottobrunn, Německo.

 2. AGRARGENOSSENSCHAFT WEISSENSEE E.G.

  Německo

  Společnost AGRARGENOSSENSCHAFT WEISSENSEE E.G., je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, a Skot. Sídlí v Weißensee, Německo.

 3. LANDWIRTSCHAFTSBETRIEB MARGRIT HENKEL

  Německo

  Společnost LANDWIRTSCHAFTSBETRIEB MARGRIT HENKEL, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, a Skot. Sídlí v Reichenbach, Německo.

 4. FRIEDRICH ESCHLBÖCK

  Rakousko

  Společnost FRIEDRICH ESCHLBÖCK, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Stroheim, Rakousko.

 5. HAAS GMBH

  Rakousko

  Společnost HAAS GMBH, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Prasata (druh), Dietní a biologická strava, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Prasata (druh), a Dietní a biologická strava. Sídlí v St. Leonhard Am Forst, Rakousko.

 6. GEGG REISEN LANDESPRODUKTE UND MINERALÖL LAGER- UND HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost GEGG REISEN LANDESPRODUKTE UND MINERALÖL LAGER- UND HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, a Skot. Sídlí v Wettmannstätten, Rakousko.

 7. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Rakousko

  Společnost GEBRÜDER TEUFL GMBH, je Distributor, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Oberndorf An Der Melk, Rakousko.

 8. LG RIGI

  Švýcarsko

  Společnost LG RIGI, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Zemědělství - import-export, Dietní a biologická strava, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Zemědělství - import-export, a Dietní a biologická strava. Sídlí v Küssnacht Am Rigi, Švýcarsko.

 1. WEIG & VÖLKL AGRARHANDEL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WEIG & VÖLKL AGRARHANDEL GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Zemědělství - import-export, Mléčné výrobky, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Zemědělství - import-export, a Mléčné výrobky. Sídlí v Waldthurn, Německo.

 2. FGL HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost FGL HANDELSGESELLSCHAFT MBH, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ryby, Skot, Vejce, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ryby, Skot, a Vejce. Sídlí v Fürstenwalde, Německo.

 3. P L A N - I T INH. CLAUDIA BRUCKNER

  Německo

  Společnost P L A N - I T INH. CLAUDIA BRUCKNER, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Prasata (druh), Přírodní textilní vlákna, Textilní nitě a příze, Skot, Prasata (druh), Přírodní textilní vlákna, a Textilní nitě a příze. Sídlí v Sünching, Německo.

 4. TRANTOWER AGRAR GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost TRANTOWER AGRAR GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Skot, Zemědělství - import-export, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Skot, a Zemědělství - import-export. Sídlí v Trantow, Německo.

 5. VAD VOGTEIER AGRAR-DIENSTE GMBH

  Německo

  Společnost VAD VOGTEIER AGRAR-DIENSTE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, a Skot. Sídlí v Vogtei Ot Niederdorla, Německo.

 6. QUEBAG BEZUGS-UND ABSATZ-AG

  Německo

  Společnost QUEBAG BEZUGS-UND ABSATZ-AG, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Prasata (druh), Mouky a krupice, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Prasata (druh), a Mouky a krupice. Sídlí v Pocking, Německo.

 7. JOSEF SCHÄFERS

  Německo

  Společnost JOSEF SCHÄFERS, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Skot, Prasata (druh), Maso a drůbež čerstvé, Ryby, Skot, Prasata (druh), a Maso a drůbež čerstvé. Sídlí v Lichtenau, Německo.

 8. AGRARGENOSSENSCHAFT HAINICHEN-PAPPENDORF EG

  Německo

  Společnost AGRARGENOSSENSCHAFT HAINICHEN-PAPPENDORF EG, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, a Skot. Sídlí v Hainichen, Německo.

 9. AGRAR-GENOSSENSCHAFT HEINRICHSBERG EG

  Německo

  Společnost AGRAR-GENOSSENSCHAFT HEINRICHSBERG EG, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Zahradnictví, Školky pěstitelské a lesní, a Skot. Sídlí v Loitsche-Heinrichsberg, Německo.

 10. RAHMER MÜHLE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost RAHMER MÜHLE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Mušle a korýši, Ryby, Skot, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Mušle a korýši, Ryby, a Skot. Sídlí v Heilbronn, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma