• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • tažírna drátů z neželezných kovů

Výsledky hledání pro

Tažírna drátů z neželezných kovů - Dovoz vývoz

 1. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Mosaz, Tažírna drátů z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, Mosaz, Tažírna drátů z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, a Profily a tyče z neželezných kovů. Sídlí v Chiari, Itálie.

 2. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Spojené království

  Společnost ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, alloy wire drawn rods, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Brierley Hill, Spojené království.

 3. CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD

  Spojené království

  Společnost CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, nickel alloys, Tažírna drátů z neželezných kovů, a stainless steel wire. Sídlí v Rotherham, Spojené království.

 4. DRUTECH REJS PIECE C.O.

  Polsko

  Společnost DRUTECH REJS PIECE C.O., je Výrobce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Rypin, Polsko.

 5. GERVOIS SA

  Francie

  Společnost GERVOIS SA, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Abbeville, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TRAFILERIE DELL'ADDA SRL

  Itálie

  Společnost TRAFILERIE DELL'ADDA SRL, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech copper plates. Sídlí v Verdellino, Itálie.

 2. NARDIN & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost NARDIN & C. S.N.C., která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Nova Milanese, Itálie.

 3. TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI

  Itálie

  Společnost TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, unit extruders, a Měď a slitiny. Sídlí v Ornago, Itálie.

 4. BIANCHI METALLI S.P.A.

  Itálie

  Společnost BIANCHI METALLI S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, brass, a Měď a slitiny. Sídlí v Brignano Gera D'adda, Itálie.

 5. M.E.A.M. ECOLOGY SRL

  Itálie

  Společnost M.E.A.M. ECOLOGY SRL, je Maloprodejce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Fondi, Itálie.

 1. T.F.E. S.R.L.

  Itálie

  Společnost T.F.E. S.R.L., je Výrobce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Gussago, Itálie.

 2. FAST OPTICOM AG

  Švýcarsko

  Společnost FAST OPTICOM AG, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Freienbach, Švýcarsko.

 1. SLAM S.R.L.

  Itálie

  Společnost SLAM S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Těsnění a ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech Gumárenství - zpracování a polotovary, Tažírna drátů z neželezných kovů, Gumárenství - zpracování a polotovary, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Bellusco, Itálie.

 2. CONTACTOARE S. A.

  Rumunsko

  Společnost CONTACTOARE S. A., která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Buzau, Rumunsko.

 3. B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH

  Německo

  Společnost B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Lippstadt, Německo.

 4. ISELLA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ISELLA S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Suello, Itálie.

 5. TRAFILERIA BORGHETTI PIETRO S.R.L.

  Itálie

  Společnost TRAFILERIA BORGHETTI PIETRO S.R.L., je Výrobce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal tubes, a metal plates. Sídlí v Annone Di Brianza, Itálie.

 6. VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH

  Německo

  Společnost VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Ocele a kovy - obrábění, Tažírna drátů z neželezných kovů, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Finsterwalde, Německo.

 7. LLC TECHNOLIA

  Ukrajina

  Společnost LLC TECHNOLIA, je Velkoprodejce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Dnepr, Ukrajina.

 8. ASCOTEX LTD

  Spojené království

  Společnost ASCOTEX LTD, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Burnley, Spojené království.

 1. LAPP BENELUX B.V.

  Nizozemsko

  Společnost LAPP BENELUX B.V., je Velkoprodejce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliníkové dráty a lana, Dráty a lana z neželezných kovů, Hliníkové dráty a lana, a Dráty a lana z neželezných kovů. Sídlí v Waalre, Nizozemsko.

 2. FLAMEG S.R.L.

  Itálie

  Společnost FLAMEG S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Lumezzane, Itálie.

 3. POLYFLEX S.R.L.

  Itálie

  Společnost POLYFLEX S.R.L., je Výrobce, která působí v Tažírna drátů z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium wire. Sídlí v Calimera, Itálie.

 4. PAVER FONTIME, S.L.

  Španělsko

  Společnost PAVER FONTIME, S.L., která působí v Tažení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, Lisování ocele a kovů, Tažírna drátů z neželezných kovů, a Lisování ocele a kovů. Sídlí v Sant Fruitos De Bages, Španělsko.

 5. MIG WELD

  Francie

  Společnost MIG WELD, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Longvic, Francie.

 6. MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Německo

  Společnost MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Maintal-Bischofsheim, Německo.

 7. ALTHOFF & LÖTTERS GMBH & CO. KG.

  Německo

  Společnost ALTHOFF & LÖTTERS GMBH & CO. KG., je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Iserlohn, Německo.

 8. HAGENER FEINSTAHL GMBH

  Německo

  Společnost HAGENER FEINSTAHL GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Hagen, Německo.

 9. ROPE ASSEMBLIES LTD

  Spojené království

  Společnost ROPE ASSEMBLIES LTD, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Retford, Spojené království.

 10. DE ANGELI PRODOTTI SRL

  Itálie

  Společnost DE ANGELI PRODOTTI SRL, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Bagnoli Di Sopra (Pd), Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma