• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stavba lodí

Výsledky hledání pro

Stavba lodí - Dovoz vývoz

 1. FORKLIFT ENERGIE

  Francie

  Verified by europages badge

  FORKLIFT ENERGIE has been the on-board and stationary energy supply specialist to industry since 2016. The company is based in the Morbihan (56), Brittany and works all over France. FORKLIFT ENERGIE stands out from the competition through the quality of its work, its performance, thrust, skill, service and the thoroughness of its team. Our experience and expertise acquired over the years have made us a go-to company of choice. FORKLIFT ENERGIE specializes in the mechanical handling sector for: - Import, - Recommendation and distribution, - Sales and rentals, - Assembly and regeneration, - Commissioning and trouble-shooting. The company was formed to help industrialists in the logistics, automotive, aeronautics and naval sectors to design, switch or modernise their lead-battery driven equipment by adopting lithium technology. The company provides its expertise in the field of direct current and its mobility applications to Logistics, Industrial and Marine businesses. Feel free to contact us for more information!

 2. ODISSEIA TEORICA LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost ODISSEIA TEORICA LDA, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavba lodí, Lodě námořní - stavba, Ocelové konstrukce, naval shipyards, ship repairs, ship carpentry, factory ships, Repairs and maintenance, ship, a naval construction / shipbuilding. Sídlí v Setubal, Portugalsko.

 3. FIBRAMAR

  Portugalsko

  Společnost FIBRAMAR, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech boats, a fishing boats. Sídlí v Atouguia Da Baleia, Portugalsko.

 4. ASTILLEROS CARDAMA

  Španělsko

  Společnost ASTILLEROS CARDAMA, je Poskytovatel služeb, která působí v Loděnice - stavba sektoru. Působí rovněž v sektorech Loděnice - oprava a údržba, Stavba lodí, Lodě námořní - oprava a údržba, shipyards, Loděnice - oprava a údržba, Stavba lodí, a Lodě námořní - oprava a údržba. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 5. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  Španělsko

  Společnost CARPINTERIA NAVAL NIETO SL, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Loděnice - stavba, ship maintenance, ship carpentry, Loděnice - stavba, a shipyards. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FAUSTINO CARCELLER SL

  Španělsko

  Společnost FAUSTINO CARCELLER SL, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Havarijní komisaři, maritime assessments, a Havarijní komisaři. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 2. AMERALYS

  Francie

  Společnost AMERALYS, je Poskytovatel služeb, která působí v Inženýring - konstrukční kanceláře - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavba lodí, Stavba lodí, furniture for yachts, architectural studies for sea, river and lake works, a interior architecture studies. Sídlí v Saint-Herblain, Francie.

 3. GRANI LTD

  Ukrajina

  Společnost GRANI LTD, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - stavba, a Lodě námořní - stavba. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 4. S. GIORGIO DEL PORTO SPA

  Itálie

  Společnost S. GIORGIO DEL PORTO SPA, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodní strojírenství, naval shipyards, electric motor repair, Lodní strojírenství, a technical assistance. Sídlí v Genova, Itálie.

 5. SRA VOLVO PENTA

  Francie

  Společnost SRA VOLVO PENTA, je Distributor, která působí v Stavba lodí sektoru. Sídlí v Nantes, Francie.

 1. STRATO COMPO

  Francie

  Společnost STRATO COMPO, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech composite aeronautical parts, composite part bespoke moulding, a Composite parts for the construction industry. Sídlí v Grayan-Et-L'hopital, Francie.

 2. FOUNTAINE PAJOT S.A.

  Francie

  Společnost FOUNTAINE PAJOT S.A., je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - stavba, Lodě výletní, Lodě námořní - stavba, Lodě výletní, catamarans, a naval engineering. Sídlí v Aigrefeuille-D'aunis, Francie.

 1. EUROSHIP SERVICE

  Lotyšsko

  Společnost EUROSHIP SERVICE, je Subdodavatel, která působí v Lodě námořní - oprava a údržba sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavba lodí, Sváření ocele a kovů - práce, Stavba lodí, naval construction / shipbuilding, a Sváření ocele a kovů - práce. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

 2. CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX

  Francie

  Společnost CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Sídlí v Bordeaux Cedex, Francie.

 3. MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES

  Francie

  Společnost MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - oprava a údržba, Lodě námořní - oprava a údržba, a Mould design and manufacturing. Sídlí v Saint Cyprien, Francie.

 4. TH COMPANY

  Španělsko

  Společnost TH COMPANY, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Sídlí v Mungia, Španělsko.

 5. JACHTWERF VENNEKENS

  Belgie

  Společnost JACHTWERF VENNEKENS, je Výrobce, která působí v Lodě výletní - díly, motory a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavba lodí, Lodě výletní, Stavba lodí, Lodě výletní, ship maintenance, a furniture for yachts. Sídlí v Boom, Belgie.

 6. JETTER

  Rusko

  Společnost JETTER, je Výrobce, která působí v Terénní vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Čluny motorové rychlé, Stavba lodí, Lodě námořní - stavba, Nábytek pro obytná auta, Čluny motorové rychlé, Stavba lodí, Lodě námořní - stavba, a Nábytek pro obytná auta. Sídlí v Moscow, Rusko.

 7. FRANCISCO CARDAMA S.A.

  Španělsko

  Společnost FRANCISCO CARDAMA S.A., je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech ship repairs, laminated glass, a ship and boathouse. Sídlí v Vigo, Španělsko.

 8. CONDEK BVBA

  Belgie

  Společnost CONDEK BVBA, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce elektrikářské, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Civil engineering, Práce elektrikářské, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, a passenger transport by sea. Sídlí v Brugge, Belgie.

 1. MOTEC

  Belgie

  Společnost MOTEC, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - stavba, Námořní experti, Lodní projektanti, Lodě námořní - stavba, Námořní experti, Lodní projektanti, a water purification and treatment consulting. Sídlí v Kontich, Belgie.

 2. DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH

  Německo

  Společnost DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavba lodí sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 3. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A., je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - oprava a údržba, Loděnice - oprava a údržba, Lodě námořní - oprava a údržba, a Loděnice - oprava a údržba. Sídlí v Aveiro, Portugalsko.

 4. OCEA

  Francie

  Společnost OCEA, je Výrobce, která působí v Lodě námořní - přístroje a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavba lodí, Stavba lodí, a ship design. Sídlí v Les Sables D Olonne, Francie.

 5. ALU ACIER SERVICE MARINE

  Francie

  Společnost ALU ACIER SERVICE MARINE, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Sídlí v Longueville, Francie.

 6. FAHRGASTSCHIFF-VERMITTLUNG WERNER HÖNER

  Německo

  Společnost FAHRGASTSCHIFF-VERMITTLUNG WERNER HÖNER, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě výletní, Zásobování lodí, Námořní společnosti - linkové, Námořní společnosti - nájemci lodí, Lodě výletní, Zásobování lodí, Námořní společnosti - linkové, a Námořní společnosti - nájemci lodí. Sídlí v Heiligenhafen, Německo.

 7. UNINAUTIC

  Švýcarsko

  Společnost UNINAUTIC, je Velkoprodejce, která působí v Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Automobily, Kamiony, těžká nákladní vozidla, dodávky a užitková vozidla, Stavba lodí, Lodě námořní - oprava a údržba, Automobily, Kamiony, těžká nákladní vozidla, dodávky a užitková vozidla, Stavba lodí, a Lodě námořní - oprava a údržba. Sídlí v Neuchâtel, Švýcarsko.

 8. TEMA MARINE-SERVICE S. OBERHEIM

  Německo

  Společnost TEMA MARINE-SERVICE S. OBERHEIM, je Distributor, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - stavba, Lodě námořní - přístroje a vybavení, Lodě výletní, Čluny motorové, Lodě námořní - stavba, Lodě námořní - přístroje a vybavení, Lodě výletní, a Čluny motorové. Sídlí v Recklinghausen, Německo.

 9. GABO MARTI GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GABO MARTI GMBH, je Distributor, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě výletní, Čluny motorové, Lodě výletní - díly, motory a vybavení, Motory pro výletní lodě, Lodě výletní, Čluny motorové, Lodě výletní - díly, motory a vybavení, a Motory pro výletní lodě. Sídlí v Neuenkirch, Švýcarsko.

 10. YACHTWERFT-MEYER GMBH

  Německo

  Společnost YACHTWERFT-MEYER GMBH, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - stavba, Lodě námořní - oprava a údržba, Lodě výletní, Lodě výletní - díly, motory a vybavení, Lodě námořní - stavba, Lodě námořní - oprava a údržba, Lodě výletní, a Lodě výletní - díly, motory a vybavení. Sídlí v Bremen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Stavba lodí - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 010 Podniky