• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • spalování odpadů - zařízení

Výsledky hledání pro

Spalování odpadů - zařízení - Dovoz vývoz

 1. INCINER8 LIMITED

  Spojené království

  Společnost INCINER8 LIMITED, je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hospodaření s průmyslovými odpady, Hospodaření s průmyslovými odpady, a waste incinerator design. Sídlí v Southport, Spojené království.

 2. EUROPEM

  Belgie

  Společnost EUROPEM, je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech incinerators and combustion plants with energy recovery, a incinerators. Sídlí v Lier, Belgie.

 3. INCIPROM LLC

  Rusko

  Společnost INCIPROM LLC, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace nemocničního odpadu, Spalování odpadů - zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Hospodaření s průmyslovými odpady, Recyklace nemocničního odpadu, Spalování odpadů - zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Hospodaření s průmyslovými odpady. Sídlí v Krasnodar, Rusko.

 4. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumunsko

  Společnost FLEXTIM INDUSTRY SRL, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zootechnická zařízení, Spalování odpadů - zařízení, Zootechnická zařízení, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 5. CREANERGY

  Belgie

  Společnost CREANERGY, je Poskytovatel služeb, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalování odpadů - zařízení, Biogas cogeneration plant, cogeneration plant, biogas energy consultants, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Winksele, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ADDFIELD ENVIRONMENTAL SYSTEMS

  Spojené království

  Společnost ADDFIELD ENVIRONMENTAL SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech incinerators. Sídlí v Cannock, Spojené království.

 2. ECOLOGIA INFORMATICA SRL

  Itálie

  Společnost ECOLOGIA INFORMATICA SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech waste incineration for energy, ecological ovens, purification, ecology and waste disposal plants and equipment, a waste management. Sídlí v Treviglio, Itálie.

 3. ENVIRON ENGINEERING GMBH

  Rakousko

  Společnost ENVIRON ENGINEERING GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech gas oil burner maintenance. Sídlí v Engelmannsbrunn, Rakousko.

 4. SOC D'EXPLOITATION THERMIQUE DU MIRAI

  Francie

  Společnost SOC D'EXPLOITATION THERMIQUE DU MIRAI, je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Sídlí v Toulouse, Francie.

 5. KAPA ENGINEERING

  Itálie

  Společnost KAPA ENGINEERING, je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Sídlí v Mercallo, Itálie.

 1. SANTES INCINERATOR

  Turecko

  Společnost SANTES INCINERATOR, je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech waste incineration for energy, a waste incineration plants and equipment. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. ECOTHERM SRL

  Itálie

  Společnost ECOTHERM SRL, je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech fume scrubbers. Sídlí v Scandicci, Itálie.

 1. OPSIS MRZ KOMPOST SISTEMLERI

  Turecko

  Společnost OPSIS MRZ KOMPOST SISTEMLERI, je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech sludge composting plants, a vertical packing machines. Sídlí v Antalya, Turecko.

 2. FOR.TEC. FORNITURE TECNOLOGICHE S.R.L.

  Itálie

  Společnost FOR.TEC. FORNITURE TECNOLOGICHE S.R.L., je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Sídlí v Francolise, Itálie.

 3. VANHEEDE ALTERNATIVE FUELS

  Belgie

  Společnost VANHEEDE ALTERNATIVE FUELS, je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Sídlí v Mouscron-dottignies, Belgie.

 4. EXTINTORES GIRALDA

  Španělsko

  Společnost EXTINTORES GIRALDA, je Distributor, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech office fire extinguishers. Sídlí v Sevilla, Španělsko.

 5. DUMAG GES.M.B.H.

  Rakousko

  Společnost DUMAG GES.M.B.H., je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalování odpadů - zařízení, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Gumpoldskirchen, Rakousko.

 6. THE WASTEPACK GROUP LIMITED

  Spojené království

  Společnost THE WASTEPACK GROUP LIMITED, je Velkoprodejce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalování odpadů - zařízení, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Harlow, Spojené království.

 7. STAVIMEX SLOVAKIA, A.S.

  Slovensko

  Společnost STAVIMEX SLOVAKIA, A.S., je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalování odpadů - zařízení, Měření a regulace průtoku a proudu - přístroje a nástroje, Spalování odpadů - zařízení, a Měření a regulace průtoku a proudu - přístroje a nástroje. Sídlí v Bratislava-Ruzinov, Slovensko.

 8. BUITEX RECYCLAGE

  Francie

  Společnost BUITEX RECYCLAGE, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalování odpadů - zařízení, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Cours La Ville, Francie.

 1. KOTLOENERGO M.Y.V.

  Ukrajina

  Společnost KOTLOENERGO M.Y.V., je Výrobce, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech waste incineration plants and equipment, a steam boilers. Sídlí v Tatiev, Ukrajina.

 2. ARN B.V.

  Nizozemsko

  Společnost ARN B.V., je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalování odpadů - zařízení, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Weurt, Nizozemsko.

 3. FOR.TEC. SRL

  Itálie

  Společnost FOR.TEC. SRL, která působí v Spalování odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalovny, a Spalovny. Sídlí v Francolise (Ce), Itálie.

 4. SLUDGEBUSTERS LTD

  Spojené království

  Společnost SLUDGEBUSTERS LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalování odpadů - zařízení, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Southampton, Spojené království.

 5. WVT WIRTSCHAFTLICHE VERBRENNUNGS-TECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost WVT WIRTSCHAFTLICHE VERBRENNUNGS-TECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalování odpadů - zařízení, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Overath, Německo.

 6. NORDHORDLAND OG GULEN INTERKOMMUNALE RENOVASJONS

  Norsko

  Společnost NORDHORDLAND OG GULEN INTERKOMMUNALE RENOVASJONS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Spalování odpadů - zařízení, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Vagseidet, Norsko.

 7. MHB MÜLLHEIZKRAFTWERK BETRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

 8. VEOLIA ES CLEANAWAY HOLDINGS LIMITED

  Spojené království

 9. MHB HAMM BETRIEBSFÜHRUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

 10. ERDWICH ZERKLEINERUNGS-SYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Crushers, shredders and individual recycling systems – that is the world of ERDWICH. We are a highly specialized engineering and production firm in the field of recycling and shredder technology. Our core areas of competence are crushing machines, complete systems and comprehensive services. Whether for industry or energy supply companies – if you need crushing and recycling services, ERDWICH is your contact partner. Our single-, dual- and triple-shaft shredders and complete solutions ensure efficient material disintegration – as individual crushing machines or integrated in complete shredders and recycling systems. In the field of LCD monitor recycling, ERDWICH is also setting new standards and provides support by means of two different processes for health-friendly processing of LCD monitors up to 55". ERDWICH shredders impress with their reliability and durability.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Spalování odpadů - zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 284 Podniky