• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stavební materiály inertní

Výsledky hledání pro

Stavební materiály inertní - Dovoz vývoz

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost KAYADERELI CONSTRUCTION, je Výrobce, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Stavební materiály inertní, Potrubí dálkové, Průmyslové potrubí, Plynovody a ropovody - zařízení, Přísady do cementů a malt, Ovoce sušené, fresh fruit, a fresh vegetables. Sídlí v Adana, Turecko.

 2. CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA, je Maloprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiál, a Stavební materiál. Sídlí v Alfonsine, Itálie.

 3. GRIMBERG GMBH

  Německo

  Společnost GRIMBERG GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Sídlí v Zeven, Německo.

 4. RES FRATELLI SOLDI

  Itálie

  Společnost RES FRATELLI SOLDI, která působí v Sanitární armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály inertní, bathroom fixtures, wall coverings, Stavební materiály inertní, a building materials and products. Sídlí v San Vincenzo, Itálie.

 5. SABBIE SATAF S.R.L.

  Itálie

  Společnost SABBIE SATAF S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech sand, sand, gravel and crushed stone for road paving, gravel, a stone. Sídlí v Pavia, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CULTURA

  Lucembursko

  Společnost CULTURA, je Distributor, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Gypsum. Sídlí v Luxembourg, Lucembursko.

 2. M.E.C. DI SENSINI S.R.L.

  Itálie

  Společnost M.E.C. DI SENSINI S.R.L., je Maloprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech building materials and products, a cement. Sídlí v Narni, Itálie.

 3. SOBEN INTERNATIONAL (EUROPE) LTD

  Spojené království

  Společnost SOBEN INTERNATIONAL (EUROPE) LTD, je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Sídlí v Ballynahinch, Spojené království.

 4. BOUWSPECIALITEITEN VAN PETEGHEM

  Belgie

  Společnost BOUWSPECIALITEITEN VAN PETEGHEM, je Velkoprodejce, která působí v Stavební stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály inertní, Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, construction materials, Stavební materiály inertní, a Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Lokeren, Belgie.

 5. GRUPO OXIREIN

  Španělsko

  Společnost GRUPO OXIREIN, je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Sídlí v Sevilla, Španělsko.

 1. HOLZSCHEUNE GMBH

  Německo

  Společnost HOLZSCHEUNE GMBH, je Distributor, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Řezivo a zpracované dříví, Desky dřevěné, Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví, Stavební kování, Řezivo a zpracované dříví, Desky dřevěné, a Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví. Sídlí v Dülmen, Německo.

 2. SILK PLASTER DEUTSCHLAND

  Německo

  Společnost SILK PLASTER DEUTSCHLAND, je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 1. VATAN CABLE COMPANY

  Turecko

  Společnost VATAN CABLE COMPANY, je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech harbour survey. Sídlí v Corlu / Tekirdag, Turecko.

 2. SAP CERAMICHE

  Itálie

  Společnost SAP CERAMICHE, je Maloprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech ceramic, a thermohydraulics. Sídlí v Colleferro, Itálie.

 3. GRAPHENE UKR

  Ukrajina

  Společnost GRAPHENE UKR, je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Aktivní elektronické součástky, Aktivní elektronické součástky, cleaning nano products, a electrical conductors. Sídlí v Bucha, Ukrajina.

 4. ACCESSBAT

  Francie

  Společnost ACCESSBAT, je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Lifting gear. Sídlí v Wasquehal, Francie.

 5. POMA S.R.L.

  Itálie

  Společnost POMA S.R.L., je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech excavation work. Sídlí v Marzabotto, Itálie.

 6. CONSTRUCTION INFORMATION SERVICES (CIS)

  Irsko

  Společnost CONSTRUCTION INFORMATION SERVICES (CIS), je Poskytovatel služeb, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchodní informace, Průmyslové stavebnictví, Business Intelligence, Obchodní informace, commercial research and information, Průmyslové stavebnictví, a Business Intelligence. Sídlí v Dublin, Irsko.

 7. DPM GMBH ISO-STROH

  Rakousko

  Společnost DPM GMBH ISO-STROH, je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Sídlí v Kasten, Rakousko.

 8. CRUSHING AND SCREENING LTD

  Spojené království

  Společnost CRUSHING AND SCREENING LTD, je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech crushing stone, a grading plants for quarry aggregates. Sídlí v York, North Yorkshire. Uk, Spojené království.

 1. LLC ULTRA-TRADE

  Ukrajina

  Společnost LLC ULTRA-TRADE, je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Cement a přísady, ash treatment, cement for building, Cement a přísady, a Metals. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 2. LEVITA LEHM - EGGINGER NATURBAUSTOFFE GMBH

  Německo

  Společnost LEVITA LEHM - EGGINGER NATURBAUSTOFFE GMBH, je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Sídlí v Malching, Německo.

 3. ADDARIO CAMILLO GROUP S.R.L.

  Itálie

  Společnost ADDARIO CAMILLO GROUP S.R.L., je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech supplies of aggregates, road haulage of inert substances, white stone, a Roughcast stone. Sídlí v Lettomanoppello, Itálie.

 4. BATIDAL

  Belgie

  Společnost BATIDAL, je Výrobce, která působí v Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály inertní, Beton připravený k použití, Mramor a přírodní kámen, Stavební materiály inertní, Beton připravený k použití, tiling, a Mramor a přírodní kámen. Sídlí v Battice, Belgie.

 5. BIGMAT LEPOT

  Belgie

  Společnost BIGMAT LEPOT, je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Střechy - práce, Stavební kování, insulation, Střechy - práce, joinery articles, a Stavební kování. Sídlí v Bassenge, Belgie.

 6. BIGMAT

  Belgie

  Společnost BIGMAT, je Velkoprodejce, která působí v Dlažby a obklady - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály inertní, Systémy - zařízení a systémy, Přípravky k ošetřování dřeva, Stavební materiály inertní, Systémy - zařízení a systémy, natural stone, a Přípravky k ošetřování dřeva. Sídlí v Marche-En-Famenne, Belgie.

 7. EUROCALCIO, SA

  Portugalsko

  Společnost EUROCALCIO, SA, je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Malty pro stavebnictví, Calcium carbonate, asphalt, a Malty pro stavebnictví. Sídlí v Vale De Ourem, Portugalsko.

 8. VANDENBROECK

  Belgie

  Společnost VANDENBROECK, je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Střešní materiály, Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví, Řezivo a zpracované dříví, wholesale of building materials, Střešní materiály, Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví, a Řezivo a zpracované dříví. Sídlí v Lier, Belgie.

 9. AVON MATERIAL SUPPLIES

  Spojené království

  Společnost AVON MATERIAL SUPPLIES, je Výrobce, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Sídlí v Wimborne, Spojené království.

 10. SUELOTHERM DÄMMTECHNIK INH. SÜLEYMAN KAMBAK

  Německo

  Společnost SUELOTHERM DÄMMTECHNIK INH. SÜLEYMAN KAMBAK, je Distributor, která působí v Stavební materiály inertní sektoru. Působí rovněž v sektorech Syrové dřevo, Řezivo a zpracované dříví, Zvuková izolace - materiály, Izolace tepelná - materiály, Syrové dřevo, Řezivo a zpracované dříví, Zvuková izolace - materiály, a Izolace tepelná - materiály. Sídlí v Leverkusen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Stavební materiály inertní - Dovoz vývoz

Počet výsledků

8 500 Podniky