• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • služby na moři

Výsledky hledání pro

Služby na moři - Dovoz vývoz

 1. MAINTENANCE PARTNERS

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost MAINTENANCE PARTNERS, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová údržba, Rewinding of electric motors, Steam turbine repairs, Reciprocating compressor overhaul, Rotor repairs, Wind turbine maintenance, Vacuum blower repairs, Cintrifugal compressor repairs, a reverse engineering of spare parts. Sídlí v Zwijndrecht, Belgie.

 2. CAMEROON DIVING SERVICES LTD

  Kamerun

  Společnost CAMEROON DIVING SERVICES LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech submarines, underwater arc welding, a Underwater works. Sídlí v Douala, Kamerun.

 3. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Dánsko

  Společnost A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, je Výrobce, která působí v Pryž - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Pryž - výrobky pro stavebnictví, Služby na moři, Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Pryž - výrobky pro stavebnictví, Služby na moři, a rubber articles for the mining industry. Sídlí v Nørresundby, Dánsko.

 4. OFFSHORE INDIA DATA ENTRY

  Spojené státy americké

  Společnost OFFSHORE INDIA DATA ENTRY, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Sídlí v Schaumburg Il, Spojené státy americké.

 5. OUTSOURCING UKRAINE

  Ukrajina

  Společnost OUTSOURCING UKRAINE, je Poskytovatel služeb, která působí v Výroba a vývoj softwarů sektoru. Působí rovněž v sektorech Webový rozvoj, Zadávání dat do počítačových systémů, Služby na moři, Analýza dat, Webový rozvoj, Zadávání dat do počítačových systémů, Služby na moři, a Analýza dat. Sídlí v Zaporizhzhia, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES

  Nizozemsko

  Společnost TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech wind power. Sídlí v Rotterdam, Nizozemsko.

 2. OEG OFFSHORE LTD

  Spojené království

  Společnost OEG OFFSHORE LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech engineering projects for offshore platforms and systems, a logistics services. Sídlí v Aberdeen, Spojené království.

 3. GWS OFFSHORE

  Lichtenštejnské knížectví

  Společnost GWS OFFSHORE, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Služby na moři sektoru. Sídlí v Balzers, Lichtenštejnské knížectví.

 4. UAB IPS BALTICS WIND SERVICE

  Litva

  Společnost UAB IPS BALTICS WIND SERVICE, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech payroll processing, Human resources management, a maritime services. Sídlí v Klaipeda, Litva.

 5. EASTVANTAGE

  Filipíny

  Společnost EASTVANTAGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Sídlí v Metro Manila, Filipíny.

 1. VIDURTA

  Francie

  Společnost VIDURTA, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Pracovníci - informatika - výběr a nábor, Informatické služby, Webový rozvoj, indian, Pracovníci - informatika - výběr a nábor, Informatické služby, a Webový rozvoj. Sídlí v Paris, Francie.

 2. EASTVANTAGE

  Belgie

  Společnost EASTVANTAGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Sídlí v Brussels, Belgie.

 1. SIMEX AS

  Norsko

  Společnost SIMEX AS, je Výrobce, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vzduchu - zařízení, Průmyslové chlazení - zařízení, boilers, Pipelines, oil and gas - installations, Úprava vzduchu - zařízení, a Průmyslové chlazení - zařízení. Sídlí v Stavanger, Norsko.

 2. APS S.P.A.

  Itálie

  Společnost APS S.P.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Inženýring - dodavatelé - průmysl, Inženýring - dodavatelé - průmysl, a systems and equipment for oil refineries. Sídlí v Roma, Itálie.

 3. 1VU

  Tunisko

  Společnost 1VU, je Poskytovatel služeb, která působí v Informatika - software sektoru. Působí rovněž v sektorech Služby na moři, offshore platforms and installations, a Služby na moři. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 4. NORSEA GROUP DENMARK

  Dánsko

  Společnost NORSEA GROUP DENMARK, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Sídlí v Esbjerg, Dánsko.

 5. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Belgie

  Společnost SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, je Výrobce, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, Plovoucí vrtné plošiny, a offshore works. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 6. PROSPEZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PROSPEZIONI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Montalto Uffugo, Itálie.

 7. PROSPECTACY LIMITED

  Kypr

  Společnost PROSPECTACY LIMITED, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech international tax planning. Sídlí v Nicosia, Kypr.

 8. PERGEMINE S.P.A.

  Itálie

  Společnost PERGEMINE S.P.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Služby na moři, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Služby na moři, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Parma, Itálie.

 1. SQUARTZ TECHNOLOGIES

  Brazílie

  Společnost SQUARTZ TECHNOLOGIES, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech software, a information systems. Sídlí v CURITIBA, Brazílie.

 2. MEA GLOBAL SERVICES

  Tunisko

  Společnost MEA GLOBAL SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 3. CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL

  Nizozemsko

  Společnost CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Sídlí v Utrecht, Nizozemsko.

 4. GOLD IT INTERACTIVE

  Spojené státy americké

  Společnost GOLD IT INTERACTIVE, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Sídlí v Princeton, Spojené státy americké.

 5. AVENTA GROUP

  Francie

  Společnost AVENTA GROUP, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Sídlí v Paris, Francie.

 6. AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C.

  Itálie

  Společnost AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C., je Poskytovatel služeb, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Sant'andrea Frius, Itálie.

 7. SAM SOLUTIONS GMBH

  Německo

  Společnost SAM SOLUTIONS GMBH, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Computer security consulting service. Sídlí v Gilching, Německo.

 8. CARUSO MARIO

  Itálie

 9. VINCIGUERRA SRLS

  Itálie

 10. GEOTER S.R.L.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma