• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroje pro konečnou úpravu povrchů

Výsledky hledání pro

Stroje pro konečnou úpravu povrchů - Dovoz vývoz

 1. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  IMM is synonymous with belt grinding machines, polishing machines, bridge saws and expertise proudly Made in Germany. IMM has been leading the field of professional surface processing for more than 60 years. Our products range from manual machines for grinding and polishing right through to automatic systems. We offer comprehensive solutions for customers in the aerospace, automotive, energy and medical technology sectors. At our location in Riederich, we develop and build our systems and drive innovation for the benefit of our customers worldwide. Our machines are made for continuous industrial operation. The heavy and robust design guarantees low-vibration processing. Sales in Germany are predominantly processed in-house. Our customers across the world are supported by more than 25 distributors. IMM Maschinenbau - the solution for your success!

 2. TIGRES GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TIGRES GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontrola povrchu, Corona surface treatment equipment, Medium-frequency generators, Surface treatment with corona systems, Surface pretreatment systems, Plasma, atmospheric, Plasma treatment systems, Plasma coating, a Plasma generators. Sídlí v Marschacht, Německo.

 3. LRTT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LRTT GMBH, je Distributor, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Weißenborn, Německo.

 4. ZIERSCH GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ZIERSCH GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Ilmenau, Německo.

 5. ZEGA MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turecko

  Společnost ZEGA MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI., je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Stroje pro konečnou úpravu povrchů, Blasting balls, systems and machines for metal surface treating and finishing, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, a Stroje pro konečnou úpravu povrchů. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. STEROS GPA INNOVATIVE, S.L.

  Španělsko

  Společnost STEROS GPA INNOVATIVE, S.L., je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and machinery for metal grinding, a systems and machinery for polishing metals. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. FINISHTECH

  Francie

  Společnost FINISHTECH, je Distributor, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Reims, Francie.

 3. GEORG KESEL GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost GEORG KESEL GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Brusky motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Stroje pro konečnou úpravu povrchů, Pohyblivé vřeteníky, Obráběcí stroje - obrábění kovů, vices, Stroje pro konečnou úpravu povrchů, a Pohyblivé vřeteníky. Sídlí v Kempten, Německo.

 4. GHIDINI FELICE ITALO & C. SRL

  Itálie

  Společnost GHIDINI FELICE ITALO & C. SRL, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Lumezzane, Itálie.

 5. PADA SRL

  Itálie

  Společnost PADA SRL, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech ultrasound washers, industrial washing facilities, a industrial washing machines. Sídlí v Santo Stefano Ticino, Itálie.

 1. FINI METAUX

  Francie

  Společnost FINI METAUX, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro konečnou úpravu povrchů, Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, Povrchová úprava mechanická - stroje, Stroje pro konečnou úpravu povrchů, Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, a Povrchová úprava mechanická - stroje. Sídlí v Limoges, Francie.

 2. PUT PRODUKCJA- USŁUGI- TECHNOLOGIA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost PUT PRODUKCJA- USŁUGI- TECHNOLOGIA SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech galvanic treatment of metals, cnc cut, a Metals - machining. Sídlí v Łódź, Polsko.

 1. BCB SL

  Španělsko

  Společnost BCB SL, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech ultraviolet lights. Sídlí v Cerdanyola Del Vallés, Španělsko.

 2. GODFREY & WING GMBH

  Německo

  Společnost GODFREY & WING GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Reken, Německo.

 3. OVERBECK GMBH

  Německo

  Společnost OVERBECK GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech Leštění - obráběcí stroje, Obráběcí stroje - obrábění kovů, sanding machines, metalworking lathes, Leštění - obráběcí stroje, a Obráběcí stroje - obrábění kovů. Sídlí v Herborn, Německo.

 4. STS OBERFLÄCHENTECHNIK

  Německo

  Společnost STS OBERFLÄCHENTECHNIK, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech trimming. Sídlí v Naila, Německo.

 5. EUROCOLD S.R.L.

  Itálie

  Společnost EUROCOLD S.R.L., je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Tezze Sul Brenta, Itálie.

 6. YUSON ABRASIVE FINISHING TOOLS & POLISHING MACHINES CO., LTD.

  Čína

  Společnost YUSON ABRASIVE FINISHING TOOLS & POLISHING MACHINES CO., LTD., je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Zhengzhou, Čína.

 7. ELT ELECTRO TECNOLOGY

  Itálie

  Společnost ELT ELECTRO TECNOLOGY, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Imola, Itálie.

 8. DME NORMALIEN GMBH

  Německo

  Společnost DME NORMALIEN GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, brioche moulds, Plasty - průmyslové stroje, pressure moulding, a injection compound. Sídlí v Fulda, Německo.

 1. BEL - TECHNOLOGIES

  Belgie

  Společnost BEL - TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Povrchová úprava mechanická - stroje, Stroje pro konečnou úpravu povrchů, Povrchová úprava mechanická - stroje, surface treatment of metals, Stroje pro konečnou úpravu povrchů, a supplies for systems and machinery for treating and finishing metal surfaces. Sídlí v Lochristi, Belgie.

 2. ANDREAS SPRENGER BE- UND VERARBEITUNG VON METALL

  Německo

  Společnost ANDREAS SPRENGER BE- UND VERARBEITUNG VON METALL, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Finnentrop, Německo.

 3. KEMET INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

  Společnost KEMET INTERNATIONAL LTD, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial lapping machines, precision lapping machines for metalworking, metallography, a Ultrasonic cleaning. Sídlí v Kent, Spojené království.

 4. HEYLENS

  Belgie

  Společnost HEYLENS, je Velkoprodejce, která působí v Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro konečnou úpravu povrchů, Stroje pro konečnou úpravu povrchů, mowing machines for gardening, a Street sweeping equipment for institutions. Sídlí v Ternat, Belgie.

 5. ULTRASUONI IE

  Itálie

  Společnost ULTRASUONI IE, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech ultrasound washers, ultrasound washing, a industrial washing. Sídlí v Opera, Itálie.

 6. SINGHAL POWER PRESSES PVT. LTD.,

  Indie

  Společnost SINGHAL POWER PRESSES PVT. LTD.,, je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Rajkot, Indie.

 7. VAPORMATT

  Spojené království

  Společnost VAPORMATT, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal surface finishes and treatments. Sídlí v Taunton, Spojené království.

 8. ASSAD SANAT CO.

  Írán

  Společnost ASSAD SANAT CO., je Výrobce, která působí v Stroje pro konečnou úpravu povrchů sektoru. Sídlí v Tehran, Írán.

 9. DIPL.ING. ERDMANN NENNINGER NACHFOLGER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost DIPL.ING. ERDMANN NENNINGER NACHFOLGER GMBH & CO. KG, která působí v Topení průmyslové - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro konečnou úpravu povrchů, Koženkové oděvy, Chirurgie léčebná - nástroje, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Stroje pro konečnou úpravu povrchů, Koženkové oděvy, Chirurgie léčebná - nástroje, a Obráběcí stroje - obrábění kovů. Sídlí v Bad Königshofen i. Grabfeld, Německo.

 10. TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Obrušování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro konečnou úpravu povrchů, wood polishing systems and machines, sanding machines, sanding, a Stroje pro konečnou úpravu povrchů. Sídlí v Izmir, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma