• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroje na čištění veřejných komunikací

Výsledky hledání pro

Stroje na čištění veřejných komunikací - Dovoz vývoz

 1. FIEDLER MASCHINENBAU UND TECHNIKVERTRIEB GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  FIEDLER Maschinenbau und Technikvertrieb GmbH offers you a complete range of attachments and bodies for public transport vehicles and tractors in the municipal, environmental and winter road maintenance sectors. Made in GERMANY – from development, testing and production through to attachment, set-up and shipping, our employees ensure fully satisfied customers.

 2. KOMMUNALTECHNIK, INSTANDSETZUNG UND FERTIGUNGS-GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KOMMUNALTECHNIK, INSTANDSETZUNG UND FERTIGUNGS-GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Niedergörsdorf, Německo.

 3. ADLER ARBEITSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ADLER ARBEITSMASCHINEN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Nordwalde, Německo.

 4. ROMOLD GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ROMOLD GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Surheim, Německo.

 5. STANGL REINIGUNGSTECHNIK

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost STANGL REINIGUNGSTECHNIK, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Strasswalchen, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SICAS EUROCLEAN S.R.L.

  Itálie

  Společnost SICAS EUROCLEAN S.R.L., je Výrobce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Působí rovněž v sektorech support and scheduled maintenance service. Sídlí v Rozzano, Itálie.

 2. HEINRICH FEHR GMBH

  Německo

  Společnost HEINRICH FEHR GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Trendelburg, Německo.

 3. MFH MASCHINEN-, FERTIGUNGS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost MFH MASCHINEN-, FERTIGUNGS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH, je Distributor, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Nordhausen, Německo.

 4. ALFRED KÄRCHER VERTRIEBS-GMBH

  Německo

  Společnost ALFRED KÄRCHER VERTRIEBS-GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Winnenden, Německo.

 5. SUBTECH GMBH

  Německo

  Společnost SUBTECH GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Goch, Německo.

 1. SCHNEEPFLUGLEISTE24.DE

  Německo

  Společnost SCHNEEPFLUGLEISTE24.DE, je Výrobce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Wenden, Německo.

 2. BIEFFE FARINELLI

  Itálie

  Společnost BIEFFE FARINELLI, je Maloprodejce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Působí rovněž v sektorech cleaning machinery accessories, steam machines, a steam generation iron. Sídlí v Pesaro, Itálie.

 1. ERDEMLI MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost ERDEMLI MAKINA SAN. VE TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Çorum, Turecko.

 2. FLORIAN BERGER GMBH

  Rakousko

  Společnost FLORIAN BERGER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - zařízení a vybavení, Stroje na čištění veřejných komunikací, Vozíky motorové manipulační, Vozidla pro hromadnou dopravu, Zemědělství - zařízení a vybavení, Stroje na čištění veřejných komunikací, Vozíky motorové manipulační, a Vozidla pro hromadnou dopravu. Sídlí v Schlatt, Rakousko.

 3. CLEAN-CENTER

  Lucembursko

  Společnost CLEAN-CENTER, je Velkoprodejce, která působí v Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové čištění - stroje, Stroje na čištění veřejných komunikací, Vysokotlaké čištění, Průmyslové čištění - stroje, Stroje na čištění veřejných komunikací, Vysokotlaké čištění, a detergents. Sídlí v Ehlerange, Lucembursko.

 4. TECARRAL CARRETILLAS, S.L.

  Španělsko

  Společnost TECARRAL CARRETILLAS, S.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Působí rovněž v sektorech dry ice, industrial machinery and equipment leasing, cleaning machine rental with operator, a dust extraction and vapour absorption systems. Sídlí v Meco, Španělsko.

 5. SAMEG KARCHER ALGERIE

  Alžírsko

  Společnost SAMEG KARCHER ALGERIE, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Sídlí v Alger, Alžírsko.

 6. COV

  Belgie

  Společnost COV, je Výrobce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Působí rovněž v sektorech Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení, Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení, highway maintenance, a snowplough shovels. Sídlí v Erpe-Mere, Belgie.

 7. KLG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KLG GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Traktory a přívěsy zemědělské, Traktory pro vinice, Stroje na čištění veřejných komunikací, Sněhové pluhy, Traktory a přívěsy zemědělské, Traktory pro vinice, Stroje na čištění veřejných komunikací, a Sněhové pluhy. Sídlí v Stein, Německo.

 8. KEMPISCH VEEGBEDRIJF

  Belgie

  Společnost KEMPISCH VEEGBEDRIJF, je Poskytovatel služeb, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na čištění veřejných komunikací, Stroje na čištění veřejných komunikací, street sweeping, a residential cleaning services. Sídlí v Wuustwezel, Belgie.

 1. EXCLUSIVAS ARCAN S.L.

  Španělsko

  Společnost EXCLUSIVAS ARCAN S.L., která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Úklid, průmyslový, Úklid a údržba - potřeby, Průmyslové čištění - stroje, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Úklid, průmyslový, Úklid a údržba - potřeby, a Průmyslové čištění - stroje. Sídlí v Las Palmas De Gran Canaria, Španělsko.

 2. BUCHER SCHÖRLING

  Německo

  Společnost BUCHER SCHÖRLING, je Výrobce, která působí v Zametací stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na čištění veřejných komunikací, sweepers, a Stroje na čištění veřejných komunikací. Sídlí v Hannover, Německo.

 3. TEKTEM EUROPE KFT.

  Maďarsko

  Společnost TEKTEM EUROPE KFT., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Stroje na čištění veřejných komunikací sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové čištění - stroje, Úklid, průmyslový, machines for industrial cleaning, carpet washing, Průmyslové čištění - stroje, a Úklid, průmyslový. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 4. SPEZIALFAHRZEUG - VERTRIEB PETER HEUNSCH GMBH

  Německo

  Společnost SPEZIALFAHRZEUG - VERTRIEB PETER HEUNSCH GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zemědělství - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na čištění veřejných komunikací, Vozidla pro hromadnou dopravu, Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby, Stroje na čištění veřejných komunikací, Vozidla pro hromadnou dopravu, a Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby. Sídlí v Erfurt, Německo.

 5. PARCS

  Rumunsko

  Společnost PARCS, je Výrobce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na čištění veřejných komunikací, a Stroje na čištění veřejných komunikací. Sídlí v Letcani, Rumunsko.

 6. HARALD DRUTZEL GMBH KOMMUNALTECHNIK

  Německo

  Společnost HARALD DRUTZEL GMBH KOMMUNALTECHNIK, je Velkoprodejce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na čištění veřejných komunikací, a Stroje na čištění veřejných komunikací. Sídlí v Obergünzburg, Německo.

 7. KOKS MILIEU- EN VOERTUIGTECHNIEK B.V.

  Nizozemsko

  Společnost KOKS MILIEU- EN VOERTUIGTECHNIEK B.V., je Výrobce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na čištění veřejných komunikací, a Stroje na čištění veřejných komunikací. Sídlí v Alkmaar, Nizozemsko.

 8. BOSCHUNG, MARCEL, AG

  Švýcarsko

  Společnost BOSCHUNG, MARCEL, AG, je Výrobce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na čištění veřejných komunikací, a Stroje na čištění veřejných komunikací. Sídlí v Matran, Švýcarsko.

 9. MUSAN MAKINA URETIM SAN. TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost MUSAN MAKINA URETIM SAN. TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na čištění veřejných komunikací, a Stroje na čištění veřejných komunikací. Sídlí v Ankara, Turecko.

 10. JULIUS TIELBÜRGER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost JULIUS TIELBÜRGER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Údržba silnic a dálnic, pláží a lyžařských tratí a svahů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na čištění veřejných komunikací, a Stroje na čištění veřejných komunikací. Sídlí v Stemwede, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro