• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroje na vinutí kotev

Výsledky hledání pro

Stroje na vinutí kotev - Dovoz vývoz

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Our range of machines includes, among others, toroidal winding machines and robots, stator winding machines and robots, combined wire winding and strip winding systems, taping machines and semi-robotic machines, wire brakes, mica-strip winding machines, taping machines for generator bars, hot strip and spiral winding machines, turret winding machines, layer winding machines and ring winding machines. The company's profile of services also includes the following: Reconditioning of used winding machines and systems to state-of-the-art condition in terms of both technology and control. Mechanical processing of all materials that are conventional in machine construction. Mechanical and electromechanical assembly of modules. PLC programming. The company offers extensive help and advice to customers to develop a solution for their winding tasks. Since the opening of the CWIEME in Berlin more than 20 years ago, F.U.R. has been present there and shows its latest generation of machines to the national and international public every year.

 2. ACME MECHATRONICS

  Spojené státy americké

  Společnost ACME MECHATRONICS, je Výrobce, která působí v Stroje na vinutí kotev sektoru. Sídlí v San Diego, Spojené státy americké.

 3. WINDING AND MORE SRL

  Itálie

  Společnost WINDING AND MORE SRL, je Výrobce, která působí v Stroje na vinutí kotev sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for the preparation of french fries. Sídlí v Chieve, Itálie.

 4. BORGONOVO S.R.L.

  Itálie

  Společnost BORGONOVO S.R.L., je Výrobce, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Arzignano, Itálie.

 5. ATAM S.P.A.

  Itálie

  Společnost ATAM S.P.A., je Výrobce, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Agrate Brianza, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C.

  Itálie

  Společnost AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C., je Poskytovatel služeb, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Arzignano, Itálie.

 2. FAI.S SRLS

  Itálie

  Společnost FAI.S SRLS, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Olbia, Itálie.

 3. MABE

  Itálie

  Společnost MABE, je Subdodavatel, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Ossana, Itálie.

 4. GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. )

  Itálie

  Společnost GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. ), je Poskytovatel služeb, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Arco, Itálie.

 5. MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L.

  Itálie

  Společnost MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Ferrandina, Itálie.

 1. ELAS S.R.L.

  Itálie

  Společnost ELAS S.R.L., je Výrobce, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Martinengo, Itálie.

 2. COILS S.R.L.

  Itálie

  Společnost COILS S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Leini, Itálie.

 1. ELETTROMECCANICA APRILIA

  Itálie

  Společnost ELETTROMECCANICA APRILIA, je Poskytovatel služeb, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Aprilia, Itálie.

 2. GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L., která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Pisa, Itálie.

 3. C.E.A.

  Itálie

  Společnost C.E.A., která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Carugate, Itálie.

 4. GROOTHANDEL DE LEEDE B.V.

  Nizozemsko

  Společnost GROOTHANDEL DE LEEDE B.V., je Výrobce, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na vinutí kotev, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Gouda, Nizozemsko.

 5. LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI

  Itálie

  Společnost LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Camerata Picena, Itálie.

 6. DONGWOO SG

  Jižní Korea

  Společnost DONGWOO SG, je Výrobce, která působí v Stroje na vinutí kotev sektoru. Sídlí v , BUSAN, KOREA, Jižní Korea.

 7. ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C., která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Bovisio Masciago, Itálie.

 8. TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO

  Itálie

  Společnost TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Salerno, Itálie.

 1. RICCI DOMENICO

  Itálie

  Společnost RICCI DOMENICO, je Poskytovatel služeb, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Livorno, Itálie.

 2. AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH

  Německo

  Společnost AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na vinutí kotev, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Bremen, Německo.

 3. ROMINSERV IAIFO ZALAU

  Rumunsko

  Společnost ROMINSERV IAIFO ZALAU, je Výrobce, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na vinutí kotev, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Zalau, Rumunsko.

 4. BODINET S.N.C.

  Itálie

  Společnost BODINET S.N.C., která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Volvera, Itálie.

 5. ZUCCONI ALDO

  Itálie

  Společnost ZUCCONI ALDO, je Poskytovatel služeb, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Montecatini Terme, Itálie.

 6. VOLPETTI GIOVANNI

  Itálie

  Společnost VOLPETTI GIOVANNI, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Tirano, Itálie.

 7. EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L.

  Itálie

  Společnost EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Berra, Itálie.

 8. PRO.EL

  Itálie

  Společnost PRO.EL, je Subdodavatel, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Villanova Di Camposampiero, Itálie.

 9. ART - TRA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ART - TRA S.R.L., je Výrobce, která působí v Transformátory, měniče a usměrňovače sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Carmignano, Itálie.

 10. CO.EL. S.R.L.

  Itálie

  Společnost CO.EL. S.R.L., je Výrobce, která působí v Rozdělovače a zapalovací cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Stroje na vinutí kotev, Elektrické vinutí, a Stroje na vinutí kotev. Sídlí v Castiglione Del Lago, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma