• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • topný olej

Výsledky hledání pro

Topný olej - Dovoz vývoz

 1. АУТСОРС БЪЛГАРИЯ

  Bulharsko

  Společnost АУТСОРС БЪЛГАРИЯ, je Maloprodejce, která působí v Topný olej sektoru. Sídlí v София, Bulharsko.

 2. ELECTRA S.N.C. DI BONA PIER CARLO E C.

  Itálie

 3. PEŠEK MACHINERY S.R.O.

  Česká republika

  Rodinný strojírenský podnik působící na českém trhu od roku 2001. Zaměřujeme se především na na vývoj a výrobu speciálních strojů a zařízení, která vyžadují jedinečný přístup a unikátní řešení. Díky bohatým zkušenostem dokážeme nabídnout řešení „ušité“ přímo na míru. Zajišťujeme celkový proces od konzultace přes návrh řešení až po výrobu, instalaci a servis. V současnosti vyvážíme do celé Evropy do všech odvětví, od automobilového průmyslu až po energetiku. Nosiče forem Hlavním produktem naší společnosti jsou nosiče forem, které vyrábíme dle vlastní konstrukce již od roku 2005. Nosiče jsme schopni dodat buď samostatně pro zabudování do již stávajícího pracoviště, nebo jako kompletní pracoviště vč. periférií. Nosiče forem je možné dodat včetně karuselového pracoviště. Naše produkty používají lídři v automobilovém průmyslu pro výrobu těch nejprestižnějších projektů. Ohřevy Další zařízení jsou určena pro ohřev polotovarů k dalšímu zpracování. Nejvíce se jedná o různé látkové, kobercové, popřípadě plastové polotovary (desky, role). Dále je možné zařízení využít pro urychlení technologických procesů (vysychání, tuhnutí, apod.), odstranění pnutí, nebo také k tepelně-tlakovému spojení více vrstev různorodých polotovarů. Přípravky Pro urychlení a zefektivnění vašeho výrobního procesu vám umíme navrhnout speciální přípravky. Přípravky dokáží také eliminovat chyby způsobené lidským faktorem.

 4. ECL - EQUIPAMENTOS PARA CARBURANTES E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalsko

  Společnost ECL - EQUIPAMENTOS PARA CARBURANTES E LUBRIFICANTES, LDA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Působí rovněž v sektorech DERV, diesel, petrol or benzine filters. Sídlí v Almeirim, Portugalsko.

 5. ALANG SHIP SPARES CONSULTANTS

  Indie

  Společnost ALANG SHIP SPARES CONSULTANTS, je Velkoprodejce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Sídlí v Bombay, Indie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. JINAN TIANWEI INNOVATION OILFIELD EQUIPMENT ENTERPRISE(OEE)

  Čína

  Společnost JINAN TIANWEI INNOVATION OILFIELD EQUIPMENT ENTERPRISE(OEE), je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Sídlí v Jinan, Čína.

 2. SOLBEN

  Mexiko

  Společnost SOLBEN, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Působí rovněž v sektorech Biofuel, a biodiesel. Sídlí v San Pedro Garza García, Mexiko.

 3. VESTAS PIPECON

  Dánsko

  Společnost VESTAS PIPECON, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Působí rovněž v sektorech silencers for noisy exhausts and chimneys, a Steel, structural. Sídlí v Lem St., Dánsko.

 4. ENERGY TRADE 2009 LTD.

  Bulharsko

  Společnost ENERGY TRADE 2009 LTD., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Sídlí v Novoseltsi, Bulharsko.

 5. ROHÖL-AUFSUCHUNGS AKTIENGESELLSCHAFT

  Rakousko

  Společnost ROHÖL-AUFSUCHUNGS AKTIENGESELLSCHAFT, je Poskytovatel služeb, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren na topný olej, a Zařízení a vybavení elektráren na topný olej. Sídlí v Wien, Rakousko.

 1. CQS OIL SEPARATOR MANUFACTURE LLC

  Čína

  Společnost CQS OIL SEPARATOR MANUFACTURE LLC, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Působí rovněž v sektorech oil separators for refrigeration plants and equipment. Sídlí v Chongqing, Čína.

 2. DANSK OLIE KOMPAGNI A/S

  Dánsko

  Společnost DANSK OLIE KOMPAGNI A/S, je Výrobce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren na topný olej, a Zařízení a vybavení elektráren na topný olej. Sídlí v Roedovre, Dánsko.

 1. FOSSE LTD

  Spojené království

  Společnost FOSSE LTD, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtry olejové, a Filtry olejové. Sídlí v Leicester, Spojené království.

 2. JIANGSU HAOTIAN PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD.

  Čína

  Společnost JIANGSU HAOTIAN PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Sídlí v Nanjing, Čína.

 3. FILTER MACHINE COMPANY CO.

  Čína

  Společnost FILTER MACHINE COMPANY CO., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Sídlí v Chongqing, Čína.

 4. OIL PURIFICATION MACHINE LLC

  Čína

  Společnost OIL PURIFICATION MACHINE LLC, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren na topný olej sektoru. Sídlí v Yuzhong District, Čína.

 5. ALCAPETRO - PETROLEOS E DERIVADOS, S.A.

  Portugalsko

 6. PESSOA & SANTOS - COMERCIO DE VEICULOS, COMBUSTIVEIS E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalsko

 7. LIMA PETROLEOS - COMBUSTIVEIS DO LIMA, LDA

  Portugalsko

 8. D.R. CASWELL LTD

  Spojené království

 1. ANTONIO OSCAR MEIRELES MAGALHAES, LDA.

  Portugalsko

 2. GUERREIRO, CARLOS BALTAZAR FURTADO

  Portugalsko

 3. NOFI TROMSØ EIENDOM AS

  Norsko

 4. GASLEGRE - COMBUSTIVEIS DE PORTALEGRE, LDA.

  Portugalsko

 5. BP GEST24 - EXPLORACAO DE POSTOS ABASTECIMENTO LOJAS DE CONVENIENCIA, SOC. UNIPESSOAL, LDA

  Portugalsko

 6. JOAO CRISTOVAO CHINA & CIA, LDA.

  Portugalsko

 7. PETROBRANCA - COMBUSTIVEIS, S.A.

  Portugalsko

 8. E.D.C.L. - EMPRESA DISTRIBUIDORA DE COMBUSTIVEIS E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalsko

 9. OEL-TECH

  Německo

  Společnost OEL-TECH, je Velkoprodejce, která působí v Topná nafta sektoru. Působí rovněž v sektorech Tekutá paliva, Průmyslová maziva, Průmyslové oleje, Oleje pro nepotravinářské účely, Tekutá paliva, Průmyslová maziva, Průmyslové oleje, a Oleje pro nepotravinářské účely. Sídlí v Freiburg, Německo.

 10. HUNOLD SCHMIERSTOFFE GMBH

  Německo

  Společnost HUNOLD SCHMIERSTOFFE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ropná paliva a aditiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Topná nafta, Nafta, Průmyslová maziva, Průmyslové oleje, Topná nafta, Nafta, Průmyslová maziva, a Průmyslové oleje. Sídlí v Eching, Německo.