• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • slévárenské formy

Výsledky hledání pro

Slévárenské formy - Dovoz vývoz

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francie

  Verified by europages badge

  Since it was founded in 2001, the company FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) has developed a network of partner foundries based in Poland. FGD offers its customers access to a wide range of moulding and smelting lines on the basis of many years' experience. FGD's management is customer satisfaction, and was rewarded in 2013 when it obtained ISO 9001: 2008 certification for "Design, Purchase and Sales of cast iron parts". The firm offers many services: - Several smelting lines for different grades. - Several moulding lines for different shapes. - Integrated machining shops to reduce parts handling, from casting to final assembly. - Paint shops to protect the parts from corrosion and enhance their appearance. - Design office for developing new parts and concepts. - Suitable logistics resources for excellent responsiveness and optimized management of your stocks. Feel free to contact us for more details!

 2. PIEPER-K3M

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PIEPER-K3M, je Poskytovatel služeb, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Breidenbach, Německo.

 3. KON-FORM WERKZEUGE GMBH

  Německo

  Společnost KON-FORM WERKZEUGE GMBH, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Hatzfeld, Německo.

 4. ADCRIST PROD SRL

  Rumunsko

  Společnost ADCRIST PROD SRL, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech foundry, foundry moulds, aluminium alloy foundry, a 3D prototypes and prints. Sídlí v Oradea, Rumunsko.

 5. HOT IRON TUB

  Ukrajina

  Společnost HOT IRON TUB, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Lutsk, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. A.J.MOLDES, LDA.

  Portugalsko

  Společnost A.J.MOLDES, LDA., je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, injection moulds, construction design of moulds, Slévárenské formy, a plastic moulds. Sídlí v Marinha Grande, Portugalsko.

 2. CHILCHES MATERIALS

  Španělsko

  Společnost CHILCHES MATERIALS, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech ceramic opacifiers, a zirconium silica. Sídlí v Chilches-Castellón, Španělsko.

 3. MODELISTAS CODINA

  Španělsko

  Společnost MODELISTAS CODINA, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Slévárny oceli, Slévárny hliníku, Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Slévárny oceli, a Slévárny hliníku. Sídlí v Sabadell-Barcelona, Španělsko.

 4. KUTES METAL

  Turecko

  Společnost KUTES METAL, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech grey iron casting, contract manufacturing, a Ductile cast iron. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. KANTEMIR

  Francie

  Společnost KANTEMIR, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy pro plastikářství a gumárenství, Formy pro plastikářství a gumárenství, Mould design and manufacturing, precision mechanics, a precision engineering equipment. Sídlí v Auray, Francie.

 1. TALLERES TAMEGRA S.L.

  Španělsko

  Společnost TALLERES TAMEGRA S.L., je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Meicende, Španělsko.

 2. ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT

  Francie

  Společnost ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT, je Výrobce, která působí v Slévárny mědi, bronzu a mosazi sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Slévárny hliníku, Slévárenské formy, foundry, foundry work, a Slévárny hliníku. Sídlí v Arrien En Bethmale, Francie.

 1. FONDERIE MARTEL

  Francie

  Společnost FONDERIE MARTEL, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny hliníku, Ocele a kovy - obrábění, shell mold casting, Slévárny hliníku, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Saint-Omer Cedex, Francie.

 2. LAJOINIE FONDERIE

  Francie

  Společnost LAJOINIE FONDERIE, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech precision casting, mould design for foundry applications, a heat treatment of metals. Sídlí v Saint-firmin-des-pres, Francie.

 3. JULIEN SA

  Francie

  Společnost JULIEN SA, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Konstrukční kanceláře průmyslové, Slévárenské formy, foundry, prototyping, a Konstrukční kanceláře průmyslové. Sídlí v Le-Creusot, Francie.

 4. INDUSTRIAS MICAL

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS MICAL, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Formy a předlohy, mazak cast items, Slévárenské formy, a Formy a předlohy. Sídlí v Albacete, Španělsko.

 5. TRIWEFO TRIDELTA WERKZEUG- UND FORMENBAU GMBH

  Německo

  Společnost TRIWEFO TRIDELTA WERKZEUG- UND FORMENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech injection moulds, Press tools, tools in hard metal, a brioche moulds. Sídlí v Hermsdorf, Německo.

 6. ETABLISSEMENTS MEON FILS SA

  Francie

  Společnost ETABLISSEMENTS MEON FILS SA, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Slévárenské formy, foundry, stamping, a production of tools. Sídlí v Saint-Étienne, Francie.

 7. LLC DNEPROPROMLIT (LLC DPL)

  Ukrajina

  Společnost LLC DNEPROPROMLIT (LLC DPL), je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina - výrobky, Slévárny speciálních a jakostních ocelí, Potrubní tvarovky ze železných kovů, Ocele a kovy - obrábění, Litina - výrobky, Slévárny speciálních a jakostních ocelí, Potrubní tvarovky ze železných kovů, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Dnipropetrovsk, Ukrajina.

 8. ANIBAL H. ABRANTES - INDUSTRIAS DE MOLDES E PLASTICOS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost ANIBAL H. ABRANTES - INDUSTRIAS DE MOLDES E PLASTICOS, S.A., je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy pro plastikářství a gumárenství, a Formy pro plastikářství a gumárenství. Sídlí v Picassinos, Portugalsko.

 1. PREC-ODLEW SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost PREC-ODLEW SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Skawina, Polsko.

 2. DEPLANCHE FABRICATION

  Francie

  Společnost DEPLANCHE FABRICATION, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Slévárenské formy, rheology, a metrology. Sídlí v Treffort, Francie.

 3. ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION

  Turecko

  Společnost ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. FOCUS ON MOLDS SRL

  Itálie

  Společnost FOCUS ON MOLDS SRL, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Cologne, Itálie.

 5. CHARVET - GROUPE RGF

  Francie

  Společnost CHARVET - GROUPE RGF, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Slévárenské formy, Processing of plastics, injection moulds, a tool design. Sídlí v Eybens, Francie.

 6. LEGGERI ATTREZZERIA MECCANICA

  Itálie

  Společnost LEGGERI ATTREZZERIA MECCANICA, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Brembate Di Sopra, Itálie.

 7. MODELAGE USIMOULE

  Francie

  Společnost MODELAGE USIMOULE, je Poskytovatel služeb, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech prototyping. Sídlí v Saint-Michel, Francie.

 8. CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA.

  Portugalsko

  Společnost CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA., je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Obráběcí stroje pro řezání, Slévárenské formy, a Obráběcí stroje pro řezání. Sídlí v Águeda, Portugalsko.

 9. MOLDACAMPO - MOLDES PARA INJECÇÃO DE PLÁSTICOS

  Portugalsko

  Společnost MOLDACAMPO - MOLDES PARA INJECÇÃO DE PLÁSTICOS, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech in-house manufacture of caps, a Mould design and manufacturing. Sídlí v Maia, Portugalsko.

 10. DRUGUET SAS

  Francie

  Společnost DRUGUET SAS, je Subdodavatel, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech quick prototyping, a foundry. Sídlí v Grieges, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma