• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • slévárny uměleckých odlitků

Výsledky hledání pro

Slévárny uměleckých odlitků - Dovoz vývoz

 1. INOXYDA SA

  Francie

  Verified by europages badge

  Inoxyda is a sand casting foundry for large dimension technical parts (5m x 5m – 50 To) in corrosion-resistant alloys: aluminium bronze or bronze. Inoxyda manufactures standard alloys and special aluminium bronzes: -Inoxyda 53H / 3P: castings -Inoxyda 53 AMA: non-magnetic applications -Inoxyda 154: high resistance Inoxyda's expertise in the production of large dimension parts makes it possible to produce all technical parts for valves, pumps and turbines, heat exchangers and naval applications including propulsion. Inoxyda uses digital simulation for the design of sand molds. A regular investment policy provides the means of production to ensure the quality of aluminium-bronze sand castings. Inoxyda delivers as-cast, rough or fully machined parts. The company, ISO 9001, has the approvals of classification societies: Bureau Veritas, Lloyd's, ABS, RINA;

 2. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Francie

  Verified by europages badge

  SRI Foundry, located in Commentry, manufactures a complete range of sand castings for all business lines in self-hardening sand : pure copper, hardening precipitation copper, aluminium bronze, tin bronze, lead bronze, brass... Saint Rémy Industrie (SRI) has an integrated machining workshop which is constantly developing. This integrated machining workshop is an essential asset in the service provided to our customers because it has 7 CNC lathes including 6 3-axis CNC machines, 2 vertical machining centers and a conventional machining capacity up to Ø 1500 mm. We can provide fully machined and quality-controlled sand castings. Therefore, our customers have a single and reliable contact. Our philosophy : delivering a product that is ready to be used. SRI is a member of the LBI Foundries Group (www.lbi-foundries.com) as well as LBI, centrifugal casting foundry, and Inoxyda, sand casting foundry of copper alloys.

 3. ANDREW WEBB

  Spojené království

  Společnost ANDREW WEBB, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastiky, Zámečnictví umělecké, metalworking, Plastiky, a Zámečnictví umělecké. Sídlí v West Sussex, Spojené království.

 4. FUNDIRMETAL AMANDO SL

  Španělsko

  Společnost FUNDIRMETAL AMANDO SL, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech cast iron, forging, bronze sculpture, a urban furnishings. Sídlí v Alcantarilla-Murcia, Španělsko.

 5. CASTING HOUSE

  Belgie

  Společnost CASTING HOUSE, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina - výrobky, Starožitnosti a starodávné předměty, Zámky, závory a klíče, Litina - výrobky, Starožitnosti a starodávné předměty, Zámky, závory a klíče, a lost wax investment casting. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. URBAN CASTING

  Turecko

  Společnost URBAN CASTING, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina - výrobky, Litina - výrobky, manhole covers, a natural stone. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. KURAL DÖKÜM

  Turecko

  Společnost KURAL DÖKÜM, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech outdoor metal furniture, outdoor and garden lighting fixtures, creation of parks, gardens and terraces, a garden fountains. Sídlí v Bursa, Turecko.

 3. COMERCIAL DE FUNDICIONES GALIPORT

  Španělsko

  Společnost COMERCIAL DE FUNDICIONES GALIPORT, je Výrobce, která působí v Slévárny mědi, bronzu a mosazi sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, Slévárny hliníku, trophies, Bronze foundry, Slévárny uměleckých odlitků, a Slévárny hliníku. Sídlí v Meira-Moaña-Pontevedra, Španělsko.

 4. MASSARD

  Lucembursko

  Společnost MASSARD, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Železárny a slévárny - stroje a zařízení, Litina - výrobky, Železárny a slévárny - stroje a zařízení, stainless steel door furniture, Steel construction, a Litina - výrobky. Sídlí v Kayl, Lucembursko.

 5. FONDERIE D'ART PHILIPPE MACHERET

  Francie

  Společnost FONDERIE D'ART PHILIPPE MACHERET, je Výrobce, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, Slévárny uměleckých odlitků, Bronze foundry, a decoration. Sídlí v Montfort-Le-Gesnois, Francie.

 1. FONDERIE DE BRONZE LAURAGAISE

  Francie

  Společnost FONDERIE DE BRONZE LAURAGAISE, je Výrobce, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, Slévárny uměleckých odlitků, Bronze foundry, furniture manufacture, a bronze sculpture. Sídlí v Blan, Francie.

 2. FONDERIE VINCENT

  Francie

  Společnost FONDERIE VINCENT, je Výrobce, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová a legovaná, Slévárny uměleckých odlitků, Litina surová a legovaná, Metal processing, a Slévárny uměleckých odlitků. Sídlí v Brignais, Francie.

 1. FONDERIE RENOUARD

  Francie

  Společnost FONDERIE RENOUARD, je Výrobce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, Slévárny speciálních a jakostních ocelí, Slévárny uměleckých odlitků, precision casting, Slévárny speciálních a jakostních ocelí, a artistic and decorative foundry products. Sídlí v Heric, Francie.

 2. SOCIETE NOUVELLE FODOR

  Francie

  Společnost SOCIETE NOUVELLE FODOR, je Výrobce, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, Slévárny uměleckých odlitků, a art deco locks. Sídlí v Port-Sur-Saone, Francie.

 3. FOND-REC SNC DI RECULIANI A. E C.

  Itálie

  Společnost FOND-REC SNC DI RECULIANI A. E C., je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Lustry, overhead lights, wall lights, Lustry, a brass table lamps. Sídlí v Cogozzo-Villa Carcina, Itálie.

 4. FONDERIE DE BRONZE ET ART LAMBERT

  Francie

  Společnost FONDERIE DE BRONZE ET ART LAMBERT, je Výrobce, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, Bronze foundry, Slévárny uměleckých odlitků, a Cast parts. Sídlí v Luxeuil-Les-Bains, Francie.

 5. ATELIER D'ART ERIC KLEIN

  Francie

  Společnost ATELIER D'ART ERIC KLEIN, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Sídlí v Nieulle Sur Seudre, Francie.

 6. ART & TECHNIQUE SPRL

  Belgie

  Společnost ART & TECHNIQUE SPRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, Slévárny uměleckých odlitků, artistic reproduction, drawing reproduction, a Artistic reproductions. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 7. WB WHITE FOUNDRY

  Spojené království

  Společnost WB WHITE FOUNDRY, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, Litina legovaná, Litina surová a legovaná, Litinové trouby a trubky, Slévárny uměleckých odlitků, Litina legovaná, Litina surová a legovaná, a Litinové trouby a trubky. Sídlí v Brighouse, Spojené království.

 8. KUNSTGIESSEREI CHRISTOPH PASCH

  Německo

  Společnost KUNSTGIESSEREI CHRISTOPH PASCH, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Litina surová a legovaná, Měď a slitiny, Slévárny uměleckých odlitků, Ocel, Litina surová a legovaná, Měď a slitiny, a Slévárny uměleckých odlitků. Sídlí v Kempen, Německo.

 1. P.W. AL-POL

  Polsko

  Společnost P.W. AL-POL, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Dekorace zahradní, lamp, non-ferrous-metal sand casting, Dekorace zahradní, a alloy foundry. Sídlí v Bydgoszcz, Polsko.

 2. FONDERIE EMILE GODARD

  Francie

  Společnost FONDERIE EMILE GODARD, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Medaile a trofeje, minor renovations, manufacturer of statues and sculptures, a Medaile a trofeje. Sídlí v Bagneux, Francie.

 3. BRONCES FERNANDO EGEA MUÑOZ

  Španělsko

  Společnost BRONCES FERNANDO EGEA MUÑOZ, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Bar turning steel and metals, a burners for cookers. Sídlí v Lucena, Španělsko.

 4. KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Bronz, aluminium, artistic foundries, Bronz, a sacred gift items. Sídlí v Süssen, Německo.

 5. MBU METAL

  Turecko

  Společnost MBU METAL, je Výrobce, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Sídlí v Sanliurfa, Turecko.

 6. FUNDICIÓN HERMANOS OLIVA

  Španělsko

  Společnost FUNDICIÓN HERMANOS OLIVA, která působí v Slévárny uměleckých odlitků sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny hliníku, Slévárny hliníku, lost-wax castings, brass, a bronze. Sídlí v San Ginés-Alcantarilla-Murcia, Španělsko.

 7. L'ARTISTICA DI F.LLI PERINCIOLI S.N.C.

  Itálie

  Společnost L'ARTISTICA DI F.LLI PERINCIOLI S.N.C., je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvony - slévárny, Slévárny uměleckých odlitků, Zvony - slévárny, a Slévárny uměleckých odlitků. Sídlí v Quarona, Itálie.

 8. LEVRANGI

  Itálie

  Společnost LEVRANGI, je Subdodavatel, která působí v Zvony - slévárny sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, brass, a Slévárny uměleckých odlitků. Sídlí v Vestone, Itálie.

 9. LORENZI F.LLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost LORENZI F.LLI S.R.L., je Výrobce, která působí v Zámečnictví umělecké sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvony - slévárny, Slévárny uměleckých odlitků, Zvony - slévárny, a Slévárny uměleckých odlitků. Sídlí v Isorella, Itálie.

 10. DRUCKGUSS HEIDENAU GMBH

  Německo

  Společnost DRUCKGUSS HEIDENAU GMBH, je Výrobce, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Slévárny uměleckých odlitků, Ocel, a Slévárny uměleckých odlitků. Sídlí v Dohna, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma