• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • slévárenské formy

Výsledky hledání pro

Slévárenské formy - Dovoz vývoz

 1. WINDUS ENTERPRISES INC.

  Čína

  Verified by europages badge

  Founded in 1998, WINDUS stands as a global OEM/ODM powerhouse, delivering excellence in castings, metal stampings, fabricated and machined parts, as well as assemblies and testing across diverse industries like Water Treatment, Agriculture, Offshore Oil, Construction, Railroad, and Automotive. Our commitment to quality is evident through our ISO9001 accreditation by TUV in 2003. Implementing an ERP system and Office Automation system has streamlined our business and workflow, significantly boosting internal efficiency and customer responsiveness. Rigorous inspection requirements are meticulously recorded in our Quality Information System, empowering us to measure performance and continually enhance our services. Backed by a seasoned engineering and service team, WINDUS is your 'one-stop service' provider. From design assistance and 3D rapid prototyping to production methods, engineering, and project management, we offer a comprehensive suite of services. Embracing flexible business approaches such as Kanban and Consignment, we cater to your unique needs. Over the years, our unwavering commitment to quality and value has earned us accolades from customers, industry associations, and communities alike.

 2. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francie

 3. KON-FORM WERKZEUGE GMBH

  Německo

  Společnost KON-FORM WERKZEUGE GMBH, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Hatzfeld, Německo.

 4. PIEPER-K3M

  Německo

  Společnost PIEPER-K3M, je Poskytovatel služeb, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Breidenbach, Německo.

 5. A.J.MOLDES, LDA.

  Portugalsko

  Společnost A.J.MOLDES, LDA., je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, injection moulds, construction design of moulds, Slévárenské formy, a plastic moulds. Sídlí v Marinha Grande, Portugalsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ADCRIST PROD SRL

  Rumunsko

  Společnost ADCRIST PROD SRL, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech foundry, foundry moulds, aluminium alloy foundry, a 3D prototypes and prints. Sídlí v Oradea, Rumunsko.

 2. HOT IRON TUB

  Ukrajina

  Společnost HOT IRON TUB, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Lutsk, Ukrajina.

 3. CHILCHES MATERIALS

  Španělsko

  Společnost CHILCHES MATERIALS, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech ceramic opacifiers, a zirconium silica. Sídlí v Chilches-Castellón, Španělsko.

 4. MODELISTAS CODINA

  Španělsko

  Společnost MODELISTAS CODINA, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Slévárny oceli, Slévárny hliníku, Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Slévárny oceli, a Slévárny hliníku. Sídlí v Sabadell-Barcelona, Španělsko.

 5. MOLDACAMPO - MOLDES PARA INJECÇÃO DE PLÁSTICOS

  Portugalsko

  Společnost MOLDACAMPO - MOLDES PARA INJECÇÃO DE PLÁSTICOS, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech in-house manufacture of caps, a Mould design and manufacturing. Sídlí v Maia, Portugalsko.

 1. DRUGUET SAS

  Francie

  Společnost DRUGUET SAS, je Subdodavatel, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech quick prototyping, a foundry. Sídlí v Grieges, Francie.

 2. ETABLISSEMENTS MEON FILS SA

  Francie

  Společnost ETABLISSEMENTS MEON FILS SA, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Slévárenské formy, foundry, stamping, a production of tools. Sídlí v Saint-Étienne, Francie.

 1. DEPLANCHE FABRICATION

  Francie

  Společnost DEPLANCHE FABRICATION, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Slévárenské formy, rheology, a metrology. Sídlí v Treffort, Francie.

 2. ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT

  Francie

  Společnost ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT, je Výrobce, která působí v Slévárny mědi, bronzu a mosazi sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Slévárny hliníku, Slévárenské formy, foundry, foundry work, a Slévárny hliníku. Sídlí v Arrien En Bethmale, Francie.

 3. PREC-ODLEW SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost PREC-ODLEW SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Skawina, Polsko.

 4. CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA.

  Portugalsko

  Společnost CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA., je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Obráběcí stroje pro řezání, Slévárenské formy, a Obráběcí stroje pro řezání. Sídlí v Águeda, Portugalsko.

 5. INDUSTRIAS MICAL

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS MICAL, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Formy a předlohy, mazak cast items, Slévárenské formy, a Formy a předlohy. Sídlí v Albacete, Španělsko.

 6. LEGGERI ATTREZZERIA MECCANICA

  Itálie

  Společnost LEGGERI ATTREZZERIA MECCANICA, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Brembate Di Sopra, Itálie.

 7. LAJOINIE FONDERIE

  Francie

  Společnost LAJOINIE FONDERIE, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech precision casting, mould design for foundry applications, a heat treatment of metals. Sídlí v Saint-firmin-des-pres, Francie.

 8. COENE MATRIJZENBOUW

  Belgie

  Společnost COENE MATRIJZENBOUW, je Výrobce, která působí v Frézování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Zakružování ocele a kovů, Slévárenské formy, Zakružování ocele a kovů, Design of moulds for metals, a moulds for metal cutting. Sídlí v Lotenhulle, Belgie.

 1. FONDERIE MARTEL

  Francie

  Společnost FONDERIE MARTEL, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny hliníku, Ocele a kovy - obrábění, shell mold casting, Slévárny hliníku, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Saint-Omer Cedex, Francie.

 2. LLC DNEPROPROMLIT (LLC DPL)

  Ukrajina

  Společnost LLC DNEPROPROMLIT (LLC DPL), je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina - výrobky, Slévárny speciálních a jakostních ocelí, Potrubní tvarovky ze železných kovů, Ocele a kovy - obrábění, Litina - výrobky, Slévárny speciálních a jakostních ocelí, Potrubní tvarovky ze železných kovů, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Dnipropetrovsk, Ukrajina.

 3. CHARVET - GROUPE RGF

  Francie

  Společnost CHARVET - GROUPE RGF, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Slévárenské formy, Processing of plastics, injection moulds, a tool design. Sídlí v Eybens, Francie.

 4. ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION

  Turecko

  Společnost ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. MODELAGE USIMOULE

  Francie

  Společnost MODELAGE USIMOULE, je Poskytovatel služeb, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech prototyping. Sídlí v Saint-Michel, Francie.

 6. KUTES METAL

  Turecko

  Společnost KUTES METAL, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech grey iron casting, contract manufacturing, a Ductile cast iron. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. ANIBAL H. ABRANTES - INDUSTRIAS DE MOLDES E PLASTICOS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost ANIBAL H. ABRANTES - INDUSTRIAS DE MOLDES E PLASTICOS, S.A., je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy pro plastikářství a gumárenství, a Formy pro plastikářství a gumárenství. Sídlí v Picassinos, Portugalsko.

 8. 3 DTECH - PRODUÇAO, OPTIMIZAÇAO E REENGENHARIA, LDA.

  Portugalsko

  Společnost 3 DTECH - PRODUÇAO, OPTIMIZAÇAO E REENGENHARIA, LDA., je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, a Slévárenské formy. Sídlí v Embra, Portugalsko.

 9. FOCUS ON MOLDS SRL

  Itálie

  Společnost FOCUS ON MOLDS SRL, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Sídlí v Cologne, Itálie.

 10. KANTEMIR

  Francie

  Společnost KANTEMIR, je Výrobce, která působí v Slévárenské formy sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy pro plastikářství a gumárenství, Formy pro plastikářství a gumárenství, Mould design and manufacturing, precision mechanics, a precision engineering equipment. Sídlí v Auray, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma