• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • smetana kyselá

Výsledky hledání pro

Smetana kyselá - Dovoz vývoz

 1. UELZENA INGREDIENTS BY UELZENA EG

  Německo

  Verified by europages badge

  As a milk specialist, Uelzena eG produces and markets a wide range of milk-based ingredients such as butter, butterfat, skim milk powder and sweetened condensed milk in its "Uelzena Ingredients" business unit. The Ingredients business unit, which spans several locations, includes three production sites and two distribution sites, as well as a joint venture with the Uelzena Group, a dairy cooperative based in northern Germany. Customers include well-known branded companies and industrial manufacturers of baked goods, confectionery, ice cream, delicatessen, desserts and other food products throughout Europe but also beyond. Assortment: - German brand butter - Butter with vanillin or carotene - Recombined butter - Touring butter - Pure butterfat - Butterfat with vanillin or carotene - customized milk fat mixes - Milk fat fractions - skimmed milk powder - buttermilk powder - sweetened condensed milk (also in BIO quality) - caramelized sweetened condensed milk - delicatessen cream - customized dairy products/compounds Our second core competence is spray drying. On behalf of our customers, we dry products from a wide variety of product groups, such as natural colors, yeast extracts, tea extracts, protein hydrolysates, flavors, vitamins or minerals. Our customers come from the food and ingredients industry. We are certified according to: ISO 9001, FSSC 22000, IFS , ISO 50001, Kosher, Halal, Organic.

 2. FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL

  Itálie

  Společnost FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL, je Výrobce, která působí v Smetana kyselá sektoru. Působí rovněž v sektorech buffalo-milk mozzarellas, dairy products, buffalo ricotta, a smoked ricotta cheese. Sídlí v Perito, Itálie.

 3. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Itálie

  Společnost LATTERIA SOCIALE NUOVA, je Výrobce, která působí v Smetana kyselá sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléko, Mléko čerstvé, Mléčné výrobky, Sýry, Mléko, Mléko čerstvé, Mléčné výrobky, a Sýry. Sídlí v Bibbiano, Itálie.

 4. JLC SA

  Moldavsko

  Společnost JLC SA, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Smetana kyselá, ice cream, a cheeses. Sídlí v Chisinau, Moldavsko.

 5. GESUND ABNEHMEN

  Německo

  Společnost GESUND ABNEHMEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Smetana kyselá sektoru. Působí rovněž v sektorech Fast-food outlet equipment, fast food, a Health Functional Food. Sídlí v Reckendorf, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., je Velkoprodejce, která působí v Smetana kyselá sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléko sušené pro kojence, Mléčné výrobky, Sýry, Mléko sušené pro kojence, Mléčné výrobky, a Sýry. Sídlí v Wien, Rakousko.

 2. LA CONCORDE

  Belgie

  Společnost LA CONCORDE, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Smetana kyselá, a fresh cream. Sídlí v Merchtem, Belgie.

 3. BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL

  Itálie

  Společnost BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL, je Výrobce, která působí v Smetana kyselá sektoru. Působí rovněž v sektorech butter, a concentrated butter for industry. Sídlí v Santeramo In Colle, Itálie.

 4. KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H.

  Rakousko

  Společnost KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H., je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Mléčné výrobky, Ryby, Smetana kyselá, Mléčné výrobky, a Ryby. Sídlí v Eisenstadt, Rakousko.

 5. APIS AGRO J.D.O.O

  Chorvatsko

  Společnost APIS AGRO J.D.O.O, je Velkoprodejce, která působí v Med sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, propolis, a Smetana kyselá. Sídlí v Virovitica, Chorvatsko.

 1. LATTERIA SOCIALE MANTOVA

  Itálie

  Společnost LATTERIA SOCIALE MANTOVA, je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Porto Mantovano, Itálie.

 2. CASEIFICIO PUGLIESE S.R.L.

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO PUGLIESE S.R.L., je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Brescia, Itálie.

 1. CASEIFICIO GENNARI SERGIO & FIGLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO GENNARI SERGIO & FIGLI S.R.L., je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Collecchio, Itálie.

 2. PEZZETTA S.R.L.

  Itálie

  Společnost PEZZETTA S.R.L., je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Fagagna, Itálie.

 3. CASEIFICIO GROSSETO

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO GROSSETO, je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Grosseto, Itálie.

 4. CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO MONTASIO

  Itálie

  Společnost CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO MONTASIO, je Poskytovatel služeb, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Codroipo, Itálie.

 5. CASEIFICIO FRATELLI CASTELLAN

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO FRATELLI CASTELLAN, je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Ponte Di Piave, Itálie.

 6. CASEIF.SOC.LA CAPPELLETTA DI SAN POSSIDONIO SOC.COOP.VA AGR.

  Itálie

  Společnost CASEIF.SOC.LA CAPPELLETTA DI SAN POSSIDONIO SOC.COOP.VA AGR., je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v San Possidonio, Itálie.

 7. TERRA MIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost TERRA MIA S.R.L., je Výrobce, která působí v Smetana kyselá sektoru. Působí rovněž v sektorech Sýry, Mléčné výrobky, Sýry, a Mléčné výrobky. Sídlí v Roma, Itálie.

 8. CASEIFICIO DISMANO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO DISMANO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Montese, Itálie.

 1. F.LLI REVELLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost F.LLI REVELLI S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Cologno Monzese, Itálie.

 2. CASEIFICIO

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO, je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Matera, Itálie.

 3. CASEIFICIO SOCIALE CASTELLAZZO

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO SOCIALE CASTELLAZZO, je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Campagnola Emilia, Itálie.

 4. CASEIFICIO MONTOSO

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO MONTOSO, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Bagnolo Piemonte, Itálie.

 5. CASEIFICIO MALDERA DI MALDERA GIUSEPPE & C. S.A.S.

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO MALDERA DI MALDERA GIUSEPPE & C. S.A.S., která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Corato, Itálie.

 6. LATTERIA SOCIALE SAN GIROLAMO SOC. COOP.VA AGRICOLA

  Itálie

  Společnost LATTERIA SOCIALE SAN GIROLAMO SOC. COOP.VA AGRICOLA, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Guastalla, Itálie.

 7. CASEIFICIO COMPRENSORIALE CERCEN

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO COMPRENSORIALE CERCEN, je Maloprodejce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Terzolas, Itálie.

 8. I BUONATAVOLA SINI S.R.L.

  Itálie

  Společnost I BUONATAVOLA SINI S.R.L., je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Nepi, Itálie.

 9. CASEIFICIO PALENI S.R.L.

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO PALENI S.R.L., je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Casazza, Itálie.

 10. FROMAGERIE HAUT VAL D'AYAS COOP.

  Itálie

  Společnost FROMAGERIE HAUT VAL D'AYAS COOP., je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Sýry, Smetana kyselá, a Sýry. Sídlí v Brusson, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro