• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • telecí maso- čerstvé

Výsledky hledání pro

Telecí maso- čerstvé - Dovoz vývoz

 1. HOREMEAT

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost HOREMEAT, je Velkoprodejce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Bourání masa, Telecí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Maso a drůbež čerstvé, Bourání masa, Telecí maso, čerstvé, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Mouscron, Belgie.

 2. GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L., je Distributor, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale frozen meats, wholesale fresh meats, meats, veal, pork, frozen meat export, a fresh meat export. Sídlí v Modica, Itálie.

 3. ILCO FOOD

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ILCO FOOD, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, Vnitřnosti, Hovězí maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Vnitřnosti, a Hovězí maso, čerstvé. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 4. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovensko

  Vyrábíme maso a masové výrobky dle přání zákazníka. http: //www.hatalamaso.sk/produkty/ Dodáváme do obchodních řetězců, ale i pro malé zpracovatele, například hotdog. Část produkce masa prodáváme z vlastního chovu skotu a vepřového z farmy Budkovany. http: //www.hatalamaso.sk/farma-budkovany/. V chovu skotu je nosným programem chov krav masného plemene GASCONNE bez tržní produkce mléka spojený z odchovem a prodejem mléčných výkrmových telat, jatečných býků a odchovem jalovic na vlastní reprodukci základního stáda. Masové SKOT: Gasconne Highland Piemontský dobytek Plemeno Valaška Ovce masovému typu a jejich křižence: Ile de France Zušlechtělá valaška Romanovské ovce Suffolk Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně dodávek masa a masových výrobků pro vás, pak se na nás můžete kdykoliv obrátit. SLUŽBY: Agroturistika: Školní exkurze na farmě Uspořádáme pro vaši firmu klasickou zabijačku přímo na farmě i s rautem. PRONÁJEM A PRODEJ: Pronájem skladovacích prostor s mostovým jeřábem Prodej sena Nájemné ustájení zvířat ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA: Traktor zetor (balíkovací vidlice, paletizační vidle, lopata) Smykový nakladač UNC 061 Buldozer DT 75 A další... Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, které stejně splňují kvalitativní kritéria, jako je musíme a chceme splňovat i my. Jsme 100% připraveni, abychom splnili Vaše i zákonné kritéria. Námi používané moderní výrobní technologie splňují přísné podmínky kontrolního systému HACCP.

 5. POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH

  Německo

  Společnost POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH, je Výrobce, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech food industry, poultry meat, turkish cuisine, a ethnic and oriental food products. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BUENOS FUEGOS

  Španělsko

  Společnost BUENOS FUEGOS, je Poskytovatel služeb, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. LA HALLE PAYSANNE

  Belgie

  Společnost LA HALLE PAYSANNE, je Výrobce, která působí v Chov - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Hovězí maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Hovězí maso, čerstvé, poultry for slaughter, a Telecí maso, čerstvé. Sídlí v Soumagne, Belgie.

 3. MK-FLEISCH GMBH

  Německo

  Společnost MK-FLEISCH GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Hovězí maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Hovězí maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, lamb, a poultry meat. Sídlí v Berlin, Německo.

 4. ERKAN KASAPOGLU

  Turecko

  Společnost ERKAN KASAPOGLU, je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, hamburger, meatballs, Telecí maso, čerstvé, a lamb. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. CIS VAN DEN BROECK

  Belgie

  Společnost CIS VAN DEN BROECK, je Multi-Category, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, fresh meats, wholesale meats, Telecí maso, čerstvé, a horse meat. Sídlí v Minderhout, Belgie.

 1. CARMO

  Belgie

  Společnost CARMO, je Distributor, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, Telecí maso, čerstvé, Maso a uzeniny, pork, Telecí maso, čerstvé, a lamb. Sídlí v Wellen, Belgie.

 2. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Rakousko

  Společnost FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH, je Maloprodejce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, a Telecí maso, čerstvé. Sídlí v Dobl-Zwaring, Rakousko.

 1. BC FOOD TRADING

  Itálie

  Společnost BC FOOD TRADING, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, chicken, sheep, kebabs, a Telecí maso, čerstvé. Sídlí v Casoli Di Atri, Itálie.

 2. TERNERA DE SALAMANCA S.L

  Španělsko

  Společnost TERNERA DE SALAMANCA S.L, je Maloprodejce, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Maloobchody, veal, online purchases, a Maloobchody. Sídlí v Salamanca, Španělsko.

 3. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Španělsko

  Společnost AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., je Výrobce, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, fresh meat export, Cattle import export, cattle carcasses, a Skot jatečný. Sídlí v Castigaleu, Španělsko.

 4. VEVIBA

  Belgie

  Společnost VEVIBA, je Výrobce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Skopové maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, butcher's shop, biological butchering, Skopové maso, čerstvé, a Telecí maso, čerstvé. Sídlí v Bastogne, Belgie.

 5. AFYON ET ENTEGRE A.S

  Turecko

  Společnost AFYON ET ENTEGRE A.S, je Výrobce, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech precooked cotechini, a roasting. Sídlí v Afyonkarahisar, Turecko.

 6. UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ

  Polsko

  Společnost UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ, je Poskytovatel služeb, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Sídlí v Stare Kobialki, Polsko.

 7. INTERVIANDES POITOU-CHARENTES

  Francie

  Společnost INTERVIANDES POITOU-CHARENTES, je Poskytovatel služeb, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, beef, lamb and mutton, Telecí maso, čerstvé, a fresh meat export. Sídlí v Vouillé, Francie.

 8. L-B-VIANDES

  Francie

  Společnost L-B-VIANDES, je Velkoprodejce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Bourání masa, Vepřové maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Lamb, a Bourání masa. Sídlí v Ploeren, Francie.

 1. BUENOS FUEGOS

  Španělsko

  Společnost BUENOS FUEGOS, je Poskytovatel služeb, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. BIOEMA IMPORT U.G.

  Německo

  Společnost BIOEMA IMPORT U.G., je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Telecí maso, čerstvé, Olej olivový, Telecí maso, čerstvé, a polenta flour. Sídlí v Berlin, Německo.

 3. KPOMO SPAIN

  Španělsko

  Společnost KPOMO SPAIN, je Výrobce, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Sídlí v Cartagena, Španělsko.

 4. CÁRNICAS AHMED SC

  Španělsko

  Společnost CÁRNICAS AHMED SC, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, lamb, halal, Telecí maso, čerstvé, a halal certification. Sídlí v Vitoria Gasteiz, Španělsko.

 5. GUTREI GALICIA

  Španělsko

  Společnost GUTREI GALICIA, je Výrobce, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Sídlí v Monforte De Lemos, Španělsko.

 6. SLACHTHUIS VANLOMMEL

  Belgie

  Společnost SLACHTHUIS VANLOMMEL, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, Uzeniny a solená masa, a butchery. Sídlí v Olen, Belgie.

 7. GOLDEN-GARDEN SRL

  Moldavsko

  Společnost GOLDEN-GARDEN SRL, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, Telecí maso, čerstvé, Obilniny a obilí, Výrobky z vajec, Skot jatečný, Telecí maso, čerstvé, Obilniny a obilí, a Výrobky z vajec. Sídlí v Falesti, Moldavsko.

 8. COMECO S.A.

  Řecko

  Společnost COMECO S.A., je Výrobce, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech meats, a fresh meats. Sídlí v Corfu, Řecko.

 9. ESA FOODS

  Nizozemsko

  Společnost ESA FOODS, je Výrobce, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech veal. Sídlí v Apeldoorn, Nizozemsko.

 10. QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH

  Německo

  Společnost QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH, je Distributor, která působí v Telecí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinové speciality, a Potravinové speciality. Sídlí v Köln, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Telecí maso- čerstvé - Dovoz vývoz

Počet výsledků

8 235 Podniky