• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • sněhové pluhy

Výsledky hledání pro

Sněhové pluhy - Dovoz vývoz

 1. FIEDLER MASCHINENBAU- UND TECHNIKVERTRIEB GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  FIEDLER Maschinenbau und Technikvertrieb GmbH offers you a complete range of attachments and bodies for public transport vehicles and tractors in the municipal, environmental and winter road maintenance sectors. Made in GERMANY – from development, testing and production through to attachment, set-up and shipping, our employees ensure fully satisfied customers.

 2. WESTA STAHLBEARBEITUNG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Production of snow blowers, worldwide sales, production of flame-cut parts and welded constructions, regional sales up to 100 km. Our sturdily built snow blowers satisfy the highest requirements and withstand the highest loads – WESTA snow blowers are used in extreme conditions in the high mountains to open passes and by municipalities to clear airports, as well as by a large number of private users. Our philosophy is based on constant further development of the products and the closest possible proximity to users. Thanks to the flexible implementation of customer-specific requirements through cutting-edge computer-aided construction and modern manufacturing on CNC-controlled systems, ultra-efficient products are created offering optimum customer benefit.

 3. GARNERO - SOLUZIONI PER LA VIABILITA' INVERNALE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GARNERO - SOLUZIONI PER LA VIABILITA' INVERNALE, je Poskytovatel služeb, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Působí rovněž v sektorech snowploughs and snow removal equipment, Design and manufacture of snow clearing equipment, snowplough shovels, Self-loading spreader, Mounted spreader, a V-blades. Sídlí v Borgo San Dalmazzo, Itálie.

 4. INDUSTRIEBEDARF PAULUS INH. CHRISTOPH PAULUS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost INDUSTRIEBEDARF PAULUS INH. CHRISTOPH PAULUS, je Distributor, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Sídlí v Hermeskeil, Německo.

 5. ZAUGG AG EGGIWIL

  Švýcarsko

  Společnost ZAUGG AG EGGIWIL, je Výrobce, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Působí rovněž v sektorech welding. Sídlí v Eggiwil, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GORYNYCH LLC

  Německo

  Společnost GORYNYCH LLC, je Výrobce, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Sídlí v Teltow, Německo.

 2. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Německo

  Společnost KÄRCHER MUNICIPAL GMBH, je Výrobce, která působí v Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Traktory a přívěsy zemědělské, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Kamiony, těžká nákladní vozidla, dodávky a užitková vozidla, Sněhové pluhy, Traktory a přívěsy zemědělské, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Kamiony, těžká nákladní vozidla, dodávky a užitková vozidla, a Sněhové pluhy. Sídlí v Reutlingen, Německo.

 3. EUROPE SERVICE

  Francie

  Společnost EUROPE SERVICE, je Výrobce, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Působí rovněž v sektorech chassis-mounted street sweepers, floor cleaner, a lawn mowers. Sídlí v Aurillac, Francie.

 4. RIKO RIBNICA D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost RIKO RIBNICA D.O.O., je Výrobce, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zametací stroje, průmyslové, a Zametací stroje, průmyslové. Sídlí v Ribnica, Slovinsko.

 5. DORELECTROMAH LTD

  Bělorusko

  Společnost DORELECTROMAH LTD, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výstavbu silnic a dálnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Bagry, Sněhové pluhy, utility vehicles, Bagry, excavators, a Sněhové pluhy. Sídlí v Smolevichi, Bělorusko.

 1. ZAKŁAD METALOWY STALEX S.C.

  Polsko

  Společnost ZAKŁAD METALOWY STALEX S.C., je Multi-Category, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhové pluhy, metal articles and products, a Sněhové pluhy. Sídlí v Wadowice Górne, Polsko.

 2. KLG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KLG GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Traktory a přívěsy zemědělské, Traktory pro vinice, Stroje na čištění veřejných komunikací, Sněhové pluhy, Traktory a přívěsy zemědělské, Traktory pro vinice, Stroje na čištění veřejných komunikací, a Sněhové pluhy. Sídlí v Stein, Německo.

 1. KARCHER CENTER KERPOL

  Polsko

  Společnost KARCHER CENTER KERPOL, je Multi-Category, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhové pluhy, household floor cleaner, Sněhové pluhy, hydrocyclones, a cold hydro cleaners. Sídlí v Szczecin, Polsko.

 2. SICOMÉTAL

  Francie

  Společnost SICOMÉTAL, je Výrobce, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové čištění - stroje, Sypače soli, Průmyslové čištění - stroje, a Sypače soli. Sídlí v Saint Claude, Francie.

 3. STRABO GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost STRABO GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Sídlí v Bonn, Německo.

 4. F.M. MASKINER APS

  Dánsko

  Společnost F.M. MASKINER APS, je Velkoprodejce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export obráběcích strojů, Sněhové pluhy, Import-export obráběcích strojů, a Sněhové pluhy. Sídlí v Gesten, Dánsko.

 5. PRINOTH S.P.A.

  Itálie

  Společnost PRINOTH S.P.A., je Výrobce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhová děla, Sněhové pluhy, Sněhová děla, a Sněhové pluhy. Sídlí v VIPITENO, Itálie.

 6. AGROMETALL, S. R.O.

  Česká republika

  Společnost AGROMETALL, S. R.O., je Multi-Category, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozíky motorové manipulační, Sněhové pluhy, Vozíky motorové manipulační, a Sněhové pluhy. Sídlí v Hermanuv Mestec, Česká republika.

 7. REDEN HERMANN S.R.L.

  Itálie

  Společnost REDEN HERMANN S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhová děla, Sněhové pluhy, Sněhová děla, a Sněhové pluhy. Sídlí v Campo Tures, Itálie.

 8. TELLEFSDAL AS

  Norsko

  Společnost TELLEFSDAL AS, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhové řetězy, vozidla, Sněhové pluhy, Kola speciální, Sněhové řetězy, vozidla, Sněhové pluhy, a Kola speciální. Sídlí v Sundebru, Norsko.

 1. MV TECHNIKS.R.O.

  Česká republika

  Společnost MV TECHNIKS.R.O., je Multi-Category, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozíky motorové manipulační, Sněhové pluhy, Vozíky motorové manipulační, a Sněhové pluhy. Sídlí v Chotebor, Česká republika.

 2. MTD MOTORGERÄTE GMBH

  Německo

  Společnost MTD MOTORGERÄTE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhové pluhy, Půjčovny průmyslového vybavení, Sněhové pluhy, a Půjčovny průmyslového vybavení. Sídlí v Eislingen, Německo.

 3. SCHMIDT HOLLAND B.V.

  Nizozemsko

  Společnost SCHMIDT HOLLAND B.V., je Výrobce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhové pluhy, a Sněhové pluhy. Sídlí v Holten, Nizozemsko.

 4. FRESIA S.P.A.

  Itálie

  Společnost FRESIA S.P.A., je Výrobce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhová děla, Sněhové pluhy, Sněhová děla, a Sněhové pluhy. Sídlí v Torino, Itálie.

 5. EISBÄR SCHNEEBESEITIGUNGS-GMBH

  Německo

  Společnost EISBÄR SCHNEEBESEITIGUNGS-GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhové pluhy, a Sněhové pluhy. Sídlí v Berlin, Německo.

 6. WINTERDIENST BEST

  Německo

  Společnost WINTERDIENST BEST, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Působí rovněž v sektorech snowploughs and snow removal equipment. Sídlí v Berlin, Německo.

 7. PELTI- JA METALLITYOT OM. VELJ. PASTUHOV

  Finsko

  Společnost PELTI- JA METALLITYOT OM. VELJ. PASTUHOV, je Výrobce, která působí v Kartáče a štětce sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel konstrukční, Sněhové pluhy, Ocel konstrukční, a Sněhové pluhy. Sídlí v Vaasa, Finsko.

 8. FRANKFURTER HEINZELMÄNNCHEN GEBÄUDE- UND BÜROSERVICE GMBH

  Německo

  Společnost FRANKFURTER HEINZELMÄNNCHEN GEBÄUDE- UND BÜROSERVICE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhové pluhy, a Sněhové pluhy. Sídlí v Frankfurt, Německo.

 9. SGOMBERO TUTTO

  Itálie

  Společnost SGOMBERO TUTTO, je Poskytovatel služeb, která působí v Sněhové pluhy sektoru. Působí rovněž v sektorech clearing offices, warehouses and stores, a services for clearing premises. Sídlí v Bernareggio, Itálie.

 10. HYDRAC PUHRINGER GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Rakousko

  Společnost HYDRAC PUHRINGER GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT, je Výrobce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhové pluhy, a Sněhové pluhy. Sídlí v Neuzeug, Rakousko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma