• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroje a zarizeni pro parfumerii

Výsledky hledání pro

Stroje a zarizeni pro parfumerii - Dovoz vývoz

 1. VCBS SP. Z O.O.

  Polsko

  Verified by europages badge
 2. ELU- ELEKTROTECHNISCHE LUFT- UND KLIMAGERÄTE- VERTRIEBS-GMBH.

  Německo

  Společnost ELU- ELEKTROTECHNISCHE LUFT- UND KLIMAGERÄTE- VERTRIEBS-GMBH., je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro parfumerii, a Stroje a zařízení pro parfumerii. Sídlí v Leinfelden-Echterdingen, Německo.

 3. ISABELLA MILKOVA LE PARFUM LTD

  Bulharsko

  Společnost ISABELLA MILKOVA LE PARFUM LTD, je Výrobce, která působí v Parfémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Parfémy a kosmetické výrobky, Eau de parfum, Esence a vůně pro parfumerii, Stroje a zařízení pro parfumerii, Parfémy a kosmetické výrobky, Eau de parfum, Esence a vůně pro parfumerii, a Stroje a zařízení pro parfumerii. Sídlí v Haskovo, Bulharsko.

 4. TOURNAIRE SA

  Francie

  Společnost TOURNAIRE SA, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro parfumerii, Láhve a kelímky, plastové, aluminium packaging for aromatic raw materials and perfumery, Stroje a zařízení pro parfumerii, Láhve a kelímky, plastové, a molecular distillation units. Sídlí v Grasse Cedex, Francie.

 5. DOSAGE TECHNOLOGIES SARL

  Švýcarsko

  Společnost DOSAGE TECHNOLOGIES SARL, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro parfumerii sektoru. Působí rovněž v sektorech Dávkování - stroje a zařízení, a Dávkování - stroje a zařízení. Sídlí v Satigny, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CONTEXA SA

  Švýcarsko

  Společnost CONTEXA SA, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro parfumerii, a Stroje a zařízení pro parfumerii. Sídlí v Geneve, Švýcarsko.

 2. INVERA S.R.O. - ZAŘÍZENÍ PRO VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

  Česká republika

  Naše firma zajišťuje výrobu, dodávky a servis strojních zařízení pro vstřikování plastů. Součástí našeho výrobního programu jsou také vertikální hydraulické lisy a hydraulické agregáty.

 3. RUDOLF GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost RUDOLF GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Esence a vůně pro parfumerii, Prací prostředky a mýdla, komerční, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Barvy a laky, Esence a vůně pro parfumerii, Prací prostředky a mýdla, komerční, a Stroje a zařízení pro chemický průmysl. Sídlí v Geretsried, Německo.

 4. DR. GRANDEL GMBH

  Německo

  Společnost DR. GRANDEL GMBH, která působí v Esence a vůně pro parfumerii sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva přírodní, Zařízení pro krmení zvířat, Potravinové výtažky, Mlynářství - stroje a zařízení, Hnojiva přírodní, Zařízení pro krmení zvířat, Potravinové výtažky, a Mlynářství - stroje a zařízení. Sídlí v Augsburg, Německo.

 5. BEAUTY COM GMBH

  Německo

  Společnost BEAUTY COM GMBH, je Výrobce, která působí v Sáčkování - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Esence a vůně pro parfumerii, Pleťové krémy, Kosmetické výrobky, Biokosmetika, Esence a vůně pro parfumerii, Pleťové krémy, Kosmetické výrobky, a Biokosmetika. Sídlí v Riemerling, Německo.

 1. EMIL KIESSLING GMBH

  Německo

 2. CZEWO FULL FILLING SERVICE GMBH

  Německo

  Společnost CZEWO FULL FILLING SERVICE GMBH, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Esence a vůně pro parfumerii, Kosmetika, Esence a vůně pro parfumerii, a Kosmetika. Sídlí v Neutraubling, Německo.