• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • tažírna drátů ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Tažírna drátů ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. HOLDENRIEDER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HOLDENRIEDER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bergkirchen/munich, Německo.

 2. RESTRADE AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost RESTRADE AG, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Sídlí v Breitenbach, Švýcarsko.

 3. GRIOS S.R.O. - VÝROBA DRÁTĚNÉHO PROGRAMU

  Česká republika

  Naše společnost se zabývá výrobou v oblasti drátěného programu. Dodáváme produkty do domácností, vybavení do obchodů i součástky pro automobilový průmysl.

 4. C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK

  Německo

  Společnost C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Sídlí v Schwerte, Německo.

 5. UNIVERSAL CENTER LLC

  Ukrajina

  Společnost UNIVERSAL CENTER LLC, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Sídlí v Dnepropetrovsk, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH

  Německo

  Společnost SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Sídlí v Dorsten, Německo.

 2. METALURGIA SA

  Polsko

  Společnost METALURGIA SA, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech galvanized wire, nails, galvanised fences and panels, a bright wire. Sídlí v Radomsko, Polsko.

 3. ROTHSTEIN DRAHT GMBH

  Německo

  Společnost ROTHSTEIN DRAHT GMBH, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Sídlí v Gummersbach, Německo.

 4. TRAFILERIE GALLI SRL

  Itálie

  Společnost TRAFILERIE GALLI SRL, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech shiny chromable wires, a zinc-coated wires. Sídlí v Torre De' Picenardi, Itálie.

 5. FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ

  Francie

  Společnost FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů ze železných kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, grilles, a fencing. Sídlí v Berthelming, Francie.

 1. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belgie

  Společnost A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovaný dráty ze železných kovů, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Válcovaný dráty ze železných kovů, a Bright steel. Sídlí v Beveren-waas, Belgie.

 2. ACIA SUD

  Tunisko

  Společnost ACIA SUD, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Protahování ocele a kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, Dráty a lana ze železných kovů, Konstrukce kovové - lehké, Protahování ocele a kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, a Dráty a lana ze železných kovů. Sídlí v SFAX, Tunisko.

 1. BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY

  Turecko

  Společnost BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech wire, Galvanized Wire, Low-carbon galvanized steel wire, a hot-dip galvanising treatment. Sídlí v Hatay, Turecko.

 2. DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S

  Turecko

  Společnost DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech steel wires, a drawn iron and steel wires. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 3. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA

  Rumunsko

  Společnost INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech galvanized wire. Sídlí v Campia Turzii, Rumunsko.

 4. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  Itálie

  Společnost METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů ze železných kovů, a Tažírna drátů ze železných kovů. Sídlí v Ledro, Itálie.

 5. BROWN EUROPE

  Francie

  Společnost BROWN EUROPE, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech drawing, steel wires, drawn wires, a drawing metals. Sídlí v Laval-de-cère, Francie.

 6. TAS

  Ukrajina

  Společnost TAS, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Kuličkování - materiál, nails, a Kuličkování - materiál. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 7. WEBSTER AND HORSFALL LTD

  Spojené království

  Společnost WEBSTER AND HORSFALL LTD, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů ze železných kovů, wire, steel wires for springs, wires for springs, a Tažírna drátů ze železných kovů. Sídlí v Birmingham, Spojené království.

 8. SVISHCH V.B.

  Ukrajina

  Společnost SVISHCH V.B., je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech thermohardening powder paint. Sídlí v Uman, Ukrajina.

 1. ROIG MAPREM S.L.

  Španělsko

  Společnost ROIG MAPREM S.L., je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech steel wire for cold pressing. Sídlí v Silla-Valencia-España, Španělsko.

 2. METIZ PLANT

  Ukrajina

  Společnost METIZ PLANT, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Sídlí v Kamenskoe, Ukrajina.

 3. FRIGERIO & DURONI SNC

  Itálie

  Společnost FRIGERIO & DURONI SNC, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech cold drawn metal wires. Sídlí v Meda, Itálie.

 4. CONFLANDEY INDUSTRIES

  Francie

  Společnost CONFLANDEY INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech dyes for dye plates. Sídlí v Port Sur Saône, Francie.

 5. DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L.

  Španělsko

  Společnost DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L., je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech wire, a iron wire lamination. Sídlí v NAVARRETE(LA RIOJA), Španělsko.

 6. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladéš

  Společnost FRIENDS INTERNATIONAL, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Ostnaté dráty ze železných kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, Dráty a lana ze železných kovů, Ocelové dráty a lana, Ostnaté dráty ze železných kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, a Dráty a lana ze železných kovů. Sídlí v Chittagong, Bangladéš.

 7. DESIMETAL

  Portugalsko

  Společnost DESIMETAL, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Metal wire objects, a utility and ornamental design. Sídlí v Mem Martins, Portugalsko.

 8. ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY

  Čína

  Společnost ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech galvanized wire, a Stainless steel. Sídlí v Hengshui, Čína.

 9. KEN-TRON MFG.

  Spojené státy americké

  Společnost KEN-TRON MFG., je Výrobce, která působí v Lisování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů ze železných kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, a drawn wires. Sídlí v Owensboro, Spojené státy americké.

 10. TRAFILTECNO S.P.A.

  Itálie

  Společnost TRAFILTECNO S.P.A., je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů ze železných kovů, drawing metals, a Tažírna drátů ze železných kovů. Sídlí v Torino, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma