• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • svařované sítě

Výsledky hledání pro

Svařované sítě - Dovoz vývoz

 1. MAISHI WIRE MESH

  Čína

  Verified by europages badge

  Maishi Wire Mesh is a leading manufacturer of high-tech wire mesh products founded in 1986 and based in China. Through our dedication to customer-centric innovation and over 30 years development, MAISHI products have been exported to over 95 countries, serving more than 30 of the top 500 enterprises. MAISHI`s vision is to support every customer achieving better development. By leveraging our experience and expertise in production, MAISHI produce top quality products and creates green solutions that enable the customers to win market. Why to choose us? - Over 35 years of history - ISO9001 certification - Customized production - On-time delivery - Sufficient inventory - Third-party inspections - Video conferences - Honorary awards - Professional certificates

 2. O.M.A.F. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  O.M.A.F. specialises in the manufacture of INOXLINE stainless steel mesh, zinc coated gates, metal fencing and gates for industry and the building trade. All our gates are manufactured using automated systems. O.M.A.F. completes its vast catalogue of products and accessories for the building trade: stainless steel flat manholes, seals, grilles and shafts.

 3. P.T. POST EISENHANDEL GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost P.T. POST EISENHANDEL GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Langenfeld, Německo.

 4. LOCAROC SAS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LOCAROC SAS, je Distributor, která působí v Písky a štěrky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ploty, Svařované sítě, Ploty, a Svařované sítě. Sídlí v Dieulouard, Francie.

 5. KROPP-STAHL GMBH

  Německo

  Společnost KROPP-STAHL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Vreden, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HUSE & PHILIPP GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HUSE & PHILIPP GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Braunschweig, Německo.

 2. JINAN FARINA IMP & EXP CO., LTD.

  Čína

  Společnost JINAN FARINA IMP & EXP CO., LTD., je Výrobce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Jinan City, Čína.

 3. JACOB KIERDORF GMBH

  Německo

  Společnost JACOB KIERDORF GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Bergisch Gladbach, Německo.

 4. THROM GMBH

  Německo

  Společnost THROM GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Büdingen, Německo.

 5. PRJSC DNEPROMETIZ

  Ukrajina

  Společnost PRJSC DNEPROMETIZ, je Výrobce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Dnipro, Ukrajina.

 1. DÜNNEWALD STAHLHANDEL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost DÜNNEWALD STAHLHANDEL GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Münster, Německo.

 2. PRIVATE COMPANY VOSTOKMETALLTORG

  Ukrajina

  Společnost PRIVATE COMPANY VOSTOKMETALLTORG, je Velkoprodejce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 1. ENGREAT STEEL FENCE COMPANY

  Čína

  Společnost ENGREAT STEEL FENCE COMPANY, je Výrobce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 2. RIVA ACIER SA

  Francie

  Společnost RIVA ACIER SA, je Výrobce, která působí v Železárny a slévárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařované sítě, a Svařované sítě. Sídlí v Gargenville, Francie.

 3. DEMMA WELDED WIRE MESH CO.

  Turecko

  Společnost DEMMA WELDED WIRE MESH CO., která působí v Svařované sítě sektoru. Působí rovněž v sektorech Ploty, metal gratings for fencing, metal meshing for fencing, Ploty, a metal reinforcement meshing for buildings. Sídlí v ISTANBUL, Turecko.

 4. FIRM CHECKER PLATE COMPANY

  Čína

  Společnost FIRM CHECKER PLATE COMPANY, je Výrobce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 5. MASHTRONICS D.O.O

  Srbsko

  Společnost MASHTRONICS D.O.O, je Výrobce, která působí v Svařované sítě sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, a Pletivo a sítě, kovové. Sídlí v Mladenovac, Srbsko.

 6. KUMKANG CO., LTD.

  Jižní Korea

  Společnost KUMKANG CO., LTD., je Výrobce, která působí v Pletivo a sítě, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařované sítě, Svařované sítě, steel fibres, metal wire fabrics, a slabs. Sídlí v Seoul, Jižní Korea.

 7. LANTURE ORNAMENTAL FENCE COMPANY

  Čína

  Společnost LANTURE ORNAMENTAL FENCE COMPANY, je Výrobce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Hengshui City, Čína.

 8. PESEN GALVANIZE

  Turecko

  Společnost PESEN GALVANIZE, je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařované sítě, Supplier of steel, Low-carbon annealed steel wire without coating, galvanized wire, a Svařované sítě. Sídlí v Istanbul / Kartal, Turecko.

 1. ETS VANDEVOORDE XAVIER

  Belgie

  Společnost ETS VANDEVOORDE XAVIER, je Maloprodejce, která působí v Plech vlnitý ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařované sítě, Ocelové trouby a trubky, Sliding doors accessories, Round reinforcing bars, Svařované sítě, a Ocelové trouby a trubky. Sídlí v Boussu Lez Walcourt, Belgie.

 2. FENNE STAHL GMBH

  Německo

  Společnost FENNE STAHL GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Železářské zboží průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařované sítě, Round reinforcing bars, a Svařované sítě. Sídlí v Dorsten, Německo.

 3. NEPTUN STAHLHANDEL GMBH

  Rakousko

  Společnost NEPTUN STAHLHANDEL GMBH, je Distributor, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Teesdorf, Rakousko.

 4. TELSAN WIRE MESH PRODUCTS AND GALVANIZATION INDUSTRIES

  Turecko

  Společnost TELSAN WIRE MESH PRODUCTS AND GALVANIZATION INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařované sítě, Wire fencing, trellis, Svařované sítě, a studded gabions. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 5. DMA ARMATURES AQUITAINE

  Francie

  Společnost DMA ARMATURES AQUITAINE, je Výrobce, která působí v Řetězy sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařované sítě, slings, armatures, beams, a Svařované sítě. Sídlí v Croissy-Sur-Seine, Francie.

 6. DOKUMENTE REGISTRIERTE ONLINE

  Německo

  Společnost DOKUMENTE REGISTRIERTE ONLINE, je Velkoprodejce, která působí v Svařované sítě sektoru. Působí rovněž v sektorech european ivories, bank financing for businesses, on-line investment fund management and administration services, a subcontract packing and packaging with mailing services. Sídlí v Mauerstetten, Německo.

 7. AYES CELIK HASIR VE CIT

  Turecko

  Společnost AYES CELIK HASIR VE CIT, je Výrobce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. CENKY HIGH SECURITY FENCING COMPANY

  Čína

  Společnost CENKY HIGH SECURITY FENCING COMPANY, je Výrobce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 9. ANTIMOS INSECT SCREEN COMPANY

  Čína

  Společnost ANTIMOS INSECT SCREEN COMPANY, je Výrobce, která působí v Svařované sítě sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 10. LTD GABIONI

  Gruzie

  Společnost LTD GABIONI, je Výrobce, která působí v Pletivo a sítě, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařované sítě, gabions for rocks, barbed wire, Svařované sítě, a ceramic bricks. Sídlí v Kutaisi 4600, Gruzie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma