• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství

Výsledky hledání pro

Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství - Dovoz vývoz

 1. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Od váhově přesného krájení až po precizní vkládání a balení uzenin, masa a sýrů: Weber Maschinenbau je jedním z předních poskytovatelů systémů pro krájení, jakož i automatizaci a balení čerstvých produktů. Hlavním cílem společnosti je usnadnit zákazníkům život pomocí na míru šitých individuálních řešení a umožnit jim optimální provoz strojů po celou dobu jejich životnosti. Weber Maschinenbau dnes zaměstnává cca 1.450 zaměstnanců na 22 místech v 18 zemích, kteří přispívají svým úsilím a snahou k úspěchu skupiny Weber. Společnost je i dnes rodinnou firmou, kterou řídí generální ředitel Tobias Weber, nejstarší syn zakladatele společnosti Günthera Webera.

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 3. URSCHEL DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost URSCHEL DEUTSCHLAND GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Sídlí v Ober-Mörlen, Německo.

 4. AG. WORK SOLUTION DI GALASSI CLAUDIO

  Itálie

  Společnost AG. WORK SOLUTION DI GALASSI CLAUDIO, je Velkoprodejce, která působí v Elektronické karty sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, a slicers with hand-wheel. Sídlí v Roma, Itálie.

 5. ALL FOOD MACHINES

  Belgie

  Společnost ALL FOOD MACHINES, je Velkoprodejce, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Sídlí v Nazareth, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CARNES MURCIA 1981

  Španělsko

  Společnost CARNES MURCIA 1981, je Distributor, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Sídlí v La Vall D'uixó, Španělsko.

 2. E.E.G. SLACHTHUIS MECHELEN

  Belgie

  Společnost E.E.G. SLACHTHUIS MECHELEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Působí rovněž v sektorech butcher's shop. Sídlí v Mechelen, Belgie.

 3. LA COUTELLERIE SUÉDOISE

  Belgie

  Společnost LA COUTELLERIE SUÉDOISE, je Maloprodejce, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, cleavers, butcher cleavers, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Gingelom, Belgie.

 4. POWINOX

  Turecko

  Společnost POWINOX, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 5. FABER SERVICE

  Itálie

  Společnost FABER SERVICE, je Maloprodejce, která působí v Váhy - přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, electronic scales for commerce, slicers, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, a after-sales service and repairs. Sídlí v Firenze, Itálie.

 1. ITALIAN SLICERS

  Itálie

  Společnost ITALIAN SLICERS, je Distributor, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Sídlí v Cura Carpignano, Itálie.

 2. CORTAFIAMBRES LONCHER

  Španělsko

  Společnost CORTAFIAMBRES LONCHER, je Distributor, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Působí rovněž v sektorech meat cutters. Sídlí v Sant Quirze Del Valles, Španělsko.

 1. MANCONI & C. S.R.L.

  Itálie

  Společnost MANCONI & C. S.R.L., je Výrobce, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Působí rovněž v sektorech electric ham slicers. Sídlí v Sumirago, Itálie.

 2. POLZOT GIUSEPPE

  Itálie

  Společnost POLZOT GIUSEPPE, je Velkoprodejce, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Belluno, Itálie.

 3. SALURE

  Nizozemsko

  Společnost SALURE, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Sídlí v Gouda, Nizozemsko.

 4. ROMANO MASSIMO

  Itálie

  Společnost ROMANO MASSIMO, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Působí rovněž v sektorech scales, a slicers. Sídlí v Brescia, Itálie.

 5. SIRMAN S.P.A.

  Itálie

  Společnost SIRMAN S.P.A., je Výrobce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Curtarolo, Itálie.

 6. VETTA MACCHI SRL

  Itálie

  Společnost VETTA MACCHI SRL, je Výrobce, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Působí rovněž v sektorech slicers. Sídlí v Oggiona Con Santo Stefano, Itálie.

 7. MEETING S.R.L.

  Itálie

  Společnost MEETING S.R.L., která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Pollenza, Itálie.

 8. DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE

  Itálie

  Společnost DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Verbania, Itálie.

 1. CAVAZZA CARLO

  Itálie

  Společnost CAVAZZA CARLO, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Sasso Marconi, Itálie.

 2. BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S.

  Itálie

  Společnost BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S., která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Casale Monferrato, Itálie.

 3. VE.BA. S.N.C.

  Itálie

  Společnost VE.BA. S.N.C., je Velkoprodejce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Torino, Itálie.

 4. A.C.R. S.R.L.

  Itálie

  Společnost A.C.R. S.R.L., která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Gallarate, Itálie.

 5. FUSI DI FUSI GABRIELE

  Itálie

  Společnost FUSI DI FUSI GABRIELE, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Lucca, Itálie.

 6. SAMMARTANO GIANLUCA

  Itálie

  Společnost SAMMARTANO GIANLUCA, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Milano, Itálie.

 7. MAVIC S.R.L.

  Itálie

  Společnost MAVIC S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Mlýnky a řezačky na maso, a Mlýnky na maso pro hromadné stravování. Sídlí v Oggiona Con Santo Stefano, Itálie.

 8. GEBR. GRAEF GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Německo

  Společnost GEBR. GRAEF GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Arnsberg, Německo.

 9. CAGNONI ENRICO S.R.L.

  Itálie

  Společnost CAGNONI ENRICO S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Gallarate, Itálie.

 10. BOTTARI DI SARTOR FRANCESCO

  Itálie

  Společnost BOTTARI DI SARTOR FRANCESCO, je Maloprodejce, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Oderzo, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma