• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • spojovací materiál- kovové železářské zboží

Výsledky hledání pro

Spojovací materiál- kovové železářské zboží - Dovoz vývoz

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turecko

  Verified by europages badge

  Established in 1995, KALELILER FASTENERS is a leading steel fastener manufacturer based in Ankara, Turkey. We provide high-quality products and becoming the preferred global supplier of fasteners. With a 14, 000 m2 production facility, including a 10, 000 m2 covered area in Ankara/Saray, we blend our rich heritage with a customer-centric approach. At KALELILER FASTENERS, customer satisfaction is paramount. We excel in bolt, stud bolt, anchor bolt, and nut production using hot forging and cold forming methods. Our expertise extends to diverse steel raw materials, offering electro-galvanized and hot-dip galvanized coatings. We also specialize in geomet and Zn-Nickel coating applications, focusing on large-scale bolts and special fasteners through hot forging. We cater to various industries, such as energy, construction, industrial parts, steel construction, airport construction, refineries, and the machine industry. Our advanced machinery and equipment enable us to produce superior-quality custom-made parts efficiently. Our capabilities encompass automatic cutting, hot forging, cold forming, machining, thread rolling, heat treatment, coating, and quality control. Under the KLR marking, we provide bolts and screws from M 12 to M 80 in diameter, threaded rods and studs from M 8 to M 220 mm, and nuts from M 20 to M 80 in length. We also offer anchorage bolts, U-Bolts, and J-Bolts, and maintain an extensive stock of various fasteners. Contact us for more !

 2. MICRON AMERICA

  Turecko

  Verified by europages badge

  MICRON AMERICA, company located in Izmir, Turkey, is a supplier of brass-metal-plastic grommets, curtain grommets, snaps, covered buttons, jean buttons, rivets and attaching machines since 1995. Our high quality manufacturing standards and dedication to superior customer service have made us a leading provider of plastic grommets, metal grommets, snap clips, buttons, covered buttons, jean buttons, jean rivets, grommet machines, button cover machines and dies to the garment, automotive and many other industries. Micron America is renowned for its total commitment to providing superior quality products, service and price. Our main goal is total customer satisfaction. Our strength is our ability to respond quickly and efficiently to our customer's needs. We make it easy for all our customers, to choose the right product adapted to their needs. Our highly trained staff can help you choose the correct fastener and/or machine to complete your job. We carry millions of fasteners in stock for fast, immediate delivery. We pride ourselves on our courteous, well-trained staff and fast shipping of stock items. Our experience gives us the ability to provide you with consistent quality, timely service and competitive pricing. We serve the entire world ensuring a fast, safe and efficient profession. We access the quality of life for the entire world. We maintain a strong, successful organization, focused on customer satisfaction. Don't hesitate to contact us for more information !

 3. WUS WILHELM UNGEHEUER SÖHNE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  We are a traditional manufacturer, certified according to ISO-9001, with state-of-the-art production technology as well as innovative products. Our three core areas of roofing products, fixing systems and stamped parts form the solid basis for our global success. Innovation, creativity and quality are the distinguishing features of WUS products. Our roof safety hooks, metal roofing tiles, gutter brackets, downspout clamps, special solutions, snow guard systems, pipe clamps/brackets, sprinkler clamps, mounting/fitting brackets and profiles and the matching accessories are known all over the world. In the field of stamped/bent parts, we develop and manufacture new and demand-oriented products together with our customers. Our in-house departments, development, construction, tool making and production, work hand in hand. Just as our roof and plumbing products do, so too do our stamped/bent parts leave our premises with the appropriate surface finishing.

 4. HONSEL-GROUP

  Německo

  Verified by europages badge

  We are the go-to specialists when it comes to fastening technology – offering 90 years of experience in developing, producing and distributing premium connecting elements and machining solutions, combined with an exceptional supply capability and fast, comprehensive service you can count on. Industry We offer specialist solutions from custom connectors to fully automated, process-monitored machining. Specialist retail We are a flexible partner for retailers and manufacturers in every sector. Automotive Our experience in the complex support and supply of almost all relevant car manufacturers and their suppliers stretches back decades and counts among our core areas of expertise. Tools + machining We are proud to provide perfect machining for every connector and every application. We develop and produce hand-operated tools such as cordless riveters as well as automation and component solutions or process monitoring systems. Everything from a single source. Everything from HONSEL.

 5. HEINRICH KIPP WERK

  Německo

  Verified by europages badge

  HEINRICH KIPP WERK je výrobcem pro oblast upínací techniky, normovaných prvků a ovládacích dílů. Vyrábíme v lokaci Německo s velkým strojovým parkem. Díky velké výrobní hloubce lze realizovat stadnardní prvky, konstrukční skupiny, jakož i speciální řešení. Náš výrobní program zahrnuje 65.000 dílů, které jsou díky logistickému centru rychle k dispozici. Společnost KIPP vyvíjí produkty přímo na místě a několikrát je kontroluje v oddělení zajištění kvality. Všechny fungují spolehlivě, mají dlouhou životnost a jsou dlouhodobě k dostání. V našem centru se při vývoji nových produktů koncentruje pozornost jak na ergonomii, tak i na stabilitu. V našem katalogu KIPP naleznete jen výrobky, o kterých jsme 100% přesvědčeni. Toto vše zaručuje tradiční, vlastníkem řízený podnik.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Čína

  Verified by europages badge

  Společnost SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD., je Multi-Category, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Soustružení ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Spojovací materiál, kovové železářské zboží, Upevňovací kolíky, Soustružení ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, a precision cnc machining. Sídlí v Suzhou, Čína.

 2. IGEL GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost IGEL GMBH, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Sídlí v Ratingen, Německo.

 3. THENAR SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost THENAR SRL, je Výrobce, která působí v Řetězy - plastové materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Spojovací materiál, kovové železářské zboží, indexed handle, knobs, plastic knobs, Spojovací materiál, kovové železářské zboží, clamp levers, fastening articles, handles, a pressure foot. Sídlí v Correggio, Itálie.

 4. KREUTZ & MOCK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KREUTZ & MOCK GMBH, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Sídlí v Neuendorf, Německo.

 5. KEBA FASTENINGS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KEBA FASTENINGS, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Výroba šroubů a matic, Screws for plastics, plastic screws, Závitování ocele a kovů, Thread forming screws, cold formed parts, hot formed parts, a fastening parts. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 1. METAL LINDOVSKÝ - ŠIROKÝ VÝBĚR KOTEVNÍ TECHNIKY

  Česká republika

  Činnost naší firmy je založena na prodeji spojovací a kotevní techniky. Disponujeme širokou nabídkou šroubů, vrutů či matek. Náš sortiment zahrnuje ocelové, jednokonusové i plášťově kotvy.

 2. AKROS - BEZPEČNOSTNÍ ŠROUBY A VRUTY

  Česká republika

  Jsme dodavatelem nerezového spojovacího materiálu. Nabízíme široký sortiment šroubů, matek, vrutů a dalších nerezových výrobků. Součástí naší nabídky jsou rovněž bezpečnostní šrouby a vruty.

 1. CLABOTS TOOLS

  Belgie

  Společnost CLABOTS TOOLS, je Velkoprodejce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Stavební kování, screws, Building chemicals, Barvy a laky, a Stavební kování. Sídlí v Court-Saint-Etienne, Belgie.

 2. INSERCO

  Francie

  Společnost INSERCO, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastics manufacturing. Sídlí v Saint Barthélemy D'anjou, Francie.

 3. KIPP POLSKA SP. Z O.O

  Polsko

  Společnost KIPP POLSKA SP. Z O.O, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňování - prostředky, Zámky, závory a klíče, Metry, měřítka, míry, pásma a pravítka, Měření - přístroje a pomůcky, Upevňování - prostředky, Zámky, závory a klíče, Metry, měřítka, míry, pásma a pravítka, a Měření - přístroje a pomůcky. Sídlí v Wroclaw, Polsko.

 4. SYSKOMP GMBH - EMICO

  Německo

  Společnost SYSKOMP GMBH - EMICO, je Multi-Category, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Těsnění, Gumová těsnění, Fixing material, Těsnění, Gumová těsnění, a stamping parts. Sídlí v Amberg, Německo.

 5. MERCANTA HUNGÁRIA KERESKEDELMI KFT.

  Maďarsko

  Společnost MERCANTA HUNGÁRIA KERESKEDELMI KFT., je Velkoprodejce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Sídlí v Gönyű / Győr, Maďarsko.

 6. LA FRAPPE ARDENNAISE SAS

  Francie

  Společnost LA FRAPPE ARDENNAISE SAS, je Výrobce, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Spojovací materiál, kovové železářské zboží, full rivets, tactile studs, metal split pins, a Spojovací materiál, kovové železářské zboží. Sídlí v Bazeilles, Francie.

 7. NAREX ZDICE, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost NAREX ZDICE, S.R.O., je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Sídlí v Zdice, Česká republika.

 8. CHINA ANCHOR BOLT FACTORY

  Čína

  Společnost CHINA ANCHOR BOLT FACTORY, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Sídlí v Ningbo, Čína.

 1. MIKALOR HOSE CLAMPS, S.A.

  Španělsko

  Společnost MIKALOR HOSE CLAMPS, S.A., je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Fixační podložky, metal clamps, springs, Fixační podložky, a flanges. Sídlí v Sabadell, Španělsko.

 2. SEIMATEC

  Německo

  Společnost SEIMATEC, je Maloprodejce, která působí v Matice sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby, Spojovací materiál, kovové železářské zboží, anchor bolts, Stainless steels, Šrouby, a Spojovací materiál, kovové železářské zboží. Sídlí v Höchstadt, Německo.

 3. EVER FASTENINGS LTD

  Turecko

  Společnost EVER FASTENINGS LTD, je Distributor, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech metal fasteners, customised special screws and bolts, a screws. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. RIVIT FASTENES & TOOLS

  Itálie

  Společnost RIVIT FASTENES & TOOLS, je Distributor, která působí v Nýty sektoru. Působí rovněž v sektorech Spojovací materiál, kovové železářské zboží, beading machines, rivet strips, Spojovací materiál, kovové železářské zboží, a full rivets. Sídlí v Ozzano Dell'emilia, Itálie.

 5. PENNINGA TECHNISCH HANDELSBEDRIJF B.V.

  Nizozemsko

  Společnost PENNINGA TECHNISCH HANDELSBEDRIJF B.V., je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech tightening tools. Sídlí v Zoetermeer, Nizozemsko.

 6. KENLON INDUSTRIAL CO.,LTD

  Tchaj-wan

  Společnost KENLON INDUSTRIAL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Sídlí v Xiushui, Tchaj-wan.

 7. NES INDUSTRIAL SUPPLIES AND FASTENERS

  Spojené království

  Společnost NES INDUSTRIAL SUPPLIES AND FASTENERS, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Výroba šroubů a matic, abrasives, a stainless steel fixing items. Sídlí v Stoke-On-Trent, Spojené království.

 8. ALLFIX ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost ALLFIX ITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Sídlí v Ragusa, Itálie.

 9. ENIGMA TOGGLE CLAMPS

  Turecko

  Společnost ENIGMA TOGGLE CLAMPS, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Spojení pneumatická, Spojení pneumatická, clamping systems, a toggle fasteners. Sídlí v Bursa, Turecko.

 10. WILHELM MODERSOHN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WILHELM MODERSOHN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Sídlí v Spenge, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma