• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • textil - stroje na dokončování- potisk a barvení

Výsledky hledání pro

Textil - stroje na dokončování- potisk a barvení - Dovoz vývoz

 1. ONURAY

  Turecko

  Společnost ONURAY, je Výrobce, která působí v Textil - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, finishing and dyeing textile fibers and yarns, a finishing and dyeing of fabrics and textile products. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. MACCHINE CARU' S.R.L.

  Itálie

  Společnost MACCHINE CARU' S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení, Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení, Textile machine manufacture, machinery for automatic fabric cutting, a Laser engraving machines. Sídlí v Lonate Pozzolo, Itálie.

 3. BIANCALANI TEXTILE MACHINERY

  Itálie

  Společnost BIANCALANI TEXTILE MACHINERY, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for treating and finishing fabrics, machines for treating and finishing textile fibres, machine installation for textile industry, a research and development for the textile sector. Sídlí v Prato, Itálie.

 4. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Turecko

  Společnost ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Laboratoře - přístroje a nástroje, machinery for textile products, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Laboratoře - přístroje a nástroje. Sídlí v Çerkezkoy/tekirdag, Turecko.

 5. BWME | WEISSENBÖCKMASCHINENBAU GMBH

  Rakousko

  Společnost BWME | WEISSENBÖCKMASCHINENBAU GMBH, je Distributor, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Sídlí v Ternitz, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. YESTERDAY AND TOMORROW - REPRESENTAÇÕES DE VESTUÁRIO, LDA

  Portugalsko

  Společnost YESTERDAY AND TOMORROW - REPRESENTAÇÕES DE VESTUÁRIO, LDA, je Výrobce, která působí v Oblečení - potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, sizing for the textile industry, knitwear, men's bedroom attire, a Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení. Sídlí v Braga, Portugalsko.

 2. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Španělsko

  Společnost COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, je Distributor, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textilní tisk - stroje a zařízení, a Šicí stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v Esparreguera-Barcelona, Španělsko.

 3. GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD.

  Německo

  Společnost GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Sídlí v Großostheim, Německo.

 4. RED CARPET S.R.L.

  Itálie

  Společnost RED CARPET S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, thread decatizing machines, a decatising fabrics and textile products. Sídlí v Carre', Itálie.

 5. POZZI LEOPOLDO S.R.L.

  Itálie

  Společnost POZZI LEOPOLDO S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Textil - stroje a zařízení, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Textil - stroje a zařízení, a heat regeneration systems. Sídlí v Barlassina, Itálie.

 1. PRINTSOME

  Španělsko

  Společnost PRINTSOME, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. HENRI PETIT & CIE

  Francie

  Společnost HENRI PETIT & CIE, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní. Sídlí v Aubenas, Francie.

 1. DOGAN KLISECILIK GRAFIK SANAYI VE TICARET A.S.

  Turecko

  Společnost DOGAN KLISECILIK GRAFIK SANAYI VE TICARET A.S., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. MISTER TEE

  Belgie

  Společnost MISTER TEE, je Poskytovatel služeb, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potisk textilií, Potisk textilií, customised polo shirts, custom t - shirts, a custom uniforms. Sídlí v Liège, Belgie.

 3. MACTEC S.R.L.

  Itálie

  Společnost MACTEC S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení. Sídlí v Bellocchi Di Fano, Itálie.

 4. DORU MAKINA VE DIS TICARET

  Turecko

  Společnost DORU MAKINA VE DIS TICARET, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, finishing and dyeing textile fibers and yarns, Textil - barvení - stroje a zařízení, finishing and dyeing of fabrics and textile products, a textile dyeing machines. Sídlí v Bursa, Turecko.

 5. ANDRITZ ASSELIN THIBEAU

  Francie

  Společnost ANDRITZ ASSELIN THIBEAU, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a textile industry. Sídlí v Elbeuf, Francie.

 6. ALLIANCE MACHINES TEXTILES

  Francie

  Společnost ALLIANCE MACHINES TEXTILES, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech finishing machines for hide and leathers. Sídlí v Miribel, Francie.

 7. S.P. JOVER

  Španělsko

  Společnost S.P. JOVER, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Sídlí v Elche, Španělsko.

 8. GRANDIS SRL

  Itálie

  Společnost GRANDIS SRL, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Autoklávy, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, textile dyeing machines, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Autoklávy, a Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení. Sídlí v Paderno Dugnano, Itálie.

 1. SUPERBA SAS

  Francie

  Společnost SUPERBA SAS, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for treating and finishing textile fibres, weaving, a weaving looms. Sídlí v Mulhouse, Francie.

 2. L.A.I.P. S.R.L.

  Itálie

  Společnost L.A.I.P. S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, a textile dyeing machines. Sídlí v Prato, Itálie.

 3. COST - FER S.R.L.

  Itálie

  Společnost COST - FER S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, products and supplies for air pollution purification, tangential flow filtration, a water filtering plants. Sídlí v Gerenzano, Itálie.

 4. NOSEDA S.R.L.

  Itálie

  Společnost NOSEDA S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, a textile dyeing machines. Sídlí v Tavernerio, Itálie.

 5. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belgie

  Společnost BONAS TEXTILE MACHINERY, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Marke, Belgie.

 6. MAYSER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MAYSER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Klobouky a kšiltovky, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Foams, synthetic, Klobouky a kšiltovky, sensors, a Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení. Sídlí v Lindenberg I. Allgäu, Německo.

 7. MECATEX S.R.L.

  Itálie

  Společnost MECATEX S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a machines and equipment for spinning and twisting. Sídlí v Terranuova Bracciolini, Itálie.

 8. MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textilní tisk - stroje a zařízení, inkjet file printing, Textilní tisk - stroje a zařízení, cutting machines and equipment for the clothing industry, a ink-jet printer. Sídlí v Herrsching, Německo.

 9. MINERPOLIN TEKSTIL TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost MINERPOLIN TEKSTIL TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech dyed fabric, a fabrics and materials. Sídlí v Çanakkale, Turecko.

 10. DANTI PAOLO & C. S.R.L.

  Itálie

  Společnost DANTI PAOLO & C. S.R.L., je Výrobce, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilií, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Konečná úprava textilií. Sídlí v Montemurlo, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Textil - stroje na dokončování- potisk a barvení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 103 Podniky