• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stavební kování

Výsledky hledání pro

Stavební kování - Dovoz vývoz

 1. VELOXBLOC FASCETTE STRINGITUBO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Veloxbloc is a company that is specialised in producing various types of hose clamps. The company is based in Milan and produces a wide range of items such as clamps with worms, with a hexagonal head and perforated band or full band. It also produces continuous band clamps with buckle fasteners and continuous perforated band clamps. Furthermore this company from Milan also produces one or two ear crimp type hose clamps, metal ring clamps for heavy duty fastening, nylon cable ties and nylon connections. Veloxbloc can also provide a cabling service for electrical systems.

 2. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Čína

  Verified by europages badge

  JIT Homes Co. is comprehensively engaged in the R&D, manufacture and distribution of glass hardware. We focus on swing glass door hardware, frameless shower door hardware, point-fixed fittings, sliding door systems and structural glass hardware including patch fittings, glass door rails, glass wedge systems, floor springs, handles, shower hinges, glass clamps, knobs, towel bars, stay bars, screen seals, spigots, shower stabilizers, glazing channels, pivoting hardware, locks, door hinges, sliding door fittings, stacking door accessories, spider fittings... A customer-centric, integrity management as the starting point to improve the quality of the focal points, replying on science and technology, continuous innovation is the target of JIT Homes that has consistently adhered to.

 3. VIRGIS FILTER SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Virgis Filter is the leading manufacturer of air filters, cartridge filters and small capital goods approved of and used for the initial equipment of the major motor, compressor, generating set, automotive, sweeper manufacturing companies and in many other applications in the farming, property, mining and industrial sectors. With product innovation and checking always uppermost in our minds, we have invested heavily in this sector.

 4. CIVIC INDUSTRIE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CIVIC INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Rámy a rámečky, Podstavce tabulí, Železářské zboží průmyslové, wall door stops, doorstops, Rámy a rámečky, Floor door stops, Podstavce tabulí, a Production of moulding rails. Sídlí v L'haye Les Roses, Francie.

 5. MINSAVIT

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MINSAVIT, je Výrobce, která působí v Šrouby sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Úklidové firmy, Půjčovny automobilů, elektrické vybavení, Úklid - služby, screws, special screws, Stavební kování, a self-locking screws and nuts. Sídlí v Besana In Brianza, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KELLER & KALMBACH GMBH ZENTRALE

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KELLER & KALMBACH GMBH ZENTRALE, je Distributor, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Unterschleißheim, Německo.

 2. G-FITTINGS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost G-FITTINGS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Emmerich Am Rhein, Německo.

 3. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MORO & SPREAFICO S.R.L., je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářské zboží průmyslové, Stavební kování, zippers, steels and metals converted, Železářské zboží průmyslové, metal assembly work, customized hinges, bolts, a Stavební kování. Sídlí v Monte Marenzo, Itálie.

 4. PRÄMETA GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PRÄMETA GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Troisdorf, Německo.

 5. JUST HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost JUST HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.KG, je Velkoprodejce, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Müllheim (im Schwarzwald), Německo.

 1. PUNTOVITI SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PUNTOVITI SRL, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, a Stavební kování. Sídlí v Roma, Itálie.

 2. FAWO GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FAWO GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Nieder-Olm, Německo.

 1. GSG BAUBESCHLÄGE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GSG BAUBESCHLÄGE GMBH, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Elsterwerda, Německo.

 2. POLLMANN & SOHN GMBH & CO KG BAUBESCHLÄGE

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost POLLMANN & SOHN GMBH & CO KG BAUBESCHLÄGE, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Kierspe, Německo.

 3. FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA, je Velkoprodejce, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Seregno, Itálie.

 4. L.I.P.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost L.I.P., je Distributor, která působí v Motoreduktory sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, elektrické vybavení, Zemědělské stroje, epicyclic reduction gears, gearmotor distribution, racks, Stavební kování, metal gears, a microgears. Sídlí v Corsico, Itálie.

 5. FEM S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FEM S.R.L., je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Nářadí a železářské zboží, metal fastening pins, hinges for boat furnishings, hinges for furnishings, Stavební kování, special hinges made from drawings, Nářadí a železářské zboží, a metal hinges. Sídlí v Granarolo Dell'emilia, Itálie.

 6. CAMUT - RETTIFICATRICI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CAMUT - RETTIFICATRICI, je Poskytovatel služeb, která působí v Přečišťování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, elektrické vybavení, Zámky, Vozíky vysokozdvižné, Stavební kování, elektrické vybavení, Zámky, a Vozíky vysokozdvižné. Sídlí v Saluggia, Itálie.

 7. SICUREZZA & STILE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SICUREZZA & STILE, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Okna a dveře, Zámečnictví průmyslové a stavební, Stavební kování, Okna a dveře, a Zámečnictví průmyslové a stavební. Sídlí v Castelnuovo Di Porto, Itálie.

 8. SCHMIDT + MELDAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SCHMIDT + MELDAU GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Köln, Německo.

 1. DI.GI.MA.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DI.GI.MA., je Výrobce, která působí v Tuky pro potravinářské použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Mouky a krupice, Cukrářské výrobky, Stavební kování, Hotel, edible animal fats, production of fats and meat-based protein flours, zootechnical foods, Mouky a krupice, a food-grade flour. Sídlí v Villanterio, Itálie.

 2. OMAT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost OMAT, je Distributor, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, a Stavební kování. Sídlí v Pantin, Francie.

 3. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Česká republika

  vyrábíme stavební kování a nábytkové kování a to zejména nábytkové úchytky, háčky, okenní kliky, okenní zarážky, okrasné návleky na okenní panty, stavěče oken, okenní rozvory, okenní kliky na euro kování, historické kování

 4. MAGAZZINI MANZANESI SRL

  Itálie

  Společnost MAGAZZINI MANZANESI SRL, je Velkoprodejce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Stoly a židle, tools, Metallic timers, Stoly a židle, a technical fastenings. Sídlí v Manzano, Itálie.

 5. FONDERIE ROGER

  Francie

  Společnost FONDERIE ROGER, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech lead shielding, zamak injection, a die-casting foundries. Sídlí v Egreville, Francie.

 6. BUILDDIS

  Lucembursko

  Společnost BUILDDIS, je Distributor, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Nátěry - tmely a těsnicí materiály, Glass balustrade, Nátěry - tmely a těsnicí materiály, lock cylinders, a keys for locks. Sídlí v Walferdange, Lucembursko.

 7. HOJU-BESCHLAG GMBH

  Německo

  Společnost HOJU-BESCHLAG GMBH, je Výrobce, která působí v Nábytkové kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, stainless steel cut plates, a Stavební kování. Sídlí v Bad Friedrichshall, Německo.

 8. SFDO

  Francie

  Společnost SFDO, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí a železářské zboží, Tape barrier post, protective goggles and visors, professional attire, a Nářadí a železářské zboží. Sídlí v Argenteuil, Francie.

 9. FRITZ DANNERT GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FRITZ DANNERT GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Sváření ocele a kovů - práce, CNC punched parts, Precision stamping parts, door checks, a Sváření ocele a kovů - práce. Sídlí v Gevelsberg, Německo.

 10. EPRO HARDWARE GMBH

  Německo

  Společnost EPRO HARDWARE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavební kování sektoru. Sídlí v Siegen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Stavební kování - Dovoz vývoz

Počet výsledků

12 940 Podniky