• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroje a zařízení pro kosmetický průmysl

Výsledky hledání pro

Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl - Dovoz vývoz

 1. POMPES JAPY

  Francie

  Verified by europages badge

  Pompes JAPY has been manufacturing semi-rotary hand pumps for transferring diesel, oil, solvents and water since 1850, putting its expertise and know-how at your service to define your liquid transfers need including in explosive environments (ATEX directive). Pompes JAPY proposes a comprehensive range of pumps and accessories to find the most effective solution to your liquid transfer problem, be they corrosive, viscous or inflammable liquids: Pneumatic pumps - electric pumps - hydraulic pumps - pumps for AD Blue- lift pumps - motor pumps - suction kits -filtration - hoses - ATEX meters - hose reels - control boxes - delivery guns - dispensing guns - jerry cans - couplings, and so on. Sectors: Energy - Maritime - Agrifood - Chemicals - Marine. Pompes JAPY also proposes sets equipped with electric and hand pumps to meet priming and safety requirements. Pompes JAPY stand for: QUALITY - EFFICIENCY - DURABILITY

 2. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malajsie

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD, established in Malaysia in 2002, offers premium Pharma & Cosmetic Filling systems. With AIoT technology, we provide One-stop filling solutions for Aseptic and Non-Aseptic lines. Our pioneering Malaysia Pharma Powder & Liquid Filling Machine adheres to Pharma Engineering GAMP5 and CFR21Part11, showcasing remarkable quality. Products Application: Aseptic Powder Filling Line Oral Powder Filling Line Ophthalmic Aseptic Filling Line Vial Aseptic Liquid Filling Line Aseptic Nested Filling Line Laboratory Liquid Filling and Stoppering Machine Oral Liquid Filling Line Cosmetic Liquid Filling Line From powders to liquids, laboratory to production, standalone units to integrated lines, our tech supports Industry 4.0, AIoT, IPC Rejections, Real Time Monitoring OEE Dashboard, and FDA 21 Part 11 compliance. Prestigious Awards: CE Marked, ISO9001, ISO14001, Malaysian Brand Award, Malaysia Good Design Mark, SOBA Platinum Innovation Awards, Golden Eagle Awards, underpin quality and innovation. Serving global MNC pharma firms and Malaysia's Top Pharma Players, our credibility shines. Our robust support network ensures maintenance at clients' sites. Committed to excellence, Sales Agents amplify our service. Here’s why we stand out: Innovative Solutions: We're streamlining Pharma Packaging processes with cutting-edge technology. Global Presence: We're serving businesses around the world. Efficiency: We're speeding up your production line like never before.

 3. LABO'T COSMETIQUES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LABO'T COSMETIQUES, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Kosmetika, Návrhy obalů, Výrobky - líčení, Kosmetika, Návrhy obalů, a Výrobky - líčení. Sídlí v Vaud'herland, Francie.

 4. SIMONI SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SIMONI SRL, je Výrobce, která působí v Kovové kartáče sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, Sklizeň - stroje a zařízení, Kartáče a štětce, abrasive brushes, brushing machines, metal brushes, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, packing machines, a custom brushes. Sídlí v Zola Predosa, Itálie.

 5. SAREM COSMETICS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SAREM COSMETICS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. NIODE S.R.O.

  Česká republika

  Výrobce kosmetického a medicínského prístroje QANTERO Mezinárodni certifikovaný kosmetický a medicínský prístroj. Je urcen pro wellness studia, kosmetické salony, rehabilitacní centra, kliniky, maserská studia a provozy které se venují péci o celé telo vcetne obliceje. Dosahuje výborných výsledku pri redukci celulitidy, zeštíhlení problematických cástí tela, lécení zavodnených nohou, zpevnení pokožky. Prístroj má také vysokou úcinnost pri ošetrení obliceje. Vyznacuje se extrémní životností se zárukou 7 let (u vnitrozemních státu), rychlou návratností porizovacích nákladu, bezporuchovostí, nízkými provozními náklady. SPOLECNOST NIODE, HLEDA DISTRIBUTORY - PRODEJCE V CELE EU, PRIPADNE MIMO EU.

 2. EKATO SYSTEMS GMBH

  Německo

  Společnost EKATO SYSTEMS GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech vaccum mixer, mixers, mixers for the chemical industry, a industrial mixers. Sídlí v Schopfheim, Německo.

 3. K-FORM MEDICAL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost K-FORM MEDICAL GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Aschaffenburg, Německo.

 4. DMC SRLS

  Itálie

  Společnost DMC SRLS, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech cosmetic fillers, tube filling machines for packaging, a industrial mixers. Sídlí v Corbola, Itálie.

 5. DEZINTEGRATOR CO

  Bulharsko

  Společnost DEZINTEGRATOR CO, je Výrobce, která působí v Emulgace a spojování surovin - stroje pro potravinářský průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, a equipment for the pharmaceutical industry. Sídlí v Stara Zagora, Bulharsko.

 1. REMU S.R.L.

  Itálie

  Společnost REMU S.R.L., je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, Stroje a zařízení pro farmaceutický průmysl, Petrochemie - stroje a zařízení, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, a Stroje a zařízení pro farmaceutický průmysl. Sídlí v Manoppello, Itálie.

 2. ARSANMAK MAKINA

  Turecko

  Společnost ARSANMAK MAKINA, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, agri-food product machinery, fillers for detergents, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, a packaging machines for chemical products. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. COLORDISPLAY, S.L.

  Španělsko

  Společnost COLORDISPLAY, S.L., je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Castellbisbal, Španělsko.

 2. JAPPO PRAXISEINRICHTUNGEN SIEGFRIED WÖLFLE E.K.

  Německo

  Společnost JAPPO PRAXISEINRICHTUNGEN SIEGFRIED WÖLFLE E.K., je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Zell, Německo.

 3. BIOTIPO BRAZIL COSMETICS

  Brazílie

  Společnost BIOTIPO BRAZIL COSMETICS, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Belo Horizonte, Brazílie.

 4. CORTEX TECHNOLOGY APS

  Dánsko

  Společnost CORTEX TECHNOLOGY APS, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Hadsund, Dánsko.

 5. BNK MACHINE

  Turecko

  Společnost BNK MACHINE, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech oil presses, extractors for the cosmetic industry, a presses for processing vegetable food oils. Sídlí v Elmadag, Turecko.

 6. BIOLAVANDA SRL

  Rumunsko

  Společnost BIOLAVANDA SRL, je Výrobce, která působí v BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, Esenciální a pryskyřičné oleje, Výrobky péče o tělo, Extrakty pro výrobu farmaceutických produktů, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, Esenciální a pryskyřičné oleje, Výrobky péče o tělo, a Extrakty pro výrobu farmaceutických produktů. Sídlí v Delureni, Rumunsko.

 7. TREEMAK MAKINE SANAYI

  Turecko

  Společnost TREEMAK MAKINE SANAYI, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 8. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  Itálie

  Společnost MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE, je Maloprodejce, která působí v Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, used industrial centrifuges, cream and whey separators for the dairy industry, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, a Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl. Sídlí v Traversetolo, Itálie.

 1. DECA ENGINEERING

  Itálie

  Společnost DECA ENGINEERING, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Vaiano Cremasco, Itálie.

 2. LUMENIS - AESTHETIC LASER

  Spojené království

  Společnost LUMENIS - AESTHETIC LASER, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Elstree Borehamwood, Spojené království.

 3. ENVASES COSMÉTICA

  Španělsko

  Společnost ENVASES COSMÉTICA, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech glass items for cosmetics and perfumes. Sídlí v Atarfe, Granada, Španělsko.

 4. IMPAC ENGINEERING LTD.

  Izrael

  Společnost IMPAC ENGINEERING LTD., je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl. Sídlí v Or-Akiva, Izrael.

 5. COMAQUISA

  Španělsko

  Společnost COMAQUISA, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech labellers for self-adhesive labels, cellophane wrapper, a planetary mixers. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 6. GRAN VELADA

  Španělsko

  Společnost GRAN VELADA, je Velkoprodejce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Magallon, Španělsko.

 7. DIBI SRL

  Itálie

  Společnost DIBI SRL, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Osnago, Itálie.

 8. HET VEER

  Belgie

  Společnost HET VEER, je Multi-Category, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, coating, a concrete products. Sídlí v Gent, Belgie.

 9. RVB CONCEPT

  Francie

  Společnost RVB CONCEPT, je Distributor, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial nails, a hair accessories. Sídlí v Neuilly Sur Marne, Francie.

 10. COSMOPROVIDER - UNIPESSOAL, LDA.

  Portugalsko

  Společnost COSMOPROVIDER - UNIPESSOAL, LDA., je Velkoprodejce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Sídlí v Amadora, Portugalsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl - Dovoz vývoz

Počet výsledků

12 161 Podniky